Oldal: 35 / 88 ElsőElső ... 2533343536374585 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #341
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet Pszichopeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki a mentorod?
    Hideyoshi?
    Ha néha-néha ráül innen valaki, az még ok, de ha direkte ücsörög rá, az már sajnos
    a magyar mentalitást tükrözi. Magyar, aki a másik magyart akarja szívatni, nem pedig mindenki mást,
    Ez gáz.
    BalintKA likes this.

  2. #342
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Vicc ami itt megy... Azaz alap hogy aki nagy tétben fogadott és reg az ráül. Miért ne tenné? Én is ezt tenném ha nem fun összegben fogadtam volna.
    Egyes embereknél komolyan elgurult a gyógyszer.

  3. #343
    Lelkes újonc truczat avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Jövöktom, engedj meg egy kis mentális támogatást.

    Olvasgasd Szőnyi blogját a Race Across America versenyről.
    4800Km 11 nap alatt biciklin, napi kb. 20 óra tekeréssel.

    A kísérőcsapat nem semmi beszámolót írt.
    Lehet, hogy te is találsz benne ötleteket, hogy vészeld át az egyre nagyobb fáradtságot, stresszt és az energiavámpírokat a topikban
    racemachine.blog.hu/

    Ha jovoktom nem purcan ki a challenge végére, Agárdon találkozhattok vele egy HU találkozón október első hétvégéjén.
    Pár hely még szabad. Privátba jöhet kérdés.
    Utoljára módosítva: truczat által: 2012. 09. 08. 20:43

  4. #344
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Nem fogadtam,fingom nincs a HU-hoz se,de ha én fogadnék valaki ellen akkor én biztos nem hátráltatnám igy mint itt pár általam elismert játékos irja.Nekem ez nem fér bele.
    Hajrá Jovoktom!!
    Abdul87HU, sawwee, Pazó and 4 others like this.

  5. #345
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Egyes emberek a saját anyjukat is eladnák, mert +EV. Lehetnétek tökösebbek.

    Abban biztos vagyok, hogy ha fogadnék veletek, hogy egy darts nyíllal 10 méterről egy dobásból beletalálok a tábla közepébe, akkor a dobás előtt 10en letakarnátok a táblát, egyvalaki lekapcsolná a villanyt. Csak mert nem kötöttem ki, hogy ilyet nem lehet.

  6. #346
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyes emberek a saját anyjukat is eladnák, mert +EV. Lehetnétek tökösebbek.

    Abban biztos vagyok, hogy ha fogadnék veletek, hogy egy darts nyíllal 10 méterről egy dobásból beletalálok a tábla közepébe, akkor a dobás előtt 10en letakarnátok a táblát, egyvalaki lekapcsolná a villanyt. Csak mert nem kötöttem ki, hogy ilyet nem lehet.
    Ez nagyon rossz hasonlat ugyanis itt konkrétan benne van hogy LEHET. Ez nem kiskapu, ez nem csalás, ez nem a másik kihasználása. Aki kiírta a szabályt az tudta hogy ez lesz. Nagyon másról beszélsz.
    Theci85, JuhaAasz and svedlany like this.

  7. #347
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Számomra teljes mértékben érthetetlen, hogy egy ilyen nagyságú fogadásnál, miért lett ez engedélyezve Tom által. Kegyetlen mód megnehezíti a dolgát, pedig önmagában is igen nagy kihívásnak tűnik. Úgy nehéz valamiből etikai kérdést csinálni, hogy deklarálva vagyon, hogy szabad csinálni...
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  8. #348
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    " * Azok számára, akik ellenem fogadtak az asztalaimnál a játék szigorúan tilos. Ezek alól kivételek azok, akik az adott téten regulárok vagy semi-regulárok. Bármilyen kérdéses szituációban a bírák döntenek."

    Ez egyre inkább kérdéses szitu, kíváncsi lennék a bírók álláspontjára. Nem gondolom, hogy nagyon másról beszélnék. Ezt az előző hozzászólásomban bővebben kifejtettem.
    Pazó likes this.

  9. #349
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    A szabály melyik része kérdéses számodra? Mert max annyi lehet, hogy egy adott játékos reg vagy semi-reg -e a limiten.

  10. #350
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Én sem fogadtam, de érdekelne, hogy akkor elméletileg lehetséges, hogy mondjuk a 15. naptól, amikor Jovoktom már fáradt Pat ráül mindig és kénytelen vele játszani a HU-ok 60-80%-át, nem pedig más PS regekkel, fishekkel? (csak tippelek, fogalmam sincs mennyire lehet blokkolnia egy embernek a normál játékmenetet) Így esélye sincs, mert nem tud 1% roit hozni Pat ellen, ha csak Pat nem jóval rosszabb nála és gondolom nem az.
    Pazó likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •