Oldal: 34 / 88 ElsőElső ... 2432333435364484 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #331
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Én mindenképp Jovoktom mellett tervezek érvelni a továbbiakban is. Egyértelműen neki szurkolok, pedig két barátom is fogadott ellene, de nekem eléggé szimpatikus az, hogy a társaságból egyedül csak ő harcol, nekünk többieknek csak a szánk jár. Ráadásul nem kis harcot vállalt, és mint kiderült, valóban nem igazán volt tapasztalata. Nem is megy neki jól a napokban, de annak ellenére kitart és nyomja tovább. És amíg nem adja fel, addig én örömmel támogatom néha egy-egy hozzászólással. Ha pedig teljesíti, amit vállalt, akkor úgy gondolom abszolut meg is érdemli az azzal járó nyereségét. Hajrá Jovoktom!!

  2. #332
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    vajon értelmezed is az írásokat vagy cs hajtogatod a magadét? Senki nem mondta h kötelezik erre..de nyugodtan szólj ha esetleg még valamit nem sikerült megérteni, szívesen dedózok még picit..
    Mabohai and szfvkrisz like this.

  3. #333
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindenképp Jovoktom mellett tervezek érvelni a továbbiakban is. Egyértelműen neki szurkolok, pedig két barátom is fogadott ellene, de nekem eléggé szimpatikus az, hogy a társaságból egyedül csak ő harcol, nekünk többieknek csak a szánk jár. Ráadásul nem kis harcot vállalt, és mint kiderült, valóban nem igazán volt tapasztalata. Nem is megy neki jól a napokban, de annak ellenére kitart és nyomja tovább. És amíg nem adja fel, addig én örömmel támogatom néha egy-egy hozzászólással. Ha pedig teljesíti, amit vállalt, akkor úgy gondolom abszolut meg is érdemli az azzal járó nyereségét. Hajrá Jovoktom!!
    ehhez minden jogod meg is van. és ilyenkor pont a lónak azon az oldalán vagy amelyiken kell..a túlsó lovad meg hagyd meg másoknak..egy seggel egy lovat..biztos hallottad már...

  4. #334
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    A hang nem erdekel h van e vagy nincs...
    Viszont semmilyen szinten nem erzem etikatlannak regkent akarhanyszor jatszani jovoktommal a kiiras fenyeben.

    Vszinu ha ugy all a fogadas wcoop utan en is fogok vele jatszani.
    bigacsiga and mmm like this.

  5. #335
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Mint hyper regulárt, miért tart vissza a WCOOP?

  6. #336
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    mtt reg vagyok es sztem 4k lejatszott hyperrel mondhatom magam semi-regnek.

  7. #337
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vajon értelmezed is az írásokat vagy cs hajtogatod a magadét? Senki nem mondta h kötelezik erre..de nyugodtan szólj ha esetleg még valamit nem sikerült megérteni, szívesen dedózok még picit..
    Én azt mondtam, hogy majd Jovoktom eldönti, hogy miért kapcsolja be a hangot, ha bekapcsolja. Erre te, hogy majd azt a bírák megmondják, meg amire a bírák kötelezik, neki azt kell tennie. Erre én, hogy nem fogják kötelezni a hangra. Erre te, hogy nem mondta senki, hogy kötelezik.
    Melyik résznél vesztetted el a fonalat?
    Riverismine23 likes this.

  8. #338
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mtt reg vagyok es sztem 4k lejatszott hyperrel mondhatom magam semi-regnek.
    Breeth mtt reg?:O:O:O:O

    én mint kívülálló nagyon szurkolok jovoktomnak, hogy megcsinálja, főleg ha breeth is leül vele játszani, így még nagyobb teljesítmény lesz
    Am ha már megszólalok, leírom azt amit mások is néhányszor: Megmondta, hogy nem lesz végig hang és azt is leírta, hogy regek ráülhetnek... Innentől nemtudom miért van 30oldalon keresztül vita.. Az, hogy ez etikátlan e v sem, azt mindenki döntse el maga, de a póker nem arról szól, hogy etikus v e... Pl ráülsz a fish-re pedig tudod, hogy kevés esélye van ellened Etikusnak nem etikus, ráülni, de szerintem mindenki ráülne ha hyperreg lenne
    pszibu likes this.

  9. #339
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ehhez minden jogod meg is van. és ilyenkor pont a lónak azon az oldalán vagy amelyiken kell..a túlsó lovad meg hagyd meg másoknak..egy seggel egy lovat..biztos hallottad már...
    Úgy érzem némi képzavarban vagy. Két szólásról van szó. Az egyikben két ló van, és egy segg. A másikban meg egy ló, és annak két oldala. Van segge is, de arról az a szólás nem szól. Remélem segítettem.
    Te meg ismered azt, amikor a hülye okoskodik? (Hogy kérdezhettem ilyen hülyét... Nyilván ismered.

  10. #340
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Ennek a ráülős dolognak is legalább két oldala van.

    Van ugye az, hogy a nagyon erős magyar regek (akik fogadtak/vagy nem) ráülnek, mert tudják, hogy ellenük legfeljebb BE-re lehet képes a srác. Ilyenkor mindenki örül aki fogadott ellene.

    És van a másik oldal, amikor valaki ezt a topikot olvassa, nem fogadott, de a leírtak alapján látja, hogy mekkora +EV Jovoktom ellen játszani. Igaz, ez a valaki hyper HU-ban teljesen fish, de nem baj, játszik. És veszít, és veszít, és veszít. Ilyenkor mi van? Mindenki csalással vádolná Tomot, holott csak arról van szó, hogy kifogott egy halat akit nem akar elengedni. A hal pedig szintén ezt gondolja Tomról, tehát tovább folytatják a játékot, és Tom szép nagy pénzt szakít.

    Jovoktom nem azt vállalta, hogy az Akadémia hyper HU regjeit képes 1%-os ROI-val verni, hanem a PS hyper mezőnyt általánosságban.
    A kitétel pedig ami lehetővé teszi a regeknek az ellene való játékot azért van, mert tudta, hogy véletlenül összeakadhat bárkivel. Ha valaki szándékosan keresi őt az asztaloknál, már bőven túlmutat ezen.

    Talán az lenne a legtisztább, ha a magyarok elleni eredmény nem számítana a fogadásba, mert ebből később csak még nagyobb viták lehetnek.

    Aki pedig annyira ellene akar játszani, hívja ki egy mondjuk 1000 játékig tartó HU párbajra, és ott bizonyítson. Szívesen megnéznék egy ilyen párbajt.
    dr.drogba, sawwee, Pazó and 3 others like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •