Oldal: 56 / 88 ElsőElső ... 646545556575866 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #551
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A technikai okra gondoltam, de szándékosan nem írtam saját állásfoglalást, meghagyom azt a bíróknak.
    Hajrá!
    a technikai vis maior / jovoktom hibája, eléggé szürke zóna, én nem gondolnám azt, hogy bármit szankcionálni kellene, ha egyszer jovoktom lehetőségeihez képest ad képet, csak rosszabb minőségben, nem állt le lényegesen sokáig a stream, stb. akkor nincs is intézkedést igénylően nagy probléma.

    Nyilván ezt az időszakot majd alaposabban megvizsgáljuk handhistory-k ügyében, de egyáltalán nem hinném, hogy itt olyan szankciókat kellene hozni, hogy ne engedjük játszani jovoktomot, vagy ad absurdum automatikusan bukja a challange-et, mert nem volt stream pár órára.

    Ha kértek valami döntést az ügyben, akkor azt szívesen meghozzuk testületileg, tehát írjátok le, mit szeretnétek elérni, milyen szankciót akartok, mi alapján - milyen feltételek nem teljesülésével. Ha valamilyen intézkedést akartok, vagy garanciát az esetleges csalások megelőzésére, akkor írjátok le, mi az elképzelésetek.

    (személy szerint azt gondolom, hogy nem kell semmit tenni, a net gond ma jovoktom elmondása szerint megoldódik, és minden megy tovább az eddigiekben megismert rendszer szerint.)
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  2. #552
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    A szabályokat kell csak betartani/betartatni. Ha ezt elbírta a szabályzat akkor nincs semmi gond.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #553
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a technikai vis maior / jovoktom hibája, eléggé szürke zóna, én nem gondolnám azt, hogy bármit szankcionálni kellene, ha egyszer jovoktom lehetőségeihez képest ad képet, csak rosszabb minőségben, nem állt le lényegesen sokáig a stream, stb. akkor nincs is intézkedést igénylően nagy probléma.

    Nyilván ezt az időszakot majd alaposabban megvizsgáljuk handhistory-k ügyében, de egyáltalán nem hinném, hogy itt olyan szankciókat kellene hozni, hogy ne engedjük játszani jovoktomot, vagy ad absurdum automatikusan bukja a challange-et, mert nem volt stream pár órára.

    Ha kértek valami döntést az ügyben, akkor azt szívesen meghozzuk testületileg, tehát írjátok le, mit szeretnétek elérni, milyen szankciót akartok, mi alapján - milyen feltételek nem teljesülésével. Ha valamilyen intézkedést akartok, vagy garanciát az esetleges csalások megelőzésére, akkor írjátok le, mi az elképzelésetek.

    (személy szerint azt gondolom, hogy nem kell semmit tenni, a net gond ma jovoktom elmondása szerint megoldódik, és minden megy tovább az eddigiekben megismert rendszer szerint.)

    Egyetértek Wasp-al.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  4. #554
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Helyreállt a net, kösz mindenkitől a türelmet.

  5. #555
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Mr.Pi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy Zoleee csak kivancsisagbol kerdem, hogy van e RSA authenticatorod a PS accodhoz?

    A PA elleni tamadas utan jo biztosra menni.
    Természetesen van már évek óta.

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én láttam a kulcscsomóján nyáron
    Megfigyelésből jeles
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #556
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet jovoktom1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helyreállt a net, kösz mindenkitől a türelmet.
    tegnapi grafikon + frissített állás?
    Odyssey8 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #557
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik PS nem hagyja, hogy egymás után több nyerő napom is legyen.
    Tegnapi:
    13.nap.jpg

    Összes:
    13.nap utan.jpg

  8. #558
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Az ev vonalat is láthatóvá teszed legközelebb?

  9. #559
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Igen

  10. #560
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Legutóbb azt kifogásolták hogy minek az EV vonal.
    Akárhogy is alakul, az eddig lezajlott dolgok után gratulálok a higgadtságodhoz és a türelmedhez.
    GL!
    Tomesz001 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •