Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Drágár továbbjutott a WPT Párizson

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 09. 11


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    A nagyobb méretű 4bet-et választottam, de valóban jobb a kisebb.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Nemtom hogy ez honnan jött ,meg hogy ki mondja hogy itt a 4bet a jó, meg ezek a stack méretek is elég furák egy pca végjátékhoz, mindenesetre ez szörnyen rossz 4bet spot, 7 csomaggal, nem is értem.. 6 embernek van kisebb stackje, szó szerint semmi kockázatot nem szabad felvállalni ilyen korai pozicióból, max kk és aa.
    Holdenper, Krono, FeketeS and 3 others like this.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    And, szerintem nem figyeltél. Nem végjátékról van szó. 60/120-as vakoknál vagyunk. Pontosan nem emlékszem de kb 110-en lehettünk ezen a ponton még versenyben.

    Csak bele írtam a feladványba, hogy az első 7 helyezett kap csomagot, plusz infóként, hogy ugye nem elsősorban kell monster stacket építeni, hanem elég az első 7-be majd becsorogni.

    Persze messze van, lehet bele se kellett volna írnom
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #5
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Az nem szerepelt sehol, hogy ez a FT. Ebben az esetben ez elég fontos info.
    Közben megkaptuk a választ.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ez már nem az első életművész megoldás (pl AK parti korábban)

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    sorry, bamba.. akkor obv jó a 4bet, bár talán jobb az allin, sűrűbben fogja egy 77-88 lecallolni, igy meg talán eldobatjuk azt.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Pont ezt akartam kérdezni, hogy azt jó lenne tudni, hányan vannak. Amúgy gyakori ez, hogy ilyen LAG statok vannak egy FR saton?

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sorry, bamba.. akkor obv jó a 4bet, bár talán jobb az allin, sűrűbben fogja egy 77-88 lecallolni, igy meg talán eldobatjuk azt.
    A 3betelő ellen mindenféleképpen, de ott van mögöttünk még játékban egy játékos aki coverol minket. Manapság meg korai emelésre monsterrel nem feltétlen emelnek vissza, főleg nem szateliten. Szóval szerintem egyértelműen a min4bet a jó.

    Amúgy Birs véleményét kérdeztem ki a parti kapcsán, és ő is megerősített a helyes megoldásban.

    Ő ugye köztudottam most nyert egy EPT San Remo csomagot, szóval biztos jó a megoldás
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  10. #10
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha nem FT, akkor minek van odaírva a létszámhoz, hogy 9 fő? Ez a feladvány így értékelhetetlen...satoknál az egyik legfontosabb, hogy hány csomag van, és hogy hányan vagyunk.
    Én openfoldolnám 9 főnél ilyen stackek mellett...110 főnél viszont obv nem fogom dobni. Legközelebb ha ilyen feladvány van, figyeljetek erre
    FeketeS, pszibu and arabraB110 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •