Oldal: 31 / 88 ElsőElső ... 2129303132334181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #301
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Legyen hang!!!!!!!!!

  2. #302
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Pat tevékenysége szerintem sem szabálytalan, de feltételezem, hogy csak azért, mert nem számított rá Jovoktom a szabályok kitalálásakor, hogy majd valaki ilyen pofátlan lesz. Mondjuk ez az ő hibája, a büntetés meg az érte, hogy ha valakinek mégis ráfér az arcára, akkor bizony "jog" alapján megteheti.
    Pat-tel amúgy baráti viszonyban vagyunk, de közösségi fórumokon valahogy sose találjuk a közös hangot.
    Szerintem egyébként Jovoktomnak épp elég nehéz dolga van így is, feleslegesnek tartom ilyen módon még tovább nehezíteni. Ettől csak rossz szájízű lehet az egész, ahhoz képest meg elenyésző befolyással bír a végeredményt tekintve. Ez egy jó buli, aminek a fő lényege a jó szórakozás kéne, hogy legyen.
    Ebből a szempontból pedig az is előnyös lenne, ha lenne hang. Én is minden nap egész sokat néztem. Jókat derültem rajta, eszembe jutottak az én hasonló perceim grindelés közben. Persze megértem én, hogy ds közben az ember nem szivesen gondol arra, hogy mások meg ennek örülnek (mert ellene tettek), vagy egyszerűen csak azon nevetgélnek, hogy hogy kivan már szegény Jovoktom készülve. Én bevallom töredelmesen, hogy ez utóbbi csoportba tartozom, de minden rosszindulat nélkül. Egyszerűen tetszik az előadás. Javaslom, hogy Jovoktom kapcsoljon hangot (nem feltétlen folyamatosan, de azért mi nézők kapjuk meg a jutalmunkat a mindennapos szurkolásért), Pat, meg minden magyar reg kopjon le róla, ne arról szóljon a dolog, hogy most mindenki nekiesik a "szerződésnek", és lássuk hol van kiskapu. Ráadásul Jovoktom-nak is elég jelentős idejét emészti az események, meg a menet közbeni szabálypontosítások figyelemmel követése, ami nem várható el tőle, tekintettel arra, hogy még aludni sincs elég ideje.

  3. #303
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pat tevékenysége szerintem sem szabálytalan, de feltételezem, hogy csak azért, mert nem számított rá Jovoktom a szabályok kitalálásakor, hogy majd valaki ilyen pofátlan lesz. Mondjuk ez az ő hibája, a büntetés meg az érte, hogy ha valakinek mégis ráfér az arcára, akkor bizony "jog" alapján megteheti.
    Pat-tel amúgy baráti viszonyban vagyunk, de közösségi fórumokon valahogy sose találjuk a közös hangot.
    Szerintem egyébként Jovoktomnak épp elég nehéz dolga van így is, feleslegesnek tartom ilyen módon még tovább nehezíteni. Ettől csak rossz szájízű lehet az egész, ahhoz képest meg elenyésző befolyással bír a végeredményt tekintve. Ez egy jó buli, aminek a fő lényege a jó szórakozás kéne, hogy legyen.
    Ebből a szempontból pedig az is előnyös lenne, ha lenne hang. Én is minden nap egész sokat néztem. Jókat derültem rajta, eszembe jutottak az én hasonló perceim grindelés közben. Persze megértem én, hogy ds közben az ember nem szivesen gondol arra, hogy mások meg ennek örülnek (mert ellene tettek), vagy egyszerűen csak azon nevetgélnek, hogy hogy kivan már szegény Jovoktom készülve. Én bevallom töredelmesen, hogy ez utóbbi csoportba tartozom, de minden rosszindulat nélkül. Egyszerűen tetszik az előadás. Javaslom, hogy Jovoktom kapcsoljon hangot (nem feltétlen folyamatosan, de azért mi nézők kapjuk meg a jutalmunkat a mindennapos szurkolásért), Pat, meg minden magyar reg kopjon le róla, ne arról szóljon a dolog, hogy most mindenki nekiesik a "szerződésnek", és lássuk hol van kiskapu. Ráadásul Jovoktom-nak is elég jelentős idejét emészti az események, meg a menet közbeni szabálypontosítások figyelemmel követése, ami nem várható el tőle, tekintettel arra, hogy még aludni sincs elég ideje.
    A Jóban rosszban 8-tól van a TV2-őn, vagy ha szurkolni is akarsz tuti van valami versenyzős reality valamelyik adón. 10K-s fogadás jó bulinak már kicsit sok. A feltételeknek meg sziklaszilárdnak kell lenniük, és be kell, hogy legyenek tartva. Itt sok embernek elég sok pénze van a dologban ahhoz, hogy csak elbohóckodjuk. Nézőként meg nem hiszem, hogy bele kéne szólnod mit csinál a többi magyar reg, vagy Pat
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #304
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    annyira vicces, hogy egyes hozzászólók meg tudják ítélni, hogy _más embereknek_ mi számít sok vagy kevés pénznek, és erre építik az érvelésüket!

    a sok és kevés relatív fogalmak ám!

  5. #305
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Jóban rosszban 8-tól van a TV2-őn, vagy ha szurkolni is akarsz tuti van valami versenyzős reality valamelyik adón. 10K-s fogadás jó bulinak már kicsit sok. A feltételeknek meg sziklaszilárdnak kell lenniük, és be kell, hogy legyenek tartva. Itt sok embernek elég sok pénze van a dologban ahhoz, hogy csak elbohóckodjuk. Nézőként meg nem hiszem, hogy bele kéne szólnod mit csinál a többi magyar reg, vagy Pat
    ja csak akkor ne legyen kettős mérce, rá lehet ülnie annak aki reg? Igen, a szabályok nem tiltják. Hanggal kell sugároznia a stream-et? Nem, a szabályokban ez nincs benne. Nem is értem, mit lehet ezen még rágódni.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #306
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Jóban rosszban 8-tól van a TV2-őn, vagy ha szurkolni is akarsz tuti van valami versenyzős reality valamelyik adón. 10K-s fogadás jó bulinak már kicsit sok. A feltételeknek meg sziklaszilárdnak kell lenniük, és be kell, hogy legyenek tartva. Itt sok embernek elég sok pénze van a dologban ahhoz, hogy csak elbohóckodjuk. Nézőként meg nem hiszem, hogy bele kéne szólnod mit csinál a többi magyar reg, vagy Pat


    Kizárólag Jovoktom tud ezzel a fogadással 10K-t bukni. Az, hogy 10K-s fogadás sok-e jó bulinak vagy sem, az eléggé nézőpont függő. Hogy én mibe szólok bele, és mibe nem, teljesen az én dolgom. A többi regnek pedig, mint ahogy Pat-nek is és Jovoktomnak is csak javaslatot tettem, ami nekem tetszene. Ha esetleg gondjaid vannak a megtett téteddel, mert kicsi a br, akkor az csak annyit jelent, hogy többe fogadtál, mint kellett volna. Ha pedig a javaslat szót nem érted, akkor majd részletezem azt is
    mmm likes this.

  7. #307
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kizárólag Jovoktom tud ezzel a fogadással 10K-t bukni. Az, hogy 10K-s fogadás sok-e jó bulinak vagy sem, az eléggé nézőpont függő. Hogy én mibe szólok bele, és mibe nem, teljesen az én dolgom. A többi regnek pedig, mint ahogy Pat-nek is és Jovoktomnak is csak javaslatot tettem, ami nekem tetszene. Ha esetleg gondjaid vannak a megtett téteddel, mert kicsi a br, akkor az csak annyit jelent, hogy többe fogadtál, mint kellett volna. Ha pedig a javaslat szót nem érted, akkor majd részletezem azt is
    Valószínű nem azért sidebetel, meg pókerezik, mert jó buli, hanem, hogy pénzt keressen vele. A javaslattal nincs gond, csak a hangvétellel ("Pat, meg minden magyar reg kopjon le róla"). Én just for fun fogadtam, szóval nem halok bele, ha bukom (nem is fogadnék rendes összeggel olyan ember ellen, akit nem ismerek személyesen, és nem ismerem az adott pókerfajtát kimerítően, amiről a sidebet szól). Na de ennyit a flame warről, mert kezd popcorn time gyanússá válni a topic lassan
    szfvkrisz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #308
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lazyduck nem Thaiföldről jött haza, hanem egy pókeres kirándulásról, amin 18-an vettünk részt. Szlovénia rafting, aztán Lignano, Padova, Verona és Fiume városnézés.

    Jovoktomot nem ismerem, de Lazyduckot igen. Biztos vagyok benne, hogy el fogja kérni az eddigi HH-at, átnézi és kielemzi őket és felhívja majd Jovoktom figyelmét a hibákra és arra, hogy min kéne változtatni. Elég jóban vannak ahhoz, hogy ellássa a lakótársát mindenféle stratégiai és mentális segítséggel, mivel cirka 28 ezer dollár múlik rajta. (a nyerés és vesztés közti különbség)

    Én akadémián 500$-t tettem Jovoktom ellen, és további 500$-t szeptember elsején. (ez nem jovoktom fogadása, hanem mások fogadtak rá, én ellene)
    Nem örülök, hogy Lazyduck segít neki, de amíg nem ad neki live tanácsokat konkrét handekről, csak a fent említett startégiai és lelki támogatást, addíg AZ NEM MINŐSÜL CSALÁSNAK.

    A hanggal kapcsolatos vitához nem szeretnék hozzászólni, mert nem teljesen egyértelmű, de abban qrvára biztos vagyok, hogy Pat annyiszor ül Jovoktomra, ahányszor csak akar. 6800 meccsel egyértelműen regularnak számít PS hyperHU-ban és neki duplán megéri basztatni Tomot.
    Pontosan tudja, hogy Jovoktom aznap hány órát játszott és hogy hogyan fut és mennyire lehet ideges és kimerült. Pat számára 10-20 nap után már önmagában a játék is pluszos lehet Jovoktom ellen, ha pedig azt is figyelembe veszi, hogy fogadott is ellene, akkor nyilván rá fog ülni. Ha lehetne én is ezt tenném, csak sajnos nincs egyetlen meccsem sem Starson.

    Szóval hajrá Pat, nyírd ki a srácot! Egy asztalon told ellene napi 2-3 órát, főleg estefele, mikor már fáradt és épp veszít!

    Egyiküket sem ismerem, de nyerni szeretnék ezer dollárt, nem veszíteni.
    Eleve így is elég nehéz ez a kihívás... Okés, úgy érzem innentől kezdve sokszor hagyok ismerős magyar regeket a lobbyban Nálam sem tiltják a szabályok!!!!

  9. #309
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pat tevékenysége szerintem sem szabálytalan, de feltételezem, hogy csak azért, mert nem számított rá Jovoktom a szabályok kitalálásakor, hogy majd valaki ilyen pofátlan lesz....
    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de miben kell más stratégiát alkalmaznia a pofátlan Patnak a fáradt Tom ellen, mint egy nem pofátlan regnek, aki nem tudja, hogy Tom fáradt? Vagy mitől pofátlanabb bármelyik reg , mint Pat, aki ráült estefelé Tomra? Lelki előnye van azáltal, hogy ő tudja, hogy Tom fáradt, vagy Tom fél Pattől, mert tudja, hogy Pat tudja, hogy ő fáradt?!
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  10. #310
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínű nem azért sidebetel, meg pókerezik, mert jó buli, hanem, hogy pénzt keressen vele. A javaslattal nincs gond, csak a hangvétellel ("Pat, meg minden magyar reg kopjon le róla"). Én just for fun fogadtam, szóval nem halok bele, ha bukom (nem is fogadnék rendes összeggel olyan ember ellen, akit nem ismerek személyesen, és nem ismerem az adott pókerfajtát kimerítően, amiről a sidebet szól). Na de ennyit a flame warről, mert kezd popcorn time gyanússá válni a topic lassan
    Nagyjából ismerem az össz. magyar hyper hu reget, és csodálkoznék, ha nekik gondjuk lenne a különösen kegyetlen megfogalmazásommal. Amikor nem fórumozok, sokszor van, hogy nem értem, miért nem teszem, de aztán ahogy elkezdem, a hozzád hasonló szőrszálhasogató nit-ek mindig megadják a választ.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •