Oldal: 45 / 88 ElsőElső ... 35434445464755 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #441
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ez a Pazó gyerek többet ír mint én...ami azért nem kis teljesítmény, legalább ezt ismerjük el neki

    Amúgy imo a topic nyertese egyértelműen Romsy +1 a képre
    kidelpiero, Romsy, Harvey and 1 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #442
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    * A webkamerám a fogadás teljes időtartamában futni fog, de nem vesztem el a fogadást, ha technikai okokból vagy véletlen folytán rövid időre leáll.

    Nincs szó olyanról a szabályzatban, hogy nem lesz hang!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #443
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a Pazó gyerek többet ír mint én...ami azért nem kis teljesítmény, legalább ezt ismerjük el neki

    Amúgy imo a topic nyertese egyértelműen Romsy +1 a képre

  4. #444
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Délutántól nem voltam otthon, de már reggel is idegesített, hogy a topikkal kell foglalkoznom, ahelyett, hogy csinálhattam volna a saját dolgom.

    elkerülhető lett volna

    Egészen nyilvánvaló kéne hogy legyen mindenkinek, hogy a fogadás alapja az, hogy úgy tud-e lejátszani 10k gamet 1% roival, mintha senki nem tudna arról, hogy fogad. Nyilván megvehette volna a 4 legjobb magyar hyper regulár a 10k-t, ráülhetett volna 1 hétig, és onnantól semmi esélye nem lenne. Mégsem tették. Pedig szabályos lett volna. Mintha fogadnék valakivel, hogy nem tudja átugrani ezt a gödröt, utána pedig kiások még 30 centit, és habzó szájjal érvelek, hogy hát attól még az a gödör maradt, hát a gödrök már pedig változnak kérem szépen!

    a HU nem arrol szol hogy legyozd az adott ellenfeled?! ha ilyen challenget csinalsz es magadra hivod a figyelmet, valszinu hogy valaki olyannal is jatszanod kell majd, akivel amugy nem nagyon szeretnel. Kovacs "koala koko" Istvan is vilagbajnok volt, amig nem adtak neki olyan ellenfelet, aki utni is tud.

    Mélységesen felháborít, hogy ez a közösség, aminek valamelyest a tagja vagyok, pár dollárért az anyjának is belógatná. Ugyanúgy én is kiírhattam volna egy hasonló challenget, és nem számítottam volna rá, hogy így próbálják majd manipulálni, mert jóhiszemű, és becsületes vagyok.

    nem tartom manipulalasnak. a baratod nem gondolta at a challenget es annak minden opciojat, es itt nem egy nagyon bonyolult lehetosegrol van szo, hanem egy tok alap esetrol. kizarhatta volna, nem tette.
    ha en fogadok veled hogy egy mergezo etelt fogok enni 2 hetig, annak ellenere hogy valoszinuleg belehalok, akkor ez a te hibad?!


    Jovoktom a barátom. Drukkolok, és segítek neki a challengben, amíg a fair play szelleme engedi. Ismerem a gyengéit, és az erősségeit, és ha az előbbieken úrrá tud lenni, meg fogja csinálni fair körülmények között.

    hatalmas eredmeny lenne, szurkolok egy szoros finishert en is

    Félig a felháborodásom jeléül, félig a barátságom jeléül itt és most megígérem, hogy BÁRKI, aki fogadott ellene, és el kezd ráücsörögni venkujon-ra, az akármelyik hálózatba is teszi be a lábát, nem superturbo játékban nem fog opensitelni. És pontosan tudni fogom, kik lesznek azok.

    EZ hatalmas cash HU action-t is adsz?

    Időm van, pénzem van, szeretem a következetességet, és úgy gondolom, hogy nem super turbo HU sng-ben nincs olyan magyar játékos, akin ne lenne edgem, a nagy részét, pedig porrá verem. És ebben nincs túlzás, gyakorlatilag egy éve csak regulárokkal játszom nem alacsony téten, az utóbbi időben opesitelni sincs kedvem. És ki tudja, lehet elkezdek egyszer hyperezni.

    Gyerünk skacok, adjatok neki!
    ezek utan szerintem mar postolhatom a kepet a challenge es a topikban a regalasokra, jol tukrozi a helyzetet...

    failboat.jpg

    masreszt ami lazyduck kommentjet illeti szep es jo dolog a baratsag, de beszelgettem hyper turbos ismerosokkel tegnap errol a challengrol. (magasabb teten jatszanak) es az elso reakcio az az volt, hogy egyaltalan nyero jatekos-e azon a teten? kesobbiekben felmerult az (nem az en szavaim, mert fogalmam sincs a jatekformarol, vagy jovoktomrol) "ilyen gyenge jatekos minek csinal ilyen nagy mennyisegu challenget?"

    mint barat, foleg mivel minden nap regek ellen tolod, szolhattal volna neki, hogy itt valami nem ok ebben a szabalyzatban, kiirasban.
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2012. 09. 09. 14:09
    breeth, White, qwertibie and 5 others like this.

  5. #445
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    igaz, semmi közöm se a hyper hu-hoz, se ehhez a challengehez, de azért leírom röviden a véleményem a vitákról:

    önmagában a challange nehézsége abban áll, hogy SOKKAL többet kell játszania ebben a hónapban, mint azelőtt. ezen felül meg el kell érnie az 1% ROI-t. az ellene fogadók igen nagy többsége emiatt a két dolog miatt fogadott. nem pedig amiatt, mert ők regek és majd ráülnek és jól megszivatják.

    jovoktomot én nem ismerem (igaz valószínűleg találkoztunk a BNV-s honfoglaló országos döntőn ezer éve, hiszen én is kb 14 évesen jutottam oda), de úgy gondolom, hogy jóhiszeműen nem gondolt arra (ő CSAK egy kihívást akart, játszani és megnézni, hogy elég jó e ehhez.), hogy a saját országabeliek (és pókeres KÖZÖSSÉGBELIEK), akiknek összvissz a kibaszott dollárjelek lebegnek a szemük előtt, majd egy adott pillanatól kezdve elkezdik basztatni. srácok, fel kéne fogni, hogy nem minden a pénz. most lehet ezzel egyedül vagyok, de ha én egy igen nagy teljesítmény ellen fogadok, akkor ESZEMBE SEM JUTNA a saját kis szar eszközeimmel mégjobban hátráltatni, csak hogy bebukjon és SZÍVESEN JUTALMAZNÁM MEG GYŐZELEM ESETÉN. nem érezném pénzkidobásnak az egészet, mert egy olyan embert "támogattam" ebből a pénzből, aki egy igen nagy tettet hajtott végre. sőt tovább megyek, BÜSZKE LENNÉK, hogy képes volt erre. de hát sajna ennek a kis közösségnek a tagjai is (ahogy országunk tagjainak túlnyomó többsége is) olyan távol állnak ezektől az érzelmektől. sajnos szomorú lehet az életük. bár átgondolva nem hiszem: a dollárok a számlán vannak. ugyanis ez az egy számít csak, nem?

    ...
    sawwee and Pazó like this.

  6. #446
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Délutántól nem voltam otthon, de már reggel is idegesített, hogy a topikkal kell foglalkoznom, ahelyett, hogy csinálhattam volna a saját dolgom.

    Egészen nyilvánvaló kéne hogy legyen mindenkinek, hogy a fogadás alapja az, hogy úgy tud-e lejátszani 10k gamet 1% roival, mintha senki nem tudna arról, hogy fogad. Nyilván megvehette volna a 4 legjobb magyar hyper regulár a 10k-t, ráülhetett volna 1 hétig, és onnantól semmi esélye nem lenne. Mégsem tették. Pedig szabályos lett volna. Mintha fogadnék valakivel, hogy nem tudja átugrani ezt a gödröt, utána pedig kiások még 30 centit, és habzó szájjal érvelek, hogy hát attól még az a gödör maradt, hát a gödrök már pedig változnak kérem szépen!

    Mélységesen felháborít, hogy ez a közösség, aminek valamelyest a tagja vagyok, pár dollárért az anyjának is belógatná. Ugyanúgy én is kiírhattam volna egy hasonló challenget, és nem számítottam volna rá, hogy így próbálják majd manipulálni, mert jóhiszemű, és becsületes vagyok.

    Jovoktom a barátom. Drukkolok, és segítek neki a challengben, amíg a fair play szelleme engedi. Ismerem a gyengéit, és az erősségeit, és ha az előbbieken úrrá tud lenni, meg fogja csinálni fair körülmények között.

    Félig a felháborodásom jeléül, félig a barátságom jeléül itt és most megígérem, hogy BÁRKI, aki fogadott ellene, és el kezd ráücsörögni venkujon-ra, az akármelyik hálózatba is teszi be a lábát, nem superturbo játékban nem fog opensitelni. És pontosan tudni fogom, kik lesznek azok.

    Időm van, pénzem van, szeretem a következetességet, és úgy gondolom, hogy nem super turbo HU sng-ben nincs olyan magyar játékos, akin ne lenne edgem, a nagy részét, pedig porrá verem. És ebben nincs túlzás, gyakorlatilag egy éve csak regulárokkal játszom nem alacsony téten, az utóbbi időben opesitelni sincs kedvem. És ki tudja, lehet elkezdek egyszer hyperezni.

    Gyerünk skacok, adjatok neki!
    lol.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #447
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Süszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igaz, semmi közöm se a hyper hu-hoz, se ehhez a challengehez, de azért leírom röviden a véleményem a vitákról:

    önmagában a challange nehézsége abban áll, hogy SOKKAL többet kell játszania ebben a hónapban, mint azelőtt. ezen felül meg el kell érnie az 1% ROI-t. az ellene fogadók igen nagy többsége emiatt a két dolog miatt fogadott. nem pedig amiatt, mert ők regek és majd ráülnek és jól megszivatják.

    jovoktomot én nem ismerem (igaz valószínűleg találkoztunk a BNV-s honfoglaló országos döntőn ezer éve, hiszen én is kb 14 évesen jutottam oda), de úgy gondolom, hogy jóhiszeműen nem gondolt arra (ő CSAK egy kihívást akart, játszani és megnézni, hogy elég jó e ehhez.), hogy a saját országabeliek (és pókeres KÖZÖSSÉGBELIEK), akiknek összvissz a kibaszott dollárjelek lebegnek a szemük előtt, majd egy adott pillanatól kezdve elkezdik basztatni. srácok, fel kéne fogni, hogy nem minden a pénz. most lehet ezzel egyedül vagyok, de ha én egy igen nagy teljesítmény ellen fogadok, akkor ESZEMBE SEM JUTNA a saját kis szar eszközeimmel mégjobban hátráltatni, csak hogy bebukjon és SZÍVESEN JUTALMAZNÁM MEG GYŐZELEM ESETÉN. nem érezném pénzkidobásnak az egészet, mert egy olyan embert "támogattam" ebből a pénzből, aki egy igen nagy tettet hajtott végre. sőt tovább megyek, BÜSZKE LENNÉK, hogy képes volt erre. de hát sajna ennek a kis közösségnek a tagjai is (ahogy országunk tagjainak túlnyomó többsége is) olyan távol állnak ezektől az érzelmektől. sajnos szomorú lehet az életük. bár átgondolva nem hiszem: a dollárok a számlán vannak. ugyanis ez az egy számít csak, nem?

    ...
    tehat mikor penzbe fogadsz akkor azt tamogatasnak szanod es nem azert mert nyerni akarsz?!

    a bennem lapulo troll itt azt irna hogy igen jo lehetsz a poker mas fajtaiban, ha mar a hyper HU Sng-ket nem vagod sajat bevallasod szerint.

  8. #448
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    dan jungleman cates igazi **** volt. mert fogadott honfitarsa ellen (durrr) es nem hagyta nyerni HU 50k handig meno parbalyban, illetve mert nem torekedett csak kicsit nyerni, hanem egybol ennyire el kellett vernie.

    en megkernem neomorf kollegat, hogy tobbet ne uljon az asztalaimra. mert o jo magyar reg, es jo lenne ha inkabb gyengebb regek jonnenek helyette
    elore is koszi, hogy tobbet nem jatszol az asztalaimon es felalsz ha a tieidre ulok
    BelaKecske, redoubtable and pszibu like this.

  9. #449
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Vicc h a szabalyok megvitatasabol atment abba a topic h masok becsuletet, tisztesseget kerdojelezik meg...
    Aki ismer engem szemelyesen tudja h soha senkivel nem voltam tisztessegtelen v vertem at, se pokerben se az eletben.
    Es nem azt irtam h majd ha faradt lesz meg ds lesz akkor raulok, hanem h ha vege a wcoopnak fogok vele jatszani ( amugy igy is ultem mar be parszor veletlenul hozza es neki se volt ezzel baja ).
    Amugy ismerem szemelyesen jovoktomot es neki nem volt baja eddig a hozzaalllasommal/hozzaszolasaimmal.
    A masik h egyreszt szep h kiall erte a baratja es vedi, masreszt ervelhetne ahelyett h ilyen gyerekes fenyegeteseket tesz a vilag ellen...
    Utolso postom errol a temarol mert nincs ertelme tobbet beszelni, aki meg ugy gondolja h tisztessegtelen vagyok barmi miatt keressen meg pmben es felvilagositom.
    truczat, FeketeS and redoubtable like this.

  10. #450
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehat mikor penzbe fogadsz akkor azt tamogatasnak szanod es nem azert mert nyerni akarsz?!

    a bennem lapulo troll itt azt irna hogy igen jo lehetsz a poker mas fajtaiban, ha mar a hyper HU Sng-ket nem vagod sajat bevallasod szerint.
    úgy érzem, nem értettél meg... jelen esetben, ha fogadtam volna, arra fogadtam volna, hogy jovoktom képes e 10k-t lejátszani 1%-os ROI-val. ha hyper reg lennék, akkor IS. nem pedig arra, hogy ellenem képes e lejátszani, úgy, hogy folyamatosan ráülök. vagy hogy még sok (ellene fogadó magyar) reg ráül. és igen, ha ezt megcsinálta volna, akkor én büszke lennék rá és nem sajnálnám egy mp-re sem, hogy adtam neki x dollárt ezért. alapvetően nyilván mindenki nyerni akar, ha fogad. az a kérdés itt, hogy mégis hogyan.

    ugyanakkor azt is értem, hogy a szabályokat rosszul fogalmazták meg. ennek ellenére ez az egész vita is egy kép erről az egész közösségről és azoknak tagjairól.
    Utoljára módosítva: Süszi által: 2012. 09. 09. 14:26 Oka: upd: zárójeles rész fontos

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •