Oldal: 57 / 88 ElsőElső ... 747555657585967 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 561 - 570 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #561
    Lelkes újonc Thaiföld blog avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 05.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legutóbb azt kifogásolták hogy minek az EV vonal.
    Akárhogy is alakul, az eddig lezajlott dolgok után gratulálok a higgadtságodhoz és a türelmedhez.
    GL!
    Az, aki ezt kifogásolta nyilvánvalóan egy gyökér. Ha őt nem érdekli, akkor egyszerűen csak ne vegye figyelembe, attól még nem kéne beírnia, hogy felesleges az a piros csík.

    Értelmes játékosok kíváncsiak az EV-re is, mert arra kisebb hatással van a szerencse, így reálisabb képet fest Jovoktom játékáról.

    Persze nem kötelező EV graffal együtt feltennie a képet, de ha van olyan rendes és megteszi, akkor legyünk érte hálásak és ne panaszkodjunk, hogy felesleges adatot közölt.

    Ha Jovoktom postolná, hogy milyen statokkal játszik (VPIP, PFR, 3Bet, AGG FACT, CBet), akkor is biztos lenne egy kibaszott idióta, aki megjegyezné, hogy ez őt nem érdekli.

    Zulusierra most nyilván nem téged sértegetlek, csak te juttattad eszembe azt a hozzászólást, amiben vki megjegyzi, hogy nem kéne EV graf. Már nem tudom ki volt, de akkor is kiakasztott, csak nem volt kedvem írni. Az ilyen hülyék miatt lett ez a topik is 50+ oldal és ment el rá 2 órám.

  2. #562
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zulusierra most nyilván nem téged sértegetlek, csak te juttattad eszembe azt a hozzászólást, amiben vki megjegyzi, hogy nem kéne EV graf. Már nem tudom ki volt, de akkor is kiakasztott, csak nem volt kedvem írni. Az ilyen hülyék miatt lett ez a topik is 50+ oldal és ment el rá 2 órám.
    tegyük hozzá, hogy (bár tartalmilag egyetértek) ezzel a céltalan vagdalkozással magad is jelentősen amortizáltad a színvonalat.
    Thaiföld blog and 78draneR like this.

  3. #563
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Én írtam, hogy ne (CSAK) EV vonallal legyen, mert akkor ugye oldalt is az EV winningset írja ki, és szeretném látni a tényleges winningset.

    Annak örülök, ha betesz egy sima winningses és egy EV winningses grafot is, de látszódjon az is, hogy ténylegesen mennyit nyert, mert a fogadás a winningsről (ROI-ról) szól és nem az EV winningsről (10 K HU alatt meg négyszer körbetáncolja majd a zöld a pirosat).

    Úgy is jó, ha EV-s grafot tesz be, és odaírja mellé a pontos winningset, de nincs kedvem bogarászni, hogy a zöld vonal pontosan hány $-on áll.

    Ha azt a "gyökeret", "hülyét" és "kibaszott idiótát" nekem szántad Dzsó, akkor privátban szívesen megbeszélem, hogy ne itt offoljunk
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 09. 14. 13:10
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #564
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én írtam, hogy ne (CSAK) EV vonallal legyen, mert akkor ugye oldalt is az EV winningset írja ki, és szeretném látni a tényleges winningset.
    Holdi, ezt rosszul tudod.
    Akkor írja oldalt az ev értékeket, ha bepipálod a jelölőnégyzetet.
    Ha nem, akkor nem változik semmi, csak látod az ev vonalat is.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2012. 09. 14. 13:16

  5. #565
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdi, ezt rosszul tudod.
    Akkor írja oldalt az ev értékeket, ha bepipálod a jelölőnégyzetet.
    Ja, de múltkor az is be volt pipálva. Meg ha már EV-s graf, akkor jó lenne látni az EV roi-t is, mert sima EV grafnál max az látszik, hogy kb mennyivel fut EV felett/alatt
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #566
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Javaslom hogy nyissatok egy külön topikot ahová csak jovoktom tudja bepostolni az eredményeit, gondolatait, válaszait, mert ahogy Thaiföld blog is írta rengeteg felesleges időt vesz el hogyha valaki végigakarja olvasni a topikot, nem is beszélve arról h jobban leterheli az agyat mint egy kétórás sessiön.
    dfecco23 and pszibu like this.

  7. #567
    Lelkes újonc Thaiföld blog avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 05.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én írtam, hogy ne (CSAK) EV vonallal legyen, mert akkor ugye oldalt is az EV winningset írja ki, és szeretném látni a tényleges winningset.

    Annak örülök, ha betesz egy sima winningses és egy EV winningses grafot is, de látszódjon az is, hogy ténylegesen mennyit nyert, mert a fogadás a winningsről (ROI-ról) szól és nem az EV winningsről (10 K HU alatt meg négyszer körbetáncolja majd a zöld a pirosat).

    Úgy is jó, ha EV-s grafot tesz be, és odaírja mellé a pontos winningset, de nincs kedvem bogarászni, hogy a zöld vonal pontosan hány $-on áll.

    Ha azt a "gyökeret", "hülyét" és "kibaszott idiótát" nekem szántad Dzsó, akkor privátban szívesen megbeszélem, hogy ne itt offoljunk
    Holdenper akkor nem a te hozzászólásodról beszélek. Nem fogom visszakeresni, mert 50 oldal, de valaki simán azért panaszkodott, mert Jovoktom betett egy zöld és piros grafot IS tartalmazó képet. Ez már akkor is zavart, de ma délben egy 14 órás kellemetlen session után úgy éreztem le is kell írnom. Ritkán csinálok ilyet, nyilván értelmetlen volt. Sry.

  8. #568
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper akkor nem a te hozzászólásodról beszélek. Nem fogom visszakeresni, mert 50 oldal, de valaki simán azért panaszkodott, mert Jovoktom betett egy zöld és piros grafot IS tartalmazó képet. Ez már akkor is zavart, de ma délben egy 14 órás kellemetlen session után úgy éreztem le is kell írnom. Ritkán csinálok ilyet, nyilván értelmetlen volt. Sry.

    Ahhoz képest 10 like-ot kaptál rá. Az értelmetlen dolgoknak van értelmük...
    Harvey, daPEPEhu and maxzol22 like this.

  9. #569
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    EVt én is szeretnék látni, ha lehet, az egész időtartamról

  10. #570
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper akkor nem a te hozzászólásodról beszélek. Nem fogom visszakeresni, mert 50 oldal, de valaki simán azért panaszkodott, mert Jovoktom betett egy zöld és piros grafot IS tartalmazó képet. Ez már akkor is zavart, de ma délben egy 14 órás kellemetlen session után úgy éreztem le is kell írnom. Ritkán csinálok ilyet, nyilván értelmetlen volt. Sry.
    Hát az tényleg lol azt nem láttam, aztán magamra vettem a dolgokat de akkor písz van, meg +1 amit írtál
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •