Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (101) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Las Vegas - Élmények, tudnivalók, érdekességek

  1. #51
    Újonc zsirkutya avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 22.
    Hely
    High Wycombe
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    valaki??

  2. #52
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet zsirkutya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki??
    Hát nekem autóbérléssel már kezd lenni némi tapasztalatom, ajánlom a dollar.com-ot és azon belül is a lock low & go dealt, ez azt jelenti hogy mindenképp mid-size autód éesz kb compact áron, csak nem te választod ki a modellt. Viszont a biztosítás nagyon macerás, mert a legolcsóbb is napi 28$, viszont ez nem kötelező, de nagyon erőszakosak... Javaslom, hogy valamilyen más formában köss előre biztosítást vagy nézz utána részletesen. Nekem LA annyira nem jött be, de Frisco már inkább elviselhetőbb, de ez már nem ide kapcsolódik. Szállás: tripadvisor.com!!! Érdemes megnézni a beszámolókat és nagyon hasznos sztem az amatőr képek a szállásokról. Nem tudom még mi érdekelne pontosan, feltételezem a látnivalókkal képben vagy.

  3. #53
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet zsirkutya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Szeretnem ujra eletre kelteni ezt a topikot.
    Oktober kozepen tervezzuk az utazast.Los Angeles - Vegas- San Francisco utiterv van betervezve,de ez meg nem vegleges.
    Ami erdekelne az az autoberlessel kapcsolatos tapasztalaitok,illetve a megelhetes,gondolok itt az elelmiszer,elektronika,ruha stb araira.
    Tippeket is szivesen fogadok,hogy hol mit edemes megnezni.
    1-2 showra szeretnenk elmenni es ha jol lattam akkor az LA Lakers meccs is be van tervezve.
    A valaszokat elore is koszonom
    Szep napot
    Ja, igen! Ruhára sztem tegyél félre pénzt és hagyj helyet a bőröndben, mert vegasban van pár outlet, ahova érdemes benézni. Szóval botrányosan olcsók a ruhák, viszont a kaja egy picit más. LV-ban van pl? albertsonsban érdemes bevásárolni, de sok helyen van walmart is és ott is le lehet tudni, de szerintem ebédelni szigorúan helyi éttermekben érdemes... Elektronika: Best buy. Show: Pen & Teller, de ezer van és én csak azt láttam, de nagyon tetszett!

  4. #54
    Újonc zsirkutya avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 22.
    Hely
    High Wycombe
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Koszonom a valaszod.
    A biztositast jo hogy emlitetted,mert azt hittem az ar tartalmazza... :P
    LA-be csak 3 napot toltunk,az egyik este Lakers meccs,majd a kov nap Universal Studio van napirenden,azutan majd lesz vmi.
    Most lesz 1-2 het mire megtervezem az utazast,ha valamit nem sikerulne elintezni,vagy megakadok,akkor ujra jelentkezem.
    Koszi megegyszer.
    Utoljára módosítva: zsirkutya által: 2012. 07. 27. 17:35

  5. #55
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    LA-re:
    Universal Studio egy full napos program, legalábbis mi vagy 8-9 órát eltöltöttünk ott anno, azóta meg csak fejlődhetett. Ha szeretitek a vidámparkokat, akkor érdemes megnézni Magic Mountain (Six Flag) vidámparkot is.
    Venice Beach-en egy séta, vagy kocogás reggel (esetleg kondi a Muscle Beach-en ).
    Kodak Theater, Chinese Theater, Hollywood Boulvard, Hollywood sign, Beverly Hills megnézése ezekkel simán elmegy egy nap.

    Az autóval kapcsolatban, dollar-t ajánlom én is. A biztosítást sztem nem lehet megúszni, a legalapabbat kérjed és kész. Figyelj arra, hogy a km korlátlan legyen. Amire még figyelni kell, különösen LA-ben és SF-ben az a parkolás. LA-ben minket éjjel megbüntettek, mert olyan helyen álltunk meg, ahol elvileg csak helyi lakosok állhattak meg, 100 dolcsi és ez még 2003-ban volt.

    A LV-i show-k közül az összes Cirque de Soleil show nagyon jó, de személyes véleményem szerint a 'Ká' a legjobb.

    Grand Canyon-i két napos kirándulás is elég alap, naplementét és napfelkeltét érdemes megnézni a South Rim-en. Szállást előre kell foglalni itt is, ha több nemzeti parkot is meg akartok nézni, akkor érdemes ennek megfelelő matricát venni az autóra. Hajókázás a Colorado folyón a Hoover gát környékén is klassz program.

    Valóban szinte üres bőrönddel menjetek ki, nagyon jó dealeket lehet kifogni. GL!

  6. #56
    Újonc zsirkutya avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 22.
    Hely
    High Wycombe
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Koszi szepen!

  7. #57
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Bocsi a kérdésért de most megyek először.
    MIAMI-ba melyik légitársasággal javasolt menni?

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet gergo221 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi a kérdésért de most megyek először.
    MIAMI-ba melyik légitársasággal javasolt menni?
    British Airways Londonon keresztül.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  9. #59
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    köszi

    és árban ez hol van a többihez képest?
    Többen megyünk és azért az utazás ezen része miatt sokan árérzékenyek, ami érthető is

  10. #60
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    uhh nincs valami charter járat?
    22 óra meg ilyenek vannak csak oda út, átszállással
    az nice

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •