Oldal: 47 / 88 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #461
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    A bírók milyen szabályok szerint dolgoznak? Be lehetne azt ide linkelni mert nem találom. Gondolom a fogadás megkezdése előtt készen állt.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #462
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bírók milyen szabályok szerint dolgoznak? Be lehetne azt ide linkelni mert nem találom. Gondolom a fogadás megkezdése előtt készen állt.
    legelso post a topikban

  3. #463
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legelso post a topikban
    aha azt olvastam. TY
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #464
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Süszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, üzlet, de ha fogadok egy ismeretlennel, hogy nem fog tudni 1 hónap alatt egy kocsmát felhúzni a semmiből és sikeressé tenni, akkor nem fogok odaépíttetni mellé egy másikat úgy, hogy én már sikeres vállalkozó vagyok, csak hogy elvegyem a forgalmát... nem erről szól ugyanis.
    csak ha a te példádat olyanra vesszük mint ez a challenge, akkor így kell kinéznie:

    fogadnak mondjuk 100 millióba, hogy az idegen felépít egy kocsmát, ami sikeres lesz. na emiatt te akkor mellé szintén építesz egy másik kocsmát, amit sikeressé is teszel tegyük fel 30 milláér. és mivel a fogadást nyered, így is +70 misibe leszel.

    (azon felül a challenge esetébe ugye, magából a tiszta játékból is már profitálhatnak)

    amúgy én se értem, ezt az etika nem etika kérdést. pókerről van szó. a póker meg pénz körül. ez egy lehetőség egy viszonylag sok pénzt hozó üzletre, akkor ha egy idegen ellen fogadok, és van rá lehetőségem, hogy rájátszák az elbuktatására, amiből aztán szép hasznom lesz, akkor miért kellene etikával foglalkozni? igaz, hogy mindenki máshogy gondolkodik...csak a mai világba főleg itt ebbe a mesés országba () sajnos énis inkább pénzt helyezek előtérbe mint etikát.
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2012. 09. 09. 15:22

  5. #465
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Süszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az, hogy valami nincs benne a szabálykönyvben (igen, hatalmas hiba volt ez a reg, semi-reg dolgot bennhagyni), még lehet etikátlan. és embere válogatja, hogy vki ráül a regek közül, vki nem.

    nah én itt befejeztem, úgyérzem tényleg egyedül vagyok a véleményemmel és jobb dolgom is van hosszútávon, mint gépelgetni millió sort ugyanarról.

    nem vagy egyedül, csak én dettó meguntam. ennyi erővel a monitoromhoz is beszélhetek, mert olyan szinten sztem az is felfogja

    Hajrá Jovoktom!!!

  6. #466
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Pazó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak én dettó meguntam.



  7. #467
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



    végülis...

  8. #468
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Jovoktom arra fogadott hogy veri a $60-100 hyper hu mezőnyét legalább 1% ROI-val. Tudtommal a mezőny részét képezik a magyar játékosok is, akiknek meg is engedte a vele való játékot. Ezek után nem értem miért van erről több oldalas vita, minden magyar (semi-)reg eldönti hogy akar-e ellene játszani (és ezzel növelni a saját fogadása ev-jét).

  9. #469
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Lazyduck, szerintem a baráti segítség az lett volna ha egy normális szabályzatot segítesz neki írni vagy lelkileg felkészíted hogy ne tilteljen ennyit amennyit most tiltel. Nem ez a módja hogy a barátodnak segíts, te is tudod. A dumád vagány de evvel nem neki segítesz, csak magad fényezed.

  10. #470
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pazó, ezt itt is leírom, ez mindenkire vonatkozik. Ha valakinek a velemenye nem tetszik attol meg nem kell szemelyeskedni, sertegetni. ervelni lehet, de ezek altalaban jobb ha logikus alapon mennek, nem pedig erzelni alapon. Mert kulonben olyan lesz a beszelgetes mint mikor egy ferfi es egy no vitazik valami nagyon alap dologrol

    es nekem nem azert van ebben az esetben igazam vagy nem igazam, mert en vagyok a Fekete Andras. bizonyos dolgokban jovoktom oldalat fogom, masokban a fogadoket, igyekeztem objektiv lenni. Csak mert nem tetszik amit irok nem kivanom hogy szemelyem tamadd. Azt amit irok nyugodtan, de ha engem tamadsz akkor en se, mint ahogy senki mas nem fogom hagyni hogy pofozgassal.
    Elmondtam a véleményem a reakcióidról privben, mert úgy gondoltam nem tartozik másra. Ne bújj be a sérthetetlenség mögé, mert ez egy közösségi oldal, és fujj, itt nem szabad olyat mondani, hogy valaki hülye, még akkor sem, ha igaz. Ha azt írom, hogy gagyi ideológiáid, vagy szaros ideológiáid, privben nem látok közötte különbséget, bár a máz más, de a jelentés pont ugyanaz. Nem személyesebb egyik sem.
    Másrészt undorodok a hozzáállásotoktól. Nem volt kedvem már egy commentet sem írni a korábban leírt okok miatt. Elakadtatok (és itt a királyi többest az értetlen csapatra értem). Minden reagálásotokra már elhangzott korábban a válasz. Egyszerűen értetlenkedtek folyamatosan. Nem gond. Eddig sem volt kedvem járni ide (bár inkább időm nem engedte), de ezentúl még annyi sem lesz. Akik érdekelhetnek innen, azokat már ismerem, kivéve Süszi, mert érdekesmódon ő mindent pontosan értett.
    Rá lehet fogni mindent a nézőpontra, bele lehet bújni nyugodtan a szerződésbe, meg lehet nyögdécselni, hogy jájj, bár nem vagyok valami nagy üzletember, de ez üzlet, és az üzletben...... ó istenkém... hát igen.. és akkor erre mit is lehetne mondani. biztos valami filmből tanulta, és elhitte. az üzlet kisebb periféria, mint az élet. és ha jól tudom, mindannyian az életünket éljük, nem az üzletünket. És a tetteink minősítenek bennünket. Szóval én sose fogom bánni, ha a naivitásom miatt néha majd átb...nak, mert annak ellenére valószínű még mindig simán boldogulni fogok. És még a tükörbe is tudok nézni. Tudom manapság az erre való igény nem túlzottan divat. Sőt, mármár lenézik a hozzám hasonló mumusokat, de én kitartok amellett, hogy így helyes gondolkozni, és a gondolkozás, amit ti képviseltek, sokkal szűkebb látókörben készült.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •