Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (68) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Jovoktom HU Challange - live stream

  1. #51
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nem mondom hogy jól számoltam... de ha berakok x összeget (buyin) és annak a 101%-át kapom vissza, az számomra nem annyira nagy üzlet. magyarán a nyereségem 1%? sovány picit, nem? szép összeg a 10ezer dollár is, de majdnem egy milliót megdolgoztatni érte.... hát nem is tudom... valaki mondjon már valami okosat...

  2. #52
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Ez csak elmélet, mivel nem ismerem a PS VIP rendszerét, sem a FEE nagyságát HYPER HU-nál de....
    Jön még mellé RB vagyis PS-en pontokért cash-t lehet venni, tehát ha 1milliót megpörget 5%-os Fee-vel akkor a PS-nek rékel 50ezret, aminek kb a felét visszakapja, de legalább 40%-át, ami további 25 ezer
    Továbbá valszeg(ez nem rosszmájuskodás) nincs a zsebében 1 millió, legyen mondjuk 100-200ezer és innentől az 1% nem is 1% a tőkére vetítve , hanem mondjuk 5-10% . Tehát ha behúzza a fogadást akkor minimum 40ezret nyer (cashback-től függ) a 100vagy200ezres tőkére. Elég szép megtérülés!
    Én drukkolok!
    Utoljára módosítva: enron által: 2012. 09. 12. 11:51
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

  3. #53
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Hibas a felteves. Messze nem dolgoztatsz meg vele 1 milliot. Akkor dolgoztatnal meg 1 milliot, ha mind a 10 ezer versenyedet elbuknad es mindet 100 dollaros teten. Ennek az eselye majdnem 0. Meg annak is kicsi eselye van, hogy akar 10 ezer dollart megdolgoztass, bar ez mar elofordulhat egy nagyon peches szeriaban.
    Evolution likes this.

  4. #54
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem tudom milyen star Jovoktom, de ha letolja ezt, és év végéig még tolja rendesen, akkor gondolom SN az sima ügy, ami 50% körüli visszatérítést jelent. Illetve hosszútávú pluszt is hozhat számára, mert ha látja, hogy bírja a grindot, akkor rámehet SNE-re következő évben, ami már önmagában is elég jó pénz.

    Amúgy gondolom 60+ hyper HUban nem lehet olyan sokkal jobbat hozni pár százalék roinál. Ez a játék nem a hatalmas roi, hanem a gyorsasága miatt éri meg, ami azt eredményezi, hogy alacsonyabb roi mellett is, jobb órabéred lehet mint más játékokban akár...+mivel pörög ezerrel, elég jó RB-t össze lehet kaparni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #55
    Újonc skis avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 01.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ha mind a 10000 versenyt 60 dollaros teten nyomja le akkor 600 ezer dollart kell kifizetnie, azaz ennyit megforgat. Ez azonban nem azt jelenti, hogy ennyi penznek a szamlan kell lennie. Szerintem 200 - 300 buyin kell, hogy a szamlan legyen (ebbe nem vagyok biztos, lehet hogy ennel tobb kell). Mivel a 100as tet is benne van a challenge-be, akkor legyen a bankroll valahol 20 es 30 ezer dollar kozott. Ennyit "kockaztatsz" + a feltett 10 ezer dollart.

    Az 1%-os roi 60 dollaron 10ezer lejatszott verseny utan 6000 dollar. A rake 1,26 dollar versenyenkent ami 12 600 dollar raket jelent a honap vegere. Azt irta, hogy a challenge-el eleri a supernovaszintet ami kb 50%-os rakeback ami 6000 dollar. Es akkor meg jon a fogadasbol megnyert 10ezer, ami osszesen 22ezer dollar.

    Ez azert nem hangzik olyan rosszul.

  6. #56
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a "megdolgoztat" kifejezést arra értem, hogy berakom és játszom vele. nyílván nem bukja el mindet :P tehát ha befizet x buyin-t, az dolgozik. ha bukja, ha nem. arra már rájöttem hogy nem kell 1milliót belefeccölni, mivel elkezd játszani, és mivel plusszos, így nem kell annyi buy-in. na mind1. azért sok sikert kívánok!

  7. #57
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet DavePokerfield eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hibas a felteves. Messze nem dolgoztatsz meg vele 1 milliot. Akkor dolgoztatnal meg 1 milliot, ha mind a 10 ezer versenyedet elbuknad es mindet 100 dollaros teten. Ennek az eselye majdnem 0. Meg annak is kicsi eselye van, hogy akar 10 ezer dollart megdolgoztass, bar ez mar elofordulhat egy nagyon peches szeriaban.
    oké, értve mondjuk ha mindet bukná, az ritka nagy pech lenne :P

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a "megdolgoztat" kifejezést arra értem, hogy berakom és játszom vele.
    Ezt azért ha kiragadjuk, elég érdekesen hangzik!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #59
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt azért ha kiragadjuk, elég érdekesen hangzik!
    wehehehe XD új csajozós duma

    ez van amikor az üzleti és a pokeres szókincs túlnő önmagán :trollface:

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Hogy "1 milliós befektetés vs +10k profit megéri e", hogy "100-200k dollár zsebben" azt nem is kommentelem,

    de srácok, mit gondoltok ti a PokerStars VIP rendszeréről? Tehát, hogy így milyen hely ez mégis? Megcsinálja az SN-t és akkor az úgy 50% körüli?

    Jó lesz az 28-29 százaléknak is.

    SN5 és SN6 között lehet beszélni 50 százalék körüliről. Természetesen, csak a kettő közötti 100k VPPben (kb. $18k rake), nem az egész (kb. $110k rake) addigit nézve, úgy nyilván nagyságrendekkel kisebb.

    (SNE nulláról: 56,7%)
    Utoljára módosítva: straubbazsi által: 2012. 09. 13. 01:13
    bushi ur likes this.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •