Oldal: 44 / 88 ElsőElső ... 34424344454654 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 431 - 440 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #431
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én világomban az ilyesmi már egyenesen kegyetlenségnek számít. Ha van az emberben büszkeség, meg valami tartása, akkor nem a gyenge ellenfelet keresi, hogy minél könnyebb pénzhez jusson, hanem a nehezet, hogy minél jobban tanuljon(mint ahogy te is tetted annó). Ez meg, hogy senki nem érez abban semmi gázt, hogy magyart szopat, megint kicsit fura. Szánalmas, ami itt megy, szánalmas, hogy emberek hogy reszketnek pár dollárjukért. Az az egy vigasztal, hogy a sors kegyetlenebb sokkal, mint ők, és tudom, ott adja majd vissza nekik, ahol a legkevésbé várják. Én is regnek számítok a téten, és egyre erősebb a játékom az utóbbi időben, és eddig soha nem ültem egy magyarra sem, pedig szánalmasan gyengék a magyar playerek nagy általánosságban. Tisztelet a kivételnek, nyilván tudják kikre gondolok. Persze karrierem során már milliószor ült rám magyar, majd rematch, míg rá nem jött, hogy nem biztos, hogy okés lesz hosszútávon.
    én nem fogadtam, de már baromira idegesít hogy "szép dolog e ráülni" kérdés:

    1: a rematchet kötelező elfogadni? úgy tudom nem.
    2: amennyiben nem, abban az esetben nem az lenne a korrekt ha a rematch lehetőségét elutasítanád a magyar játékosokkal szemben?
    mivel nem utasítod el, ezért te is mosolyogva nyalod el azt a fagyit, amit magyar játékosoktól elnyert pénzeden veszel.
    svedlany likes this.

  2. #432
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Szerintem hasznos lesz ez a challange jovoktom számára, ha becsülettel végigtol egy hónapban 10 k-t, akkor pár nap szünet utána a következő hónapokban lazan hozza ennek a mennyiségnek a harmadát, jobb esetben felét.

    másrészt ha el is bukja, már kb RB-ből nullásra tudja hozni, ha nem kap nagy ds-t.

    harmadrészt a ráülő regek ellen komoly mintája lesz, amit ha a hajtás után kielemez, még egy jó kis visszavágóra is adhat lehetőséget, ha a reg vállalja challenge, ha nem vállalja akkor sima "vadászat" formájában.

    szvsz mivel nemvolt kikötve a challengeben hogy magyar reg nem ülhet rá, illetve az ki volt kötve hogy reg es semi-reg ráülhet, teljesen szabályos ha ráül.

    Én a jó meccseknek szurkolok,és hogy izgalmas legyen a vége.

    GL mindkét oldalnak!
    BelaKecske and pszibu like this.

  3. #433
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem lenne szabályos, kár is idekeverni.
    Miért is? Mármint a szabályzat kiírásának szövege alapján miért is? Melyik sor tiltja? (Komolyan kérdezem. És természetesen én is azt gondolom, hogy a teljes mértékben ellentétes a kiírás értelmével, de emlékeim szerint a szöveget betű szerint értelmezve nem lenne szabálytalan. Pont ezért hoztam fel analógiának.)

  4. #434
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    100% ban igazad van, az etikatlan jatekrol es chipsumpingrol szolo szabalyok hianyoznak a szabalyokbol. Es ez nem etikai kerdes, hanem jovoktom ugyetlen volt a szervezesnel xy szabaly miatt a fogadok meg ugyetlenek yz szabalyok es azok hianya miatt.
    Jovoktom chipdumpolhatja a szabalyok ertelmeben amig telhesiti a 10k-t ugy hogy a pokerstars szabalyzataba ne utkozzon es a fogadast megnyeri
    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is? Mármint a szabályzat kiírásának szövege alapján miért is? Melyik sor tiltja? (Komolyan kérdezem. És természetesen én is azt gondolom, hogy a teljes mértékben ellentétes a kiírás értelmével, de emlékeim szerint a szöveget betű szerint értelmezve nem lenne szabálytalan. Pont ezért hoztam fel analógiának.)
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2012. 09. 09. 13:04 Oka: Foleg hogy a stars HU asztaloknal wngedi a marhulast

  5. #435
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Ha fogadtam volna ellene és SNG-ket játszanék ráülnék, egész nap. Ez a normális, nem is értem itt néhány forma mit háborog.

  6. #436
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Gondolom nem vagyok egyedul aki azt kivanja hogy legyen mar vegre vege es nagyobb gond nelkul

  7. #437
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jovoktom a barátom. Drukkolok, és segítek neki a challengben, amíg a fair play szelleme engedi. Ismerem a gyengéit, és az erősségeit, és ha az előbbieken úrrá tud lenni, meg fogja csinálni fair körülmények között.

    Félig a felháborodásom jeléül, félig a barátságom jeléül itt és most megígérem, hogy BÁRKI, aki fogadott ellene, és el kezd ráücsörögni venkujon-ra, az akármelyik hálózatba is teszi be a lábát, nem superturbo játékban nem fog opensitelni. És pontosan tudni fogom, kik lesznek azok.
    Ez most komoly?Tényleg megfenyegeted a pokerakadémia közösségét,a szabályzatban foglaltak ellenére?
    Szerintem egyenesen posztold ezt 2+2re is,sőt egyből petíció legyen.Üzenjünk hadat a világnak! Vendetta!

  8. #438
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Szerintem valami elkerülte a figyelmeteket, méghozzá ezen fórum alábbi hozzászólása:


    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kérdéses szituban, az én értelmezésem szerint (a kiírt szabályok alapján) akárhányszor ráülhetsz jovoktomra, bár nem igazán értem, miért engedte meg ezt, jó nagy hátránynak tűnik részére.

    javaslom egyébként, hogy kirívó elírástól, félreértéstől eltekintve, a szabályok már legyenek véglegesek, és értelmezésen menjen a vita mostantól, mert nem fair a már megtett fogadások gazdáival szemben, ha módosításra kerülnek, miközben a pénzük benne van. (a másik megoldás, hogy az esetleges módosításról minden fogadót kifejezetten tájékoztatni kell és módosítás esetén visszavonhatja a tétjét)
    A vitás kérdéssel kapcsolatban ez a hozzászólás augusztus 27-én még a challenge megkezdése előtt született. (ráadásul a jelenlegi egyik bírótól). Akkor ezt senki nem sérelmezte. Úgyhogy szerintem innét már nincs több kérdés.
    Ha nem is várjuk el a fogadóktól, hogy kövessék a fórumot, a "kiírótól" ez viszont elvárható lett volna.
    És ráadásul még az is megfogalmazásra került, hogy ez milyen hátrány jovoktomra nézve.
    Thaiföld blog likes this.

  9. #439
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félig a felháborodásom jeléül, félig a barátságom jeléül itt és most megígérem, hogy BÁRKI, aki fogadott ellene, és el kezd ráücsörögni venkujon-ra, az akármelyik hálózatba is teszi be a lábát, nem superturbo játékban nem fog opensitelni. És pontosan tudni fogom, kik lesznek azok.

  10. #440
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy rövid hozzáfűznivaló. Csak hogy jól értelmezem-e. Akkor ezek szerint én önszántamból ráülhetek, és ha olyan kedvem van, akár bukhatok is neki annyit, amennyit nem szégyellek, mert a szabályozás ezt konkrétan nem tiltja, és a későbbiekben lehetetlenség a csalás tényét igazolni. Én meg mondjuk újdonságot akarok a játékomban kipróbálni, és a fene essen bele, mégse jó, és ez mondjuk 5K-mba kerül, és nahát, épp Jovoktom-nak bukom el, aki mellesleg a 10K-s challange-be vesz részt. Dehát ez kit izgat, nem?
    Arra még nem gondolt senki hogy, esetleg Pat is tervezhetett ilyet jovoktommal.
    Na, ez lenne az igazi csavar a történetben.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •