Oldal: 39 / 88 ElsőElső ... 29373839404149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #381
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha jovoktom ma hirtelen stake-elési megállapodást kötne a nagymamájával (aki még sosem pókerezett), amelynek értelmében a nagyi kap jovoktomtól rollt, amellyel utána mindennap lejátszik 200 játékot jovoktom ellen, szabályos lenne? Igen, hiszen a szabályzat semmi ilyesmit nem tilt. (A lapokat nyilván nem osztanák meg, nem is lenne rá szükség, jovoktom így is megnyerné a játékok 80%-át, már amennyiben a nagyi egyáltalán megtalálja, hogy melyik gombokat kell nyomkodni. Ellenkező esetben a játékok 100%-át húzná be tom.)
    És fair is lenne ez a megoldás, mindamellett, hogy szabályos? Nem, nyilvánvalóan teljes mértékben a fogadás kiírásának értelmével ellentétes (ha a betűjével nem is).
    nem lenne szabályos, kár is idekeverni.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  2. #382
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [FONT=arial]Időm van, pénzem van, szeretem a következetességet, és úgy gondolom, hogy nem super turbo HU sng-ben nincs olyan magyar játékos, akin ne lenne edgem, a nagy részét, pedig porrá verem. És ebben nincs túlzás, gyakorlatilag egy éve csak regulárokkal játszom nem alacsony téten, az utóbbi időben opesitelni sincs kedvem. És ki tudja, lehet elkezdek egyszer hyperezni.

    Gyerünk skacok, adjatok neki!
    Azt hiszem most meg fog ugrani egy kicsit a nézettsége az LD által kommentált videónak.

  3. #383
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    "pár dollárért az anyjának is belógatná."
    tökéletes meglátás.
    mit is várunk attól, akinek a "mentora" bevallottan multireges csaló?
    a konkurens oldalon megtalálható az interjú.

    don pro okfejtése szintén megállja a helyét.

    tanulság?talán az, hogy ha challenge-t akar valaki indítani, azt angol nyelvű fórumon tegye, a sok tirpák elkerülése végett.

    utólag már semmit sem ér sajnos, de a bírói testület és a live stream bőven elég kellene legyen, kár volt jovoktom nickjét nyilvánossá tenni...

    OFF.:
    az meg az év vicce kategória, hogy egy pókeres fórumon akad ember, akinek fogalma sincs arról ki és "mi" Breeth.
    azért nem olyan túl sok magyar játékos nyert ám Sunday million-t, hogy ne lehetne észben tartani.
    szfvkrisz likes this.

  4. #384
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertem mi ez a nagy felhaborodas amikor meg senki nem jatszott ellene jelentos mennyiseget, csak elmeletrol volt szo...
    A masik ha most barmelyik "reg" lejatszik vele par szaz gamet kb 0asan az nem vszinu h donto lesz a challange kimeneteleben.
    Az meg h a korrektseget kerdojelezik meg annak aki azt allitja h a szabalyok szerint lehet jatszani az egyenesen nevetseges.
    breeth...!! mi bajod van? mit nem értesz?... Tudod hanyadik napnál jár, tudod mit csinál, tudod hogy áll, mert adja a grarfokat, tudod, hogy tiltből soha nem pihenheti ki magát. Tudod hogy magyar, és küzd, hogy elérje a célját, és tudod, hogy megkeserítheted az életét. Ennek örömére megkeserítenéd, csak mert semmi szabály nem köti a kezed, és hurrá, te magyar reg vagy?..... Most komolyan?? Ennyi várható egy topjátékostól? A legjobban a te kommented lepett meg. Gondoltam majd megdumáljuk személyesen, dehát minek várni. Az én világomban az ilyesmi már egyenesen kegyetlenségnek számít. Ha van az emberben büszkeség, meg valami tartása, akkor nem a gyenge ellenfelet keresi, hogy minél könnyebb pénzhez jusson, hanem a nehezet, hogy minél jobban tanuljon(mint ahogy te is tetted annó). Ez meg, hogy senki nem érez abban semmi gázt, hogy magyart szopat, megint kicsit fura. Szánalmas, ami itt megy, szánalmas, hogy emberek hogy reszketnek pár dollárjukért. Az az egy vigasztal, hogy a sors kegyetlenebb sokkal, mint ők, és tudom, ott adja majd vissza nekik, ahol a legkevésbé várják. Én is regnek számítok a téten, és egyre erősebb a játékom az utóbbi időben, és eddig soha nem ültem egy magyarra sem, pedig szánalmasan gyengék a magyar playerek nagy általánosságban. Tisztelet a kivételnek, nyilván tudják kikre gondolok. Persze karrierem során már milliószor ült rám magyar, majd rematch, míg rá nem jött, hogy nem biztos, hogy okés lesz hosszútávon. Én meg naivan azt gondoltam, hogy egy nemzet vagyunk, okos nemzet, kitartó nemzet, harcos nemzet. Úgy gondoltam, hogy segítsünk egymáson. Eredetileg azzal a szándékkal kezdtem ismét fórumozni. Dehát ez tényleg nagyon naiv gondolat volt. Jah, és erősen gondolkozok, hogy megdobom Jovoktomot néhány nagyon hasznos tanáccsal, amiket nemrégiben számoltam nagyon pontosan ki, és meggyőződésem, hogy minimum 1-2% roi-t dobna, a játékán kapásból, az elsajátításra meg össz. 1-2 óra kéne. Szal abszolut plusszos. Jah, és asszem a szabály nem tiltja. Azt sem, hogy ha lejátszotta a napját, akkor meglepjem egy-két cimbivel, és segítsük a játékát, hogy a sok élősködő nem nyerhessen tőle egy rohadt vasat sem. Szóval meglátjuk. Amilyen a mosdó, legyen olyan a törölköző. Jah, és a tudás hatalom. De ha az szabályok épp betartásával akartok szórakozni, akkor ok. Legyen. Tömérdek szabadidőm van. Rászánhatom az egész hónapot. Bár nem tartottam eddig korrektnek, hogy ilyen szinten belekotyogjak, de lassacskán már meggyőztök a helyességéről.
    slystallone and Ollie like this.

  5. #385
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet SRAD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit is várunk attól, akinek a "mentora" bevallottan multireges csaló?
    a konkurens oldalon megtalálható az interjú.
    Kire gondolsz?
    Dobsz egy linket?

  6. #386
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    ez korrekt, azt nem értem, hogyan egyezteted össze ezt a csöppet sem haszonleső és meglehetősen gerinces hozzáállásodat azzal, hogy baráti viszonyban vagy Pat-al.
    javíts ki ha tévedek, de mintha ezt írtad volna.
    eredetileg miatta robbant ki ez a flame, Breeth csak később csapott le a +EV-re...ettől még nagyon meglepő, hisz ő aztán tényleg sokat nyert már, sose gondoltam volna, hogy a befutott regekre is igaz az egy hozzászólással feljebb általam már idézett Lazy féle megállapítás.

  7. #387
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet SRAD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez korrekt, azt nem értem, hogyan egyezteted össze ezt a csöppet sem haszonleső és meglehetősen gerinces hozzáállásodat azzal, hogy baráti viszonyban vagy Pat-al.
    javíts ki ha tévedek, de mintha ezt írtad volna.
    eredetileg miatta robbant ki ez a flame, Breeth csak később csapott le a +EV-re...ettől még nagyon meglepő, hisz ő aztán tényleg sokat nyert már, sose gondoltam volna, hogy a befutott regekre is igaz az egy hozzászólással feljebb általam már idézett Lazy féle megállapítás.
    Nem baj, majd ha nagy leszel megérted.

  8. #388
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet SRAD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez korrekt, azt nem értem, hogyan egyezteted össze ezt a csöppet sem haszonleső és meglehetősen gerinces hozzáállásodat azzal, hogy baráti viszonyban vagy Pat-al.
    javíts ki ha tévedek, de mintha ezt írtad volna.
    eredetileg miatta robbant ki ez a flame, Breeth csak később csapott le a +EV-re...ettől még nagyon meglepő, hisz ő aztán tényleg sokat nyert már, sose gondoltam volna, hogy a befutott regekre is igaz az egy hozzászólással feljebb általam már idézett Lazy féle megállapítás.
    Mellesleg, hogy némi érdemi választ is adjak, a barátság nem feltétlen azt jelenti, hogy támogatjuk egymást a getvaságokban is. Sokkal inkább azt, hogy felhívjuk egymás figyelmét rá, és óvva intjük tőle.

  9. #389
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    kire gondolok?
    ebben a topikban hangzott el, hogy Pat mentora, edzője, vagy valami hasonlója Trog.
    elég sokat olvasom a pókeres fórumokat, a másikat is, ott jelent meg régebben egy interjú Trog-Air-rel.
    gondolom róla van szó.
    akkor ott volt is ebből flame rendesen, szerintem megtalálható a cikk, ha még nem törölték.

  10. #390
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    nagyon szégyellném magam, és mélységesen csalódott lennék, ha bármelyik barátom "getvaságokra" lenne képes, amitől nekem kéne óva intenem.
    straubbazsi likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •