Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (113) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Muchos Poker

  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 08. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha elküldik ugyan ezt emailben is akkor merjél. Bár nem tudom alapból ez a muchos poker mennyire megbízható
    én június óta játszok a teremben, a support gyors, megbízható. kifizetésekkel / tranzakciókkal eddig nem volt gond vagy akadozás.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    Idézet lhx978 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek!

    Azzal hogy regisztráltam a Muchos Poker termébe, egy pókerteremben 2 accom lett.
    Történetesen a 888.com-nál. Nem lesz ebből gond?


    A válaszotokat előre is köszönöm!

    Üdv Gábor
    ez mi?
    engem is érdekelne,hogy van ez.
    csak fontolgatom h regelek a muchospokerre.

  3. #43
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 12.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    sziasztok ez engem is nagyon érdekelne hogy most akkor mivan ha én regisztrálok a muchosba de már a pokerstarson a 888on meg több hálozaton van accom akkor most ez nem tilos hogy új nevem lesz meg új regisztrációnak ez nem számít így vagy most hogy van ez? :O muchosra regisztrálok akkor oké letöltök minden klienst de egy nicknevem van és nem számít hogy van e már regisztrációm valameik patnerüknél??? mer erről sehol nincs egy fél szó se hogy most ez nem e kizáró ok vagy valami

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet lhx978 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek!

    Azzal hogy regisztráltam a Muchos Poker termébe, egy pókerteremben 2 accom lett.
    Történetesen a 888.com-nál. Nem lesz ebből gond?


    A válaszotokat előre is köszönöm!

    Üdv Gábor
    Engem úgy kitiltottak az egész hálózatról a muchosos 888 acc miatt mint a pinty. Beszéltem muchos supporttal, azt ígérték írnak nekik, de még semmi válasz....

  5. #45
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Hát ez érdekes, én kétszer kérdeztem meg, hogy nem lesz -e gond abból, hogy van már 888 számlám.
    Először a Muchos supportját, másodjára meg befizetésnél a 888 supportját.
    Mind a kétszer azt válaszolták, hogy semmi gond nem lehet belőle.
    Ha ezek után megszopatnak, nem kicsit leszek ideges, főleg, hogy a 888Muchoson még
    fd bonust sem adtak, kiszúrták a szemem valami reloadal.

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    Admin esetleg nem tud ezekre a kérdésekre konkrét vállaszt adni?
    nem csak regem,de lovám is van már ezekekben a terembe.
    nem szeretném ha zárolnának.

  7. #47
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Másnál sem működik a Muchos banking? Pedig már használtam korábban, akkor nem volt gond. Azt még ki tudom választani, hogy honnan hova utaljak, de utána már az összeg beírásához szükséges mező hiányzik, a next-re nyomva átdob a hagyományos deposit oldalra. Hagyományos úton, fenetudja hány százalékért meg eszemben sincs befizetni.

  8. #48
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Tudna valaki abban segíteni, hogy hova kell beírni a promóciós kódokat?
    Igazából ha valaki tud ilyen kódot, akkor az is érdekelne. Ha jól tudom, akkor van valami "888poker", de ezen kívül van más is?

    Egyszerűen nem talalálom, hogy ha van ilyen kódom, akkor hova is kellene beírni. Így szerintem az indulóbónuszt sem kapom.

    Mondjuk nekem ez az egész Muchos elég átláthatatlan, pl azt sem vágom, hogy miért nincs 1 Muchos pontom se, pedig játszottam már az Enet-en, és a 888-on is a Muchos-on keresztül.

  9. #49
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Azt vagja valaki, hogy hogy lehet, hogy nem tudom kivenni a penzemet a 888pokerrol?

    Azt irja, hogy a Muchos poker weboldalan, hogy a 888poker oldalarol, es oldalra csak a Muchos Banking-on keresztul lehet penzt kuldeni, es levenni.
    A befizetes meg mukodott par nappal ezelott, az Enet-rol siman at tudtam utalni a 888poker-re, de most a "From my:" -ban nincs ott a 888poker. Tehat nem tudom beallitani, hogy a 888pokerrol hova transferalja at a penzt. Tehat nem tudom levenni a penzemet.

    A masik lehetoseg, hogy a 888poker oldalan vennem le, de az azert nem mukodik, mert csak bankiutalas, es bankkartyara utalas van. Ezt viszont nem tudom elkepzelni, hogy nincs Moneybookers, vagy bar mi mas!!!!

    Talalkozott mar valaki ilyen problemaval?

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 08. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Az Enet é a 888 "bonus skin"-ek, tehát nem kapsz az ott történő játékért muchos pontot (ami effektíven a rakeback-nek felel meg) és pl. az itteni rakerace-be se számít bele a 888-on termelt rake, de gondolom akkor a többi bonus skinen is így van...

    Muchos bankingnál nekem bent van a 888, lehet utalni onnan MB-re, Netellerre vagy másik terembe, szóval nálad lesz a gond, kérdezd a supportot.

    Én kaptam 888-on FD bonuszt (100% up to 400$) + vmi 10-20$-nyi instantot is, a 888 supportos ajánlotta ezt mielőtt befizettem, adott kódot is, a saját cashierükön keresztül kelett befizetni (nem a muchos bankingon keresztül!).

Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •