Oldal: 43 / 88 ElsőElső ... 33414243444553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #421
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Pazó, nyiss már magadnak egy topikot egy mondjuk "Pazó ömlengései jovoktom challenge kapcsán" címmel vagy játssz! Tök unalmas félóránként újabb 2 teljes oldalt végigolvasni az agymenéseid miatt! Köszi!

    z.

    HATALMAS UPSWING-ET jovoktom1 felé
    Macko1, mátííí and svedlany like this.

  2. #422
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mellesleg döntést nem érvek alapján szokás hozni??????
    én speciel az előttem levő bizonyítékok mérlegelésével hozok döntést. (A többi bíró nevében nem beszélhetek) Az érvelgetést akármeddig folytathatjuk, egyszer privát találkozás alatt hajlandó vagyok fogadni veled, hogy bármilyen téma mellett tudok érveket felhozni.

    Egyébként meg hogyan kéne "takarítanom"? Mi lenne szerinted a feladatom? Miért vagyok felületes? (Többet foglalkoztam ezekkel a kérdésekkel, mint innen bárki más - szerintem jovoktomot is beleértve - de ez most mindegy is.) Ha tudsz segíteni, hogy jobban végezzük a feladatunkat, akkor tedd meg, ha nem, akkor a kritikád nem igazán viszi előre a dolgokat.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #423
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Az én értelmezésemben ez annyit jelentett, hogy mivel regek akik fogadnak és előfordulnak az adott limiten, játszhatnak velem, mivel könnyen össze lehet ülni, de ez nem fog semmi következménnyel járni.

    Nem csak a tiédben.

  4. #424
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csalás attól még csalás hogy nem tudom bizonyítani, de ez nem is az én dolgom.


    Ebben nagyon tévedsz. Benne van így betü szerint hogy megteheted? Ha nincs akkor nem ugyanabban a rangba van a kettő, hanem szabályok kijátszásáról beszélünk, ami megint más téma.


    Sajnos ha nem akarod megérteni, akkor írhat ide akárki... Így nem is megyek bele, teljesen egyértelmű a dolog.
    Szerintem neked nem ment át az üzenet lényege, mert egész másról beszélsz
    Mint írtam, nyilván nem fogok ilyet tenni, és gondolom ha akarnám, Jovoktom akkor se menne bele.
    Ötletnek meddő. Amiatt vetettem fel, hogy érthető legyen, hogy véleményem szerint itt hozzáállás probléma van. Én úgy veszem észre, hogy Jovoktom azzal foglalkozik, amit vállalt. Nem csal, nem szenved, és keresi a lehetséges kiskaput. Az összes többi, aki meg várja a markába az ingyenlóvét, amihez csak annyi kell, hogy valaki sikertelen legyen - hurrá, duplahaszon -, keresgélik a lehetőségeket, amikkel nehezíthetik Jovoktom egyébként sem könnyű dolgát.
    Valójában ha ennyi ember nekiesik egynek, ráadásul úgy, hogy annak ideje nincs védekezni, akkor nem sok esélye marad. Ezt ő is tudta előre, de gondolom nem feltételezte a társaságról, főleg nem a bírákról, hogy célszerű inkább még egy hónapot eltölteni a szabályok létrehozásával, mert ha nem "betűről-betűre" van minden benne leírva, akkor az egyből problémát okoz.

    Mindezek az események úgy történnek, hogy Jovoktom egyáltalán nem áll valami jól. Nem tartom valószínűnek, hogy sikerül neki, ha nem változtat valami jelentősebbet.
    Arra lennék kíváncsi, mi menne itt akkor, ha Jovoktom 2 nap előnyben lenne, és 3%-os roi-n állna..

    Neki ez egy kellemes emlék lehetne. Nyilván emlékezetes dolog lesz az életében akkor is ha nyer, akkor is ha bukik. Nade ilyen szinten elcseszni az egészet.....

  5. #425
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem neked nem ment át az üzenet lényege, mert egész másról beszélsz
    Mint írtam, nyilván nem fogok ilyet tenni, és gondolom ha akarnám, Jovoktom akkor se menne bele.
    Ötletnek meddő. Amiatt vetettem fel, hogy érthető legyen, hogy véleményem szerint itt hozzáállás probléma van. Én úgy veszem észre, hogy Jovoktom azzal foglalkozik, amit vállalt. Nem csal, nem szenved, és keresi a lehetséges kiskaput. Az összes többi, aki meg várja a markába az ingyenlóvét, amihez csak annyi kell, hogy valaki sikertelen legyen - hurrá, duplahaszon -, keresgélik a lehetőségeket, amikkel nehezíthetik Jovoktom egyébként sem könnyű dolgát.
    Valójában ha ennyi ember nekiesik egynek, ráadásul úgy, hogy annak ideje nincs védekezni, akkor nem sok esélye marad. Ezt ő is tudta előre, de gondolom nem feltételezte a társaságról, főleg nem a bírákról, hogy célszerű inkább még egy hónapot eltölteni a szabályok létrehozásával, mert ha nem "betűről-betűre" van minden benne leírva, akkor az egyből problémát okoz.

    Mindezek az események úgy történnek, hogy Jovoktom egyáltalán nem áll valami jól. Nem tartom valószínűnek, hogy sikerül neki, ha nem változtat valami jelentősebbet.
    Arra lennék kíváncsi, mi menne itt akkor, ha Jovoktom 2 nap előnyben lenne, és 3%-os roi-n állna..

    Neki ez egy kellemes emlék lehetne. Nyilván emlékezetes dolog lesz az életében akkor is ha nyer, akkor is ha bukik. Nade ilyen szinten elcseszni az egészet.....
    Ámen
    és most 15 percre próbáld elhagyni a topicot
    pszibu, Stali44 and svedlany like this.

  6. #426
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off: hogy jön ide a vagányság?

    on: talán az indok lehet, hogy tudatosan jovoktomhoz ülsz be játszani, hogy "újításokat" vigyél a játékodba, amivel tudatában vagy, hogy bukni fogsz, tehát jovoktom tudatán kívűl te segíteni akarod, ami miatt a bírók csalásnak minősítik, ami miatt jovoktom elveszti a fogadást, és ami miatt rajtad verheti le
    ne legyél már fogyatékos. magam mondtam példának, hogy szalonképes legyen. dehát ha ilyen értetlen vagy... tök mindegy, hogy én vagyok, vagy sem. bárkit fizethet is 1000 dolcsiért, vagy akármi hasonló, úgy, hogy nektek fingotok sincs. a hang nélküliséget is kihasználhatja ha akarja, úgy, hogy szavatok nem lehet. stb. stb. így már vili??? lényeg, hogy ha szabályokat akarna kijátszani, bőségesen lenne rá lehetősége.. mondhatni, hogy dúskál benne... de nyilván nem érdekli, mert nem ezért kezdett az egésznek neki. azt tervezte, hogy lenyom 10K-t átlagjátékos ellen. mi a francért nem lehet békén hagyni, hagy csinálja?

  7. #427
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne legyél már fogyatékos. magam mondtam példának, hogy szalonképes legyen. dehát ha ilyen értetlen vagy... tök mindegy, hogy én vagyok, vagy sem. bárkit fizethet is 1000 dolcsiért, vagy akármi hasonló, úgy, hogy nektek fingotok sincs. a hang nélküliséget is kihasználhatja ha akarja, úgy, hogy szavatok nem lehet. stb. stb. így már vili??? lényeg, hogy ha szabályokat akarna kijátszani, bőségesen lenne rá lehetősége.. mondhatni, hogy dúskál benne... de nyilván nem érdekli, mert nem ezért kezdett az egésznek neki. azt tervezte, hogy lenyom 10K-t átlagjátékos ellen. mi a francért nem lehet békén hagyni, hagy csinálja?
    te kértél indokot, én felvázoltam egyet.

    amúgy ne személyeskedj

  8. #428
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    valaki írta hogy az a fogadás tárgya hogy normál esetben tud-e 1 roit csinálni 10k játék alatt nem az hogy mi a helyzet regek ellen, de teljesen életszerű helyzet, hogy egyre több reg ül rá a játékosra, 2 nap upswing után gyakorlatilag folyamatosan lefelé megy a winnings (de még inkább csak az ev, így az upswing továbbra is tart), ez a normális, hogy plusszos játékosok keresni fogják a társaságát.

  9. #429
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Szerencsére Jovoktom jol kezeli a dolgot. A szervezes gyenge volt es nem pontos, ez most visszauthet. Ennek ellenere sok sikert, bar nem tartalak favoritnak.

    Ami meg a kicsi zergek marhasagat illeti a topikban, nojetek fel es kezdjetek el objektiven gondolkozni, vagy legalabb egy pillanatig tegyetek ezt meg! Jovoktom nem egy maratont fut le, ahol szurkolhatsz neki es a tobbiek pedig azert szurkolnak, hogy ne sikeruljon neki, es ezert rosszundulatunak mondhatok.
    Jovoktom fogadott valamire a kozosseg egy resze ellen, tehat van 2 foci csapat. Az egyik az egyik eredmenynek szurkol, a masik a masiknak. Dontetlen nincs. Es igen van olyan aki csak azert fogadott, hogy erdekelt legyen benne, de ez a kevesebb. (ezekrol is irtam korabban kulon ennek szant topikban Gondolataim prop-betelésről) Tehat rugjatok magatokat tokon legyszives ha megegyszer azt probalnatok valaki rasujkolni, hogy rosszakaro csak mert sajat erdeke fontosabb mint jovoktom-e!

    Sok sikert mindket felnek es kitartast jovoktom!
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2012. 09. 09. 11:08

  10. #430
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Annyit hozzateszek meg, hogy maga a feltetelezes is rossz, hogy a fogadok tobbsege azt szeretne hogy jovoktomra essen egy zongora grindolas kozben. NEM! szerintem a jelentos tobbseg legalabb, de inkabb mindenki annak szurkol, hogy 0,99% ROI-ja legyen. Igy a 10k bukas ellenere is plusszos lesz. es persze bar veszit, de nem annak szurkol senki szerintem hogy bukjon $60k-t, es gondolom elobb ajanlana buy-out-ot mint hogy elerjen oda

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •