Oldal: 812 / 975 ElsőElső ... 312712762802810811812813814822862912 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.111 - 8.120 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8111
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

  2. #8112
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szerintetek az hülyeség lenne ha befizetnék egy normálisabb összeget starsra, és mondjuk 7$-on vagy 15$-on kezdenék építkezni?Nem rég kezdtem el a husng-kat nyomatni, és úgy szerettem volna ha a legkisebb szintről lépkedek felfele szép lassan, de ami 1,5$ turbokon megy, azt én már most nem bírom idegekkel sajnos. Van olyan aki mostanában erről a szintről egyáltalán feljebb tudott lépni? Esetleg adhatna valami tanácsot, hogyan sikerült, mert én hiába keresek logikát az ellenfelek játékában, arra jövök rá mindig, h teljesen eszetlenül, összevissza játszanak. 7$-on, 15$-on valamivel azért értelmesebbek játszanak már, nem?

  3. #8113
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet balintsupra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek az hülyeség lenne ha befizetnék egy normálisabb összeget starsra, és mondjuk 7$-on vagy 15$-on kezdenék építkezni?Nem rég kezdtem el a husng-kat nyomatni, és úgy szerettem volna ha a legkisebb szintről lépkedek felfele szép lassan, de ami 1,5$ turbokon megy, azt én már most nem bírom idegekkel sajnos. Van olyan aki mostanában erről a szintről egyáltalán feljebb tudott lépni? Esetleg adhatna valami tanácsot, hogyan sikerült, mert én hiába keresek logikát az ellenfelek játékában, arra jövök rá mindig, h teljesen eszetlenül, összevissza játszanak. 7$-on, 15$-on valamivel azért értelmesebbek játszanak már, nem?
    Ha 1,5$-n kiborít a variancia akkor 15$-n nem fog??????????

  4. #8114
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 1,5$-n kiborít a variancia akkor 15$-n nem fog??????????
    A variancia igen,viszont 1,5dollarron szo szerint eszetlenseg megy,es szinte lehetetlen egyrol a kettore jutni.Amugy MRJ mondta meg anno hogy 1dollaron nem lehet nyerni,ha nagyon jo jatekos vagy akkor talan BE-re tudod hozni a dolgot.

  5. #8115
    Idegen wtfckhd avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Te találsz benne logikát, hogy az 1,5$-os limitet nem tudod megverni, de 15$-on akarsz játszani? Augusztusban kezdtem játszani hyper HUSNG-t, előtte DoN SNG-t toltam és kb. 1 hét alatt léptem fel 1,5$-ról 3,5$-ra. Szerintem nagyon lazán verhető.

  6. #8116
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    1 het alatt szintet leptel?milyen BR hasznalsz,illetve mennyi jatek ment le?csak mert en is most szeretnek neki kezdeni.

  7. #8117
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A variancia igen,viszont 1,5dollarron szo szerint eszetlenseg megy,es szinte lehetetlen egyrol a kettore jutni.Amugy MRJ mondta meg anno hogy 1dollaron nem lehet nyerni,ha nagyon jo jatekos vagy akkor talan BE-re tudod hozni a dolgot.
    Szerintem MRJ a magas rake miatt mondhatta ezt anno, nem a játékosállomány miatt. (Javítsatok ki ha tévedek.) Én jelenleg 5€-n nyomom és gyanítom, hogy nem sok különbség van a két limit között. Tényleg hihetetlen milyen játékosok vannak, viszont nem gondolom, hogy a kompetensebb játékosokkal könnyebb dolgod lesz. Személy szerint úgy vagyok vele, hogy az alapokat (oddsok, tiltkezelés, maximális koncentráció, alkalmazkodás stb..) kis limiten szeretném elsajátítani. Ha ez megvan és egy elfogadható mintán, viszonylag stabilan verem a mezőnyt, majd csak akkor lépkedek feljebb a limiteken (a bankroll már meglenne). Ahogy olvasgattam 5 és 20 $ között túl sok lényegi különbség nincsen, ha kerülöd a regeket. Cáfoljatok meg, ha ez azóta már nincs így.

    Emellett szerintem ne turbon kezdj ismerkedni a játékkal. Deep vagy normal struktúra sokkal jobban megfelel erre a célra. Sokkal kisebb variancia, nagyobb mozgástér, nagyobb edge, csak néhány dolog ami miatt ezek jobbak mint a turbo.

    Egyébként lehetséges, hogy érdemes lenne befizetned és limitet lépni, 2-5$ ra (nem tudom starson milyen limitek vannak- van ilyen :P ), de nem a játékosállomány miatt, mivel valószínűleg abban nem sok különbség lesz, hanem a gyorsabb limit lépés miatt. Anno én is 50$ ból építettem a bankrollom. Utólag visszagondolva, ha lett volna rá lehetőségem biztosan befizetek, mert 1$ os limitről építkezni tényleg kínszenvedés volt. Mondjuk annak is megvolt a maga szépsége.

    Az utóbbi fejtegetéseimet elsősorban balintsupra hozzászólásához írtam.
    Utoljára módosítva: SzepCsaba által: 2012. 09. 11. 18:26

  8. #8118
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    igen valoban a rake miatt mondta,de pont azert ,mert emiatt eleg magas roi-t kene hozni,hogy nyero legyel.
    Amugy valoban,nagyon gyenge a mezony,bar meg csak par sng ment le,de meg en agyatlan HUhoz abszolutt hulye is vernem a mezonyt,csak a varianciat kell majd kikuszobolnom.En is ugy tervezem,hogy nagyobb mennyiseget jatszok le,hogy a tanulo penz,minnel kisebb legyen.

  9. #8119
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A variancia igen,viszont 1,5dollarron szo szerint eszetlenseg megy,es szinte lehetetlen egyrol a kettore jutni.Amugy MRJ mondta meg anno hogy 1dollaron nem lehet nyerni,ha nagyon jo jatekos vagy akkor talan BE-re tudod hozni a dolgot.
    és 3,5 + 7? Amúgy persze verhető a 15$ is, csak 300$ simán elmehet fél óra alatt úgy, hogy jól játszol... azért az nem kis összeg, ezt tudni kell kezelni. Szerintem eleinte inkább több videózás, elemzés, és mehet a 15 is, stop loss-al. GL, remélem sikerül

  10. #8120
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és 3,5 + 7? Amúgy persze verhető a 15$ is, csak 300$ simán elmehet fél óra alatt úgy, hogy jól játszol... azért az nem kis összeg, ezt tudni kell kezelni. Szerintem eleinte inkább több videózás, elemzés, és mehet a 15 is, stop loss-al. GL, remélem sikerül
    Szerintem teljesen felesleges 15$ on kezdeni a játékot. Elég sok mindentől megkíméli magát az ember, ha kisebb limiten kezd játszani, persze ez függ az egyéni komfortzónától. Én donról váltottam HU-ra. Ott elég jól megtanultam kezelni a varianciát és a tiltet és sosem gondoltam volna, egyszer mégis tiltelni fogok játék közben. Nem kevés BI ment el, csak mert leereszkedett a szürke-homály és nem koncentráltam eléggé. Jobb, ha ezekre a dolgokra kis téten jön rá az ember, nem akkor mikor már elment 300$. Nekem közel 300 játék kellett hozzá, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy időben észre tudom venni, ha már nem koncentrálok eléggé. Persze vannak nálam sokkal tapasztaltabbak és rutinosabbak, ezeket mint kezdő a kezdőnek írtam még mindig balintsupra hozzászólására reflektálva. Ja, és a stop loss-nak nem tudom mennyi értelme van. Én mindig a mennyiségre esküdtem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •