Oldal: 54 / 88 ElsőElső ... 444525354555664 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #531
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Van mobilnetem, azon megy, ha játszok. Azért van a közvetítésnek rossz minősége, levettem mindent, hátha úgy kevesebbet fogyaszt. Közben kiderült, hogy elkeveredtek a számlák, és korlátozták . Pár óra és helyreáll.
    bigacsiga likes this.

  2. #532
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már Tényleg jó lenne ha leszállnál a magas lóról ,mert nagyon elvagy szállva magadtól. Én személy szerint elismerem hogy jó pókeres vagy és itt sokan fel is néznek Rád éppen ezért nem így kellene viselkedned! Példát kellene hogy mutass nem pedig " kicsi zergézni" az akadémia közösségét másokat pedig "bolondnak hívni" .
    Vegyél példát más regektől akik sikeresek mégsem arcoskodnak !! Remélem nem bántottalak meg...

    JOVOKTOM Neked meg sok sikert kívánok és ha odateszed Magad biztosan sikerülni fog , Én szurkolok !!!
    Ezt minek vetted magadra????????????????????????? Tökre nem rólad volt benne szó, és amit írt, az teljesen logikus.

  3. #533
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet jovoktom1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, ez valahol az én gondom h nincs megfelelő számú net
    Szaladj el a legkozelebbi Vodafone boltba, 5K a modem sim kartyaval,es az arban benne van 1 het net 1 vagy 2 giga adattal. (nem emlekszem mennyi)

  4. #534
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet jovoktom1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van mobilnetem, azon megy, ha játszok. Azért van a közvetítésnek rossz minősége, levettem mindent, hátha úgy kevesebbet fogyaszt. Közben kiderült, hogy elkeveredtek a számlák, és korlátozták . Pár óra és helyreáll.
    LOL epic sok sikert
    mmm likes this.

  5. #535
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne kezdjük má' megint ha 10K-ba fogadok ~ 25K$ sorsa függhet azon hogy van-e normális netem, vajon szerzek tartalékba egy mobilnetet??
    jóvanmána!

  6. #536
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    az én véleményem a net témáról az eddig megismert tények alapján az, hogy az is megoldás, ha elfogadjuk, hogy jovoktomnak van 24-48 órája a net probléma rendezésére, és ezalatt
    (a) vagy stream nélkül játszik, vagy
    (b) ennyivel csúszik a lezárás, és persze az is lehet megoldás, hogy
    (c) "nem érdekel minket, oldja meg, legyen stream, vagy ne játsszon"

    Én a C. változatot egyáltalán nem tartom méltányosnak, legjobbnak az A-t találom. Az én javaslatom az lesz a bírók felé, hogy tekintsük ezt úgy, mintha technikai probléma lenne a streamingben, és adjunk legalább egy napot, hogy jovoktom megoldhassa.

    Ha van a dologgal kapcsolatos ellenvélemény adalék tény, akkor kérlek benneteket tegyétek észrevételeiteket pár órán belül meg, hogy a többiek majd figyelembe vehessék.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #537
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    wasp mint bíró azért ne jótékonykodj

    szabadnapot ha kap, akkor az a challenge kárára mehetne csak, hiszen arra fogadtunk, nem arra h közbe iktatódik 24-48 óra..rossz lenne ha ilyenen múlna a végkifejlet, de a fogadás nem tartalmazott szabadnapot, ha net probléma van az a challenger problémája..nem is értem ezt egy bíró h láthatja másképpen? A szabályok és a fogadás tárgya tök egyértelmű..itt egy hónapról van szó és sokan nem az 1%roi ellen fogadtak, hanem h nem lesz meg a játékszám, vagy akkora terheléssel jár hogy az mentálisan is kihat a játékára..tehát az mindennel ellenes h egy bíró a játékost segíti a döntésével..akkor is ezt mondanám ha nem lennék érdekelt..ez így fair..jovoktom vállalt vmit arra fogadások köttettek, ha közben technikai probléma merül fel az a játékos hibája és neki kell orvosolni..

    nem vitát kívánok generálni, és jovoktom már írta h rendeződik a dolog, plusz h addig nem játszik..csupán egy bírói érvelésre reflektáltam..

  8. #538
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Ne legyen ebből is vita. Ha játszok, akkor megy a stream, max rossz minőségben. Szünetekben kikapcsolom. Pár órája UPC azt mondta, hogy 4 órán belül helyrehozzák.
    topin and Wasp like this.

  9. #539
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már Tényleg jó lenne ha leszállnál a magas lóról ,mert nagyon elvagy szállva magadtól. Én személy szerint elismerem hogy jó pókeres vagy és itt sokan fel is néznek Rád éppen ezért nem így kellene viselkedned! Példát kellene hogy mutass nem pedig " kicsi zergézni" az akadémia közösségét másokat pedig "bolondnak hívni" .
    Vegyél példát más regektől akik sikeresek mégsem arcoskodnak !! Remélem nem bántottalak meg...

    JOVOKTOM Neked meg sok sikert kívánok és ha odateszed Magad biztosan sikerülni fog , Én szurkolok !!!
    +1+1

  10. #540
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    A szabályzat szerint:
    * A webkamerám a fogadás teljes időtartamában futni fog, de nem vesztem el a fogadást, ha technikai okokból vagy véletlen folytán rövid időre leáll.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •