Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Drágár továbbjutott a WPT Párizson

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem FT, akkor minek van odaírva a létszámhoz, hogy 9 fő? Ez a feladvány így értékelhetetlen...satoknál az egyik legfontosabb, hogy hány csomag van, és hogy hányan vagyunk.
    Én openfoldolnám 9 főnél ilyen stackek mellett...110 főnél viszont obv nem fogom dobni. Legközelebb ha ilyen feladvány van, figyeljetek erre
    Az összes MTT feladványnál is így volt eddig. A létszám mindig az asztalra vonatkozik, amin épp játszunk. Ha fontos az a parti szempontjából, hogy mennyien vannak a versenyben, akkor azt a szövegbe bele írjuk.

    Az képes megjelenés miatt az adminban meg kell adnunk, hogy hány fő ül az asztalnál, különben nem tudnánk grafikailag megjeleníteni a feladványt. Szóval a jövőben sem fog ez változni.

    Az adott partinál, azért szerintem össze lehetett rakni, hogy 60/120-as vakoknál nem igen van FT.
    Abdul87HU and kriispirolls like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Na bántsad a Zolit, én voltam a donk.. Csak azt hittem hogy valami kitalált partiról van szó, mert vanessa selbst soha nem ss, vagy busto, vagy giga stack
    Zoleee and qwertibie like this.

  3. #13
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    " 4betünkre 5bettel válaszol, mi dobásra kényszerülünk, és ez esetben így kevesebbett bukunk stackünkből."

    Ha kevesebbet szeretnék bukni ,akkor csak call.De ,ha a 7 -be szeretnék jutni akkor a falas játék a kifizetőbb ?

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az összes MTT feladványnál is így volt eddig. A létszám mindig az asztalra vonatkozik, amin épp játszunk. Ha fontos az a parti szempontjából, hogy mennyien vannak a versenyben, akkor azt a szövegbe bele írjuk.

    Az képes megjelenés miatt az adminban meg kell adnunk, hogy hány fő ül az asztalnál, különben nem tudnánk grafikailag megjeleníteni a feladványt. Szóval a jövőben sem fog ez változni.

    Az adott partinál, azért szerintem össze lehetett rakni, hogy 60/120-as vakoknál nem igen van FT.
    Ja, azt eddig nem vettem észre. De így elég félreérthető, hogy a leírásban 9 fő van, a szövegbe meg beleírtad, hogy 7 csomag van...persze az is lehet, hogy csak én értettem félre
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    nem értettél félre semmit. ismét csak gratulálni tudok a remek mtt feladványhoz. ha satról van szó, az az első kérdés, hányan vagyunk, hány ember jut tovább, hanyadik helyen állunk, ezek nélkül az információk nélkül SEMMIT sem lehet mondani erről a partiról. továbbra sem értem, mért erőlteti vki az mtt feladványokat, aki nem tud mtt-zni. mért lenne egyértelmű, h BB 120-nál nem FT? indultam már olyan saton, ahol 2-vel voltunk többen a garantált továbbjutók számánál. vagy egyáltalán ne írjuk bele, hogy sat. mert egyébként pls. kedves feladványkészítő, meséld már el nekem, mennyivel játszanád másképp a partit egy "sima" versenyen?

  6. #16
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Szerintem nevetségesen obv, hogy ez nem a végjáték és a 9 fő is az asztalra vonatkozik.. Vagy sok olyan 700$-os verseny van, ami 400-600-as stackel indul? Egyébként érzem az mtt feladványok problematikáját, hisz nehéz általánosítani, amikor mindenki olyan egyéni kreativitást visz a játékába... De a szavazás eredménye mutatja, hogy a voksolók 30%-nak fogalma sincs mi van, ezért nem árt ha becsúszik egy ilyen és lehetne több is, csak nehéz jót találni.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    látod, annyira nem egyértelmű semmi a feladványban, h te azt hiszed, h ez egy 700$-os verseny. nem, nem az, ez a verseny csak annak a versenynek a satelitje. én pl. nem is tippeltem, nem is tudom mi a "jó megoldás", ugyanis ez a feladvány az eddigiekkel szemben nem szar, hanem értelmezhetetlen. de ha nekem illik tudnom, h többnyire ezen a saton hányan indulnak, akkor sry.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet theodorrrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látod, annyira nem egyértelmű semmi a feladványban, h te azt hiszed, h ez egy 700$-os verseny. nem, nem az, ez a verseny csak annak a versenynek a satelitje. én pl. nem is tippeltem, nem is tudom mi a "jó megoldás", ugyanis ez a feladvány az eddigiekkel szemben nem szar, hanem értelmezhetetlen. de ha nekem illik tudnom, h többnyire ezen a saton hányan indulnak, akkor sry.
    Szerintem olvasd el még 1x figyelmesen:

    A PokerStarson beselejtezted magad a 11R versenyről a $700-os főszatelitre.

    Pontosan $700-os versenyről van szó.

    A parti írója már 2x kijutott a PCA-ra és 1x nyert WSOP csomagot is. Továbbá a parti írója az indoklás előtt megkérdezett több profi játékost is, nehogy véletlen is rossz választ adjon.

    Peace
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  9. #19
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet theodorrrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látod, annyira nem egyértelmű semmi a feladványban, h te azt hiszed, h ez egy 700$-os verseny. nem, nem az, ez a verseny csak annak a versenynek a satelitje. én pl. nem is tippeltem, nem is tudom mi a "jó megoldás", ugyanis ez a feladvány az eddigiekkel szemben nem szar, hanem értelmezhetetlen. de ha nekem illik tudnom, h többnyire ezen a saton hányan indulnak, akkor sry.
    Idézet theodorrrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értettél félre semmit. ismét csak gratulálni tudok a remek mtt feladványhoz. ha satról van szó, az az első kérdés, hányan vagyunk, hány ember jut tovább, hanyadik helyen állunk, ezek nélkül az információk nélkül SEMMIT sem lehet mondani erről a partiról. továbbra sem értem, mért erőlteti vki az mtt feladványokat, aki nem tud mtt-zni. mért lenne egyértelmű, h BB 120-nál nem FT? indultam már olyan saton, ahol 2-vel voltunk többen a garantált továbbjutók számánál. vagy egyáltalán ne írjuk bele, hogy sat. mert egyébként pls. kedves feladványkészítő, meséld már el nekem, mennyivel játszanád másképp a partit egy "sima" versenyen?
    még ha igazad is lenne, (ami nincs), ezt a stílust akkor sem kéne erőltetni
    szerk: egy részével már megelőztek
    ZsoleszAK47 likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet theodorrrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ha nekem illik tudnom, h többnyire ezen a saton hányan indulnak, akkor sry.
    Én nem az indulók számára utaltam, hanem a stacksize-ra, de ha a stackekre kérdeznél rá, hogy illene-e tudnod, akkor igazad van, nem várható el, hogy kapásból vágja mindneki, ebben igazad van, csak azt hiszem az online mtt-k világában elég elterjedt az (1000)-1500-3000-5000-10000-es induló zsetonokkal strukturált verseny...

    "A PokerStarson beselejtezted magad a 11R versenyről a $700-os főszatelitre" Ebből indultam ki..

    Tényleg nem szőrszálhasogatás gyanánt, de egy PCA csomag 10k$+ és 700as versenyen még enyhe overlay-el is számolva 7 csomag esetén feltételezhető, hogy 80-an kb indultak...

    Amúgy ha egyes szituációkban nehézkes is a jó válasz megadása, érdekes lehet nézőpontok/stílusok összehasonlítása végett..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •