Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Elalvás session után. Hogyan lehetne villám gyorsan?

  1. #11
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fúúú gyerek mellett grindolsz?
    tudnál majd pár infoval szolgálni? fél év múlva jön a pujáró nálunk is, lehet valahogy fel kéne készülnöm
    Én is, az én Bencém 2 és 1/2 éves.
    Első körben áttértem a SNG-ról CG-re. Nagyon bosszantó volt, amikor 4 asztalon bubble voltam, felsírt a gyerek és épp én voltam a soros...
    A session-öket meg max éjfélig toltam. Reggel 6-kor úgyis ébresztő van...

    Persze én csak hobbi pókeres vagyok, akár azt a luxust is megengedhetem magamnak, hogy ha úgy alakul, akkor egyáltalán nem játszok.
    naggeri likes this.

  2. #12
    Idegen CsüLemile avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Feküdj le egy pokrócra a szőnyegre és nézd a plafont kb. 20 percig és gondolj arra, hogy kiüríted a fejedet és aludni fogsz. Aztán könyebben elalszol.
    A türelem rózsát terem.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ha vesztő a session, azért agyalsz, ha nyerő, akkor meg azért. megoldás: ne közvetlenül póker után feküdj le, legyen 1 óra kihagyás közte, azalatt párszor meg lehet emelni a súlyokat, vagy fekvőtámasz, stb.

  4. #14
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    néz meg egy columbo részt ( keresztapám arra esküszik)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #15
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Romsy +1 LOL, igen azon délután is el lehet aludni nemhogy este/éjszaka

    Amúgy én is valami vígjáték sorozatra alszok el. Ez általában Férjek Gyöngye vagy Family Guy. Na meg üres gyomorral sem lehet. Hiába van éjjel három, ha érzem egy picit, hogy éhes vagyok én sehogy sem tudom elaludni. Ekkor tele kell nyomi a pocakot és pár perc után már a világomat sem tudom.
    Sokszor úgy megyek aludni, hogy már a monitor is alig látom. Ekkor nem kérdés, hogy pár perc és alszok. Amikor nem érzem az álmosságot akkor jön a sorozat. Van amikor 10 perc után már érzem, hogy itt az alvás ideje.
    Szóval alvás nekem nem gond. Annál inkább az amikor elalvás után 1-1,5órával ébredés van, mert a pici lányunkat meg kell etetni.

  6. #16
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én a Parlament TV-t ajánlom elalvás előtt. Ha már nincs adás, amikor le szoktál feküdni, akkor vegyél fel belőle egy részt. Gondolom kb. 10-15 perc elég is lesz.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    majdnem mindig pokeroktató videora alszok be, nem telik bele 5 percbe sem, és még sokat is mondtam.
    Harvey, danfiu, Zsoltika01 and 2 others like this.

  8. #18
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Mamma Maria Korda Gyorgytol es Khlarikatol?

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Egyszerű: néhány ásítás, és máris megy az alvás. Egy-két alkalommal még póker közben is elaludtam. Verseny szünetében simán elbóbiskolok, ha álmos vagyok.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én is a sorozatra esküszöm, esetleg vontatottabb filmek, pl. drámák. Az viszont nem jó ha egyáltalán nem érdekel(pl parlament tv), mert akkor visszaterelődnek a gondolataid azokra a dolgokra amiktől nem tudsz aludni.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •