Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Víztisztító

  1. #31
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt viszont mint mentőtiszt mondom, hogy nitrát TUTIRA nincs a csapvízben! Egy deka se! Ha lenne akkor a csecsemők hullanának mint a legyek.
    Pedig van, a határérték 50ppm...

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kb már 1 éve foglalkozok víztisztítóval komolyabban, bárkinek bármilyen kérdése van, írjon nyugodtan priviben. Az OEP által (egyedüliként) elismert márkát használok, beszerezni is tudom akár kedvezményes áron is.
    Ennyi gyerekek nem is kell tovább ragozni!

    Én 6-7 évig ittam csak ásványvizet. Mióta van tisztító, azóta meg tudom inni a csapvizet! Rendesen finom!
    fejes1988 likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #33
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Amire szerintem még érdemes figyelni, hogy a víz hány százalékát nyomja egyből a lefolyóba (elég magas), és a szűrők ára.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #34
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mik a tapasztalatok vele?Bevált?
    Az E-springnél nem tudok jobbat elképzelni kb.

    Amióta megvan, leszoktam az üdítőkről, nem iszom ásványvizet, csak szűrt vizet. És észre is vettem magamon, hogy szinte kívánja a szervezetem, ha nincs meg egy adott nap a minimum 2 liter. Gyorsabb lett az anyagcserém, mivel a vesének nincs annyi dolga.

    Pár hsz-el ezelőtt felvetődött, hogy nitrát van e a csapvízben vagy sem. Nos van benne. Nyilván nem annyi, amitől a "csecsemőknek hullani kellene, mint a legyeknek", de tartalmaz minimálisan. Ez a víztisztitó pedig forrásvíz minőségűre tisztítja a vizet, ami annyit tesz, hogy ha újszülöttnek kell víz valamihez, nem kell azt előtte felforráznod.

    Nem csak szénszűrő van benne, hanem csírátlanító is, UV lámpával. Szóval merem ajánlani, nekem nagyon bevált.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #35
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Egy a gond ezzel az espringgel, hogy brutálisan túl van árazva. Konkrétan egy egyszerű aktívszenes filter uv lámpával.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Sziasztok, fordított ozmózisos víztisztítóval kapcsolatban tudok segíteni ha bárkit érdekel. Nagybátyámék cége forgalmaz már több éve ilyen készülékeket, nagyon megbízhatóak. Akit csak infó érdekel arról hogy hogy működik, vagy miért jó, vagy bármi egyéb írjon privit, mert ide nem szeretnék linkeket kitenni, sem terméket megnevezni...

  7. #37
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    nekünk biocom m800 van 3 eve, szuleimnek kb 5 eve, nagyon elegedettek vagyunk vele, arban sem rossz! ha tobbet fektetnel bele, akkor a WI 100at ajanlom, az lugosit is! anyu foglalkozik ezekkel a tipusokkal, ha bovebb info kell, akkor irj privatot

  8. #38
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Anyu, apu, gyerekek... Itt mindenki reseller? Ez a legújabb MLM? Lendvai szûrôje milyen? Az nem csak a vízet tisztítja, hanem a pénzt is átmossa?
    pszibu likes this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    A téma engem is érdekel, jó hogy elindult ez a topic

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet pennywise eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anyu, apu, gyerekek... Itt mindenki reseller? Ez a legújabb MLM? Lendvai szûrôje milyen? Az nem csak a vízet tisztítja, hanem a pénzt is átmossa?
    Ez hatalmas

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •