Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Hogyan legyünk nyerők NL50-en?

  1. #21
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel még mindig nem értek egyet. Eszedbe sem jutott, hogy akik 10 bb/100-at tudnának hozni, azok nem NL50-en grindolnak már? Róluk beszéltem, nem arról volt szó mennyit hoz a legjobb NL50 playa, hanem hogy menyit hozhatna egy igazán jó játékos. Egyébként a 100 bb/100 még mindig az a szint, amit egy olyan NL50 reg is hozhatna, aki kicsit tovább marad a limiten, miutáán már feljebb léphetne. De tényleg úgy gondolod, hogy aki pl. NL400-at gyepálja 5-6 bb/100-al, az nem tudná 100 bb/100-ra alázni NL50-et? Arról ne is beszéljünk, hogy láttam nem 1-2 db NL200+ téteken 10bb/100-as arcot (nagyobb mintán, nem 10-20k).
    csak 100 bb/100?

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    az se mindegy, mennyire deepen játszik az ember, az is befolyásolhatja a "/100" értékeket

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    az én verzém elég egyszerű : üssed mint az állat .
    fejes1988 likes this.

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az én verzém elég egyszerű : üssed mint az állat .
    ennyi :P

  5. #25
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Lol Heroiccal dobaloztok? Mondjuk pozitiv dolog, amit mondhatok rola, hogy o az egyetlen reg 30-on kb, aki tenyleg figyel a poziciora, s ha lehetoseg van ra, akkor az asztalnal is helyet cserel. Legalabbbis rajtam es rajta kivul 30on nem sok reg csinal ilyet. Higgyetek el, aki olyan kibaszottul jo jatekos, az nem ragad meg 30-on. 200-on hozna valaki 2bb/100-at, az 30-on 14bb/100 RB-ben meg kb 4x-es penz.

    A magyar midstakes regeket nem nezve, sztem pl. Heiheike lehet peldakep, aki 200,400+-on hoz nagyon szep eredmenyt, bar o kevesebb asztalon jatszik, s rengeteget foglalkozik a jatekval, s az ellenfelekevel is.
    Arsen, BelaKecske and erikkke like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a pozísön az jó dolog, ha nálunk van :P

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Nagytarcsa
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet prosi83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pl: Míg nl30on nagyon meg sem fordul a fejedben, hogy egy 99, AJs, AQ-val +EV 5betelni, addig itt (nl50) már bizonyos helyzetekben, ellenfelek ellen már az lehet.
    Kb. naponta egyszer 5-bet AI vagyok 99/AJs/AQ-val NL20-on!!! Vannak ilyen 20-as 4betekkel operáló mókusok.
    "Hihetetlen, hogy minden ****ságukra hullik a ****ság." by Cshősz
    "-Cshősz, lenne egy kérdése... - CALL!"

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Metttyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. naponta egyszer 5-bet AI vagyok 99/AJs/AQ-val NL20-on!!! Vannak ilyen 20-as 4betekkel operáló mókusok.
    ez már tényleg durva. komolyan elgondolkodtam azon, h befeszülök és rommá verem a mezőnyt azzal, hogy csak AK+ JJ+ 4betelek meg 5betelek.

  9. #29
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    deviation is underrated.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Látom ez a topic pörög, úgyhogy ha elfér itt, akkor offolnék ide egyet(bocsi)! A 4bet kb. hány hand alatt áll be? Csak mert nekem 4k hand alatt egy nagyon durva szám jött ki(10.26), most tesztelem a PT4-et és azon gondolkodom, hogy talán a pt-vel van valami gáz...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •