Oldal: 813 / 975 ElsőElső ... 313713763803811812813814815823863913 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.121 - 8.130 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8121
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, belegondolva tényleg hülyeség lenne 15$-on kezdeni, amíg a tiltkezelés ennyire nem megy. Elkezdtem visszanézni a játékaimat, és a legtöbbet azért buktam, mert az ellenfél hülye játéka túl könnyen felhúzott, és ez teljesen megváltoztatta a játékomat. Ha ezeknél az ellenfeleknél nyugodt maradtam volna végig, most sokkal jobb lenne a helyzet, ezt most már eléggé bánom. Egyébként kb. mi az a mennyiség amiből már el lehet dönteni h valaki veri a szintet, vagy rosszul játszik? Eddig max 4-500at játszottam,de ez akkor még semminek tekinthető?

  2. #8122
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Flopon 4bet push kellett volna?
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  3. #8123
    Újonc smogue avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Nagyobb reraise flopon, ha ott nem kerül be, akkor turnon kötelező berakni. Ahogy játszottad river easy fold.
    Greyboy and forzadani3 like this.

  4. #8124
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wow hirtelen azt hittem flopon hogy limit játék van am smogue plussz 1
    pszibu likes this.

  5. #8125
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon 4bet push kellett volna?
    azt hittem, megegyeztetek, hogy riverig csak limit holdemet játszotok.

  6. #8126
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet SzepCsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen felesleges 15$ on kezdeni a játékot. Elég sok mindentől megkíméli magát az ember, ha kisebb limiten kezd játszani, persze ez függ az egyéni komfortzónától. Én donról váltottam HU-ra. Ott elég jól megtanultam kezelni a varianciát és a tiltet és sosem gondoltam volna, egyszer mégis tiltelni fogok játék közben. Nem kevés BI ment el, csak mert leereszkedett a szürke-homály és nem koncentráltam eléggé. Jobb, ha ezekre a dolgokra kis téten jön rá az ember, nem akkor mikor már elment 300$. Nekem közel 300 játék kellett hozzá, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy időben észre tudom venni, ha már nem koncentrálok eléggé. Persze vannak nálam sokkal tapasztaltabbak és rutinosabbak, ezeket mint kezdő a kezdőnek írtam még mindig balintsupra hozzászólására reflektálva. Ja, és a stop loss-nak nem tudom mennyi értelme van. Én mindig a mennyiségre esküdtem.
    Mert ha sokat veszít, nem játszik tovább tilten, lenyugszik, átnézi játékát, és amikor kitisztult a feje játszik tovább! Aki tiltre kerül könnyen, ne a mennyiséget nézze még, mert lehet lejátszik 200-at, de ebből 150-et szarul, mert ideges... Majd később úgyis fejlődik, ha fejleszti magát rendesen.

  7. #8127
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ha sokat veszít, nem játszik tovább tilten, lenyugszik, átnézi játékát, és amikor kitisztult a feje játszik tovább! Aki tiltre kerül könnyen, ne a mennyiséget nézze még, mert lehet lejátszik 200-at, de ebből 150-et szarul, mert ideges... Majd később úgyis fejlődik, ha fejleszti magát rendesen.
    Én elsősorban a napi stop/loss ra gondoltam. Tehát pl ha megvan a napi 5 BI+ vagy - akkor annyi volt arra a napra a játék. Természetesen amit te mondasz teljesen jogos, sőt majdhogynem kötelező.

  8. #8128
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    a napi stop-loss miért is illeszkedik a profi személethez? szerintem amíg valaki nincs tilten, addig tolni kell. Győzelem, vereség, nem számít, órabérünk van, amit a stop-lossal és stop-wonnal meg tudunk tizedelni
    balu999 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  9. #8129
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a napi stop-loss miért is illeszkedik a profi személethez? szerintem amíg valaki nincs tilten, addig tolni kell. Győzelem, vereség, nem számít, órabérünk van, amit a stop-lossal és stop-wonnal meg tudunk tizedelni
    Akinek írtam, ő írta, hogy tiltre megy könnyedén pár vesztes meccs után, nála gondolom elég fontos, így már 3 vesztett után, amikor még nincs teljesen tilten leáll és tanul kicsit, utána tiszta fejjel tolhatja tovább. Megelőzi, hogy többet veszítsen, persze később amikor már érzi, hogy elbukik 5-10-et és ugyan úgy játszik tovább, nincs értelme ilyeneket alkalmazni. De kezdésnek, nagyon hasznos!

  10. #8130
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Az ongames 6-7% os fee soknak számít hyper turbo HUSNG-hez, vagy ekkora fee mellett is lehet plusszosan játszani?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •