Oldal: 36 / 88 ElsőElső ... 2634353637384686 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #351
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet szusza84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem fogadtam, de érdekelne, hogy akkor elméletileg lehetséges, hogy mondjuk a 15. naptól, amikor Jovoktom már fáradt Pat ráül mindig és kénytelen vele játszani a HU-ok 60-80%-át, nem pedig más PS regekkel, fishekkel? (csak tippelek, fogalmam sincs mennyire lehet blokkolnia egy embernek a normál játékmenetet) Így esélye sincs, mert nem tud 1% roit hozni Pat ellen, ha csak Pat nem jóval rosszabb nála és gondolom nem az.
    Ez nehéz kérdés,a kérdés nehézségét a játékforma adja.
    HU-ról van szó,a kihívást tom ebben a formában hirdette meg,tudnia kellett volna,hogy ez ezzel is járhat.
    Ez nem 6max vagy FR,speciális lehetőségek adódnak,ráülhet egy külföldi pro is,nem csak magyar,aki megtalálta valahol a kihívást.
    A 3. héttől tom easy money lesz egy jó játékosnak,imo.
    De ezt tudnia kellett már előre is,ha tudta és nem törődött vele az az ő dolga,ha nem tudta,arról meg inkább ne is beszéljünk,mert akkor az egész vállalkozás felesleges volt imo.

  2. #352
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mtt reg vagyok es sztem 4k lejatszott hyperrel mondhatom magam semi-regnek.
    Ohh, bocs, nem tudtam, hogy mtt reg vagy.Így már értem...
    truczat likes this.

  3. #353
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te meg ismered azt, amikor a hülye okoskodik? (Hogy kérdezhettem ilyen hülyét... Nyilván ismered.
    Nyilván, hiszen épp szemlélteted! Ty.
    White, Mike255, truczat and 2 others like this.

  4. #354
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Én kis tétes regulár vagyok, a hónap végén ráülnék, be lehet szállni.

  5. #355
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet szusza84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem fogadtam, de érdekelne, hogy akkor elméletileg lehetséges, hogy mondjuk a 15. naptól, amikor Jovoktom már fáradt Pat ráül mindig és kénytelen vele játszani a HU-ok 60-80%-át, nem pedig más PS regekkel, fishekkel? (csak tippelek, fogalmam sincs mennyire lehet blokkolnia egy embernek a normál játékmenetet) Így esélye sincs, mert nem tud 1% roit hozni Pat ellen, ha csak Pat nem jóval rosszabb nála és gondolom nem az.
    Ezt ki lehet küszöbölni.Azért 60-on még elég nagy a pörgés.Nem nyit új asztalt hanem ő ül le egy játékos mellé.

  6. #356
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán az lenne a legtisztább, ha a magyarok elleni eredmény nem számítana a fogadásba, mert ebből később csak még nagyobb viták lehetnek.

    Aki pedig annyira ellene akar játszani, hívja ki egy mondjuk 1000 játékig tartó HU párbajra, és ott bizonyítson. Szívesen megnéznék egy ilyen párbajt.
    Az miért lenne tiszta, hogy kb egy hét elteltével adnánk hozzá a szabályokhoz? Azt írta reg, semireg játszhat ellene. Ha legközelebb meghirdet egy challenget, és nem szeretné, hogy magyar reg ráüljön, akkor beleírhatja, hogy a magyarok elleni eredmény nem számít. De így, hogy elkezdődött elég érdekes lenne módosítani a szabályokat.

    Gondolom egy csomó reg ráült már korábban is olyanra, aki nagy mennyiséggel járó challenget vállalt az adott reg limitjén (HU cg, HU sngben).

    Aki meg azt mondja, hogy "magyar mentalitás" stb...
    Ha lenne egy magyar srác, aki BE körüli, tudod, hogy elég szép edged van felette, nem vállalt sidebetet meg semmi, de az edged miatt +EV ráülni, akkor nem ülnél rá, mert magyar?
    Ne vicceljünk már...
    Nem vagyok hyper HU reg (pláne nem 60-100$-on), de ha az lennék, és normál esetben BE lennék Jovoktom ellen, de a nyomás, meg egyebek miatt edgem lenne, akkor tuti ráülnék...és fogadnék is ellene...
    Ha ezért egy szinten vagyok szerintetek a superuserekkel, csalókkal, FTP-s arcokkal, akkor nem az én morális iránytűm ment tönkre szerintem.
    És ha pokolra jutok, azért mert a normális erkölcsi határokon belül (tehát zéró csalás, lopás, angleshooting, egyebek) kihasználom a +EV-s helyzeteket, akkor legyen...de erről szól a póker

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyes emberek a saját anyjukat is eladnák, mert +EV. Lehetnétek tökösebbek.

    Abban biztos vagyok, hogy ha fogadnék veletek, hogy egy darts nyíllal 10 méterről egy dobásból beletalálok a tábla közepébe, akkor a dobás előtt 10en letakarnátok a táblát, egyvalaki lekapcsolná a villanyt. Csak mert nem kötöttem ki, hogy ilyet nem lehet.
    Ez meg elég rossz analógia...a szabályzatban benne volt, hogy reg, semireg ráülhet!
    Ha fogadnál velem 10K-ba, hogy 10 méterről beletalálsz a közepébe, és én azt csinálok a darts táblával amit akarok, illetve a tábla és a közted lévő 10 méteres sávval is bármit tehetek, akkor persze, hogy betolatnék egy teherautóval.
    Te hibád, rosszul vázoltad fel az alapszabályokat.

    A bírák szerint (legalábbis ha jól emlékszem ők írták, hogy) Pat regnek, semiregnek számít, tehát játszhat vele.

    Mondjuk nem értem, hogy miért van az, hogy aki fogadott az nem játszhat csak ha reg/semireg...ha mondjuk fogadok 2K-ba, mert nekem az monopolypénz, és utána just for fun totál fogalmatlanul hyper HUról beülök mellé pár asztalra az miért rossz neki. Elég jó roit hozhat egy nem-reg ellen...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #357
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet gabika72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt ki lehet küszöbölni.Azért 60-on még elég nagy a pörgés.Nem nyit új asztalt hanem ő ül le egy játékos mellé.
    kétlem, hogy asztalokat nyitó regekkel szeretne játszani.

  8. #358
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Szerintem üljetek rá, masszív +EV! Nem is értem Mabohai vagy Mrj miért nem teszi...

  9. #359
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk nem értem, hogy miért van az, hogy aki fogadott az nem játszhat csak ha reg/semireg...ha mondjuk fogadok 2K-ba, mert nekem az monopolypénz, és utána just for fun totál fogalmatlanul hyper HUról beülök mellé pár asztalra az miért rossz neki. Elég jó roit hozhat egy nem-reg ellen...
    Pont a free moneyt zárta ki és hagyta bent a kemény roi tépázó regek lehetőségét...
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  10. #360
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Holdeper: Ha lenne egy magyar srác, aki BE körüli, tudod, hogy elég szép edged van felette, nem vállalt sidebetet meg semmi, de az edged miatt +EV ráülni, akkor nem ülnél rá?

    BE-körüli reg-re, (vagyis egy jó játékosra) pont nem igazán +EV-s a dolog.
    Ez hyper HU. ember!

    A két magyar aki direkte ellene akar játszani, simán bukhat ellene sorozatban. Utána majd átgondolják, hogy most akkor mi van.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •