Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Live cash game bankroll managment

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Ha elég jól keresel, felfogadhatsz egy "gorillát" is őrangyalnak :P trollolo Problem? Ivey 2 testőrrel jár versenyezni példának okáért.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kicsit naiv ember vagy, meselhetnek most valos torteneteket, kicsit leesne az allad.
    Elég jó emberismerő lehetsz, ha ennyiből megmondod, hogy én egy naiv ember vagyok! Biztosan leesne az állam, mindegy, te ne menj ha félsz!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #13
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Full ring cg asztalokon azért akármilyen laza is a játék, simán tudsz varianciát csökkenteni anélkül, hogy különösebb értéket vesztenél.
    Én viszonylag sokat élőztem már, eddig a legnagyobb swingem talán 10BI volt. Az egy hiperagresszív asztal volt, fix missisipivel. Nem hinném, hogy az általad említett asztal annyival durvább lenne.

    Élő cash gamen hangsúlyoznám, hogy csak olyan téten játssz ami kényelmes. Sokkal könnyebben tiltelsz a lassabb játék miatt, tapasztalatlanoknál főleg meg lehet figyelni, hogy mindenáron "+" -osra akarnak hozni 1-1 sessiont és emiatt komoly hibákat követnek el.

    Én sok százeezer leosztást lejátszott regulartól is hallottam olyat, hogy idézem: "nem dobtam volna itt a fd-mat, mert így legalább nullásra jöhetett volna ki az estém".

    Szerintem ha 30BI-vel rendelkezel, és viszonylag figyelmen kívül tudod hagyni a bukókat akkor úgy mehet.

    Gl.!

  4. #14
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha 30BI-vel rendelkezel, és viszonylag figyelmen kívül tudod hagyni a bukókat akkor úgy mehet.

    Gl.!
    Hajrá, türelmes feszes játékkal biztosan tud pénzt keresni ilyen asztalon.
    Csak engem az aggaszt egy kicsit, hogyha egyedül nem tudja felmérni mekkora BR-től tud kényelmesen játszani akkor sanszos hogy más leakjei is vannak, amik javításában nem biztos hogy ilyen asztal fog segíteni.
    truczat likes this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja meg ritkabban lonek agyon internet elottt egy bad beat utan, mint egy ukran pokerklubban
    Azért arra elég kicsi az esély, hogy Mo-n 100/200 játék miatt agyonlőnek 30 ember szeme láttára.

  6. #16
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Full ring cg asztalokon azért akármilyen laza is a játék, simán tudsz varianciát csökkenteni anélkül, hogy különösebb értéket vesztenél.
    Én viszonylag sokat élőztem már, eddig a legnagyobb swingem talán 10BI volt. Az egy hiperagresszív asztal volt, fix missisipivel. Nem hinném, hogy az általad említett asztal annyival durvább lenne.

    Élő cash gamen hangsúlyoznám, hogy csak olyan téten játssz ami kényelmes. Sokkal könnyebben tiltelsz a lassabb játék miatt, tapasztalatlanoknál főleg meg lehet figyelni, hogy mindenáron "+" -osra akarnak hozni 1-1 sessiont és emiatt komoly hibákat követnek el.

    Én sok százeezer leosztást lejátszott regulartól is hallottam olyat, hogy idézem: "nem dobtam volna itt a fd-mat, mert így legalább nullásra jöhetett volna ki az estém".

    Szerintem ha 30BI-vel rendelkezel, és viszonylag figyelmen kívül tudod hagyni a bukókat akkor úgy mehet.

    Gl.!
    azért mondjuk 100K hand élőben eltart 1 darabig
    L.T., JociBalboa and Tankcsabi79 like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #17
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért arra elég kicsi az esély, hogy Mo-n 100/200 játék miatt agyonlőnek 30 ember szeme láttára.
    Arra igen, de az aktuális kérdező Ungvári, (Ukrajna) és én arra reagáltam
    No Time For Nuts

  8. #18
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért mondjuk 100K hand élőben eltart 1 darabig
    Online regular volt aki élő cgt játszott éppen... 100k hand élőben az kb lifetime

  9. #19
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég jó emberismerő lehetsz, ha ennyiből megmondod, hogy én egy naiv ember vagyok! Biztosan leesne az állam, mindegy, te ne menj ha félsz!
    Ne gondold, hogy biztonság van.... attól hogy egy 3-5-10k-s versenyen vagy azután nem kötnek beléd, a magasabb tétes CG játékoknál már közel sem így van, nyilván nem a teremben rendezik le, hanem azon kívül

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne gondold, hogy biztonság van.... attól hogy egy 3-5-10k-s versenyen vagy azután nem kötnek beléd, a magasabb tétes CG játékoknál már közel sem így van, nyilván nem a teremben rendezik le, hanem azon kívül
    Hát nemtudom. Ha valami nagy összeget nyernék, csak hívnék magamnak egy taxit.
    Én anno csikó koromban drogdílerekkel és börtönt járt emberekkel casheztem, igaz csak 50/100-t, de soha nem volt semmiféle atrocitás. Mondjuk annyi volt a titka, hogy a "keresztapát" ismertem és bírt engem.
    Viszont ott az ellenpélda, amikor a szabályozás előtt még (ha jól tudom)Topin termében egy 10k-s versenyen 3handed osztanom kellett, mert egy maffiózó k*csög volt az ss és folyamat csesztetett. Én egyedül mentem, ott meg két osztót ismertem csak és ők mondták nekem szünetben, hogy tényleg harmadoljak, mert ez a gyerek tényleg elkap. A mai napig tudom, hogy ki az a sz*rházi, párszor a fordanban is láttam.És a vicc, hogy mindez a hiszti kb 120k-s nyereményalapért ment. Ellenben nem gondolnám, hogy ez a fordanban előfordulhatna. Tehát én a szabályozás utáni időkről beszélek!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •