Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (76) összesen
Like Tree4Likes

Téma: nyehehe omaházik

  1. #51
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    1, nem játszanék 3 handed,pláne úgy hogy van egy ss is
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  2. #52
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    1: Semi bluffnek tunik nekem nagyon, valami par + diamond fd. Nalam call, river ujraertekel.

    2:Tun big ch/r tetszene.

    River ch/r sexy play

    River meg gaz, de itt csak ugy tudsz nyerni ha bloffbe forditod a top2-det es full house-t reppelsz. 10/8-szor dobni fog, ha csak flush-se van, mondjuk nyilvan ez is ellenfel fuggo.Nagyon nehez lesz neki ott callozni any flush-sel...

    3:Ha ch/r-re adod a fejed, ami ezen a boardon tok jo, tuti h nem potot ch/r-elek, ugyanazt ered el egy 8,25 os ch/r-el is, csak nyilvan megkell nezni h mennyit dob ch/r-re.Ha ilyen 20-30%, akkor nem nagyon eroltetnem a dolgot, mert any overparral fog callozni es hard time lesz barellezni oop, foleg ha cs.

    4:Kicsit rizikos play, de like


    Nyehehehehehehehe

  3. #53
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    1.: pre 3betelném, flopon nyomást helyeznék rájuk egy donkolással, turn így call, mert sok fd-s (akár két fd-s) lap van a range-ében.

    2.: pre 3betelném, riveren nem hiszem, hogy feladnám, mert így kb. bármi kiblöfföl Inkább call, nem kell olyan sokszor jónak lennie, hogy plusszos legyen

    3.: pre dobnám 3betre OOP, amugy tökéletes spot c/r-re, ami akár kicsivel kisebb is lehetne

    4.: veszélyes, de működött

  4. #54
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1, nem játszanék 3 handed,pláne úgy hogy van egy ss is
    mostanában elkezdtem asztalokat nyitni, mert
    a) kevés az asztal sokszor
    b) így jobban fishy


    1) ha ennyire húzós kézre tesszük, nem lenne jobb visszaemelni? Tudom, kicsit furcsának tűnik, de erősebb kész hand nem nagyon lehet nála...

    2) tehát akkor ismeretlen ellen jobb a xc igaz? Nem szívesen fordítanám blöffbe a handem, főleg ism. ellen hu. viszont a xr turn az tényleg tetszik.

    4) hát igen elég veszélyes, de sztem a readdel, meg azzal a ténnyel, hogy húzót nem fordítana blöffbe, amit ugye meg kéne adnia... mehet

  5. #55
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    akkor szerintetek jó lehet a visszatolás az első handben? másodikban jó a konklúzióm?

  6. #56
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    hát tényleg nem tombol az élet az omaha terén...
    na azért pár hand

    1)
    $0.20/$0.40 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG DiingDoong ($51.47)
    UTG+1 MgaryBohanis ($32.54)
    CO BMW_M5 ($53.58)
    BTN _lillmicke ($31.20)
    SB svenne99 ($20.89)
    BB Hero ($40.40)

    Pre-Flop: ($0.60, 6 players) Hero is BB
    DiingDoong raises to $1.40, 2 folds, _lillmicke calls $1.40, svenne99 calls $1.20, Hero raises to $7, DiingDoong calls $5.60, _lillmicke calls $5.60, svenne99 calls $5.60

    Flop: ($28, 4 players)
    svenne99 checks, Hero checks, DiingDoong checks, _lillmicke goes all-in $24.20, svenne99 calls $13.69, Hero folds, DiingDoong folds

    elég erős pre a 3bethez? elég laza mindhárom...
    flopon ha rainbow bemenne? mikre figyeltek ilyen alacsony sprnél?


    2)
    kicsit tesztelgettem mostanában a turn xr-t. ellen 33/8as 2es AFel úgy gondoltam eléggé csekély esély van arra, hogy a turn javította, és így könnyen eldobathatom kb. minden kész handjét a riveren, ahol amúgy is sokat javulhatok. kicsit még bizonytalan vagyok a xr-el kapcsolatban. vélemény?

    $0.10/$0.20 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Jarva3 ($72.43)
    UTG+1 Hero ($20)
    CO Warija ($19)
    BTN M1978 ($23.83)
    SB Wealthington ($29.90)
    BB ELCAKER ($16.78)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG+1
    1 fold, Hero raises to $0.70, 1 fold, M1978 calls $0.70, 2 folds

    Flop: ($1.70, 2 players)
    Hero bets $1, M1978 calls $1

    Turn: ($3.70, 2 players)
    Hero checks, M1978 bets $1.80, Hero raises to $7, M1978 calls $5.20

    River: ($17.70, 2 players)
    Hero goes all-in $11.30, M1978 folds

    3)
    csak egy példa amikor nem tudom mit csináljak preflop. előttem két limpelő laza, de postflop azért tudnak dobni.
    $0.20/$0.40 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG j.c.57 ($13.72)
    UTG+1 3554 ($57.23)
    CO Hero ($45.76)
    BTN K5Suited ($46.01)
    SB BMW_M5 ($54.83)
    BB CzechCleaner ($41.11)

    Pre-Flop: ($0.60, 6 players) Hero is CO
    j.c.57 calls $0.40, 3554 calls $0.40, Hero ($45.76)?

    érdekelne, h milyen apró változások változtatnák a helyzetet. pl. ha a BU laza akkor inkább limp, mint iso...

  7. #57
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    1,

    Ilyenkor arra probalj meg figyelni mielott 3betelsz:Ugye nyilvan spr szitu, de mikro teten meg fontosabb ez a kerdes:Mennyi annak az eselye, hogy a squeezemmel lefogom tudni szukiteni a mezonyt?Ha semennyi, ezutan kerdezd meg magadtol, hogy szeretnek e multiway potot jatszani 3-4 ellenfellel gyenge AAxx-szel?, meg ha az spr szitu megis lenne a flop shove-ra.Ha az elso kerdesre nem a valasz, akkor inkabb call, kicsit jobb AAxx-szel mas a helyzet.

    Igy viszont ahogy jatszottad igy mar bekell tenned(ding-donk kiesik vszinu), es igy kell neked 21% equity 3way, ami ebben a spotban ellenuk meglesz.Ilyen szituban ok super lightan fognak stackelodni, foleg meg h te as pfr is ch-ted.

    2,

    Flop nagyobb cbet,ilyen weak turn stabre pedig siman mehet a ch/r turnon, viszont ha mondjuk turnon potot emel, akkor jobban tetszene a call, de jol csinaltad, jah 3mason meg easy shove, ugy ne ch/r-jelj ha ch/f river.

    3,

    Egyszeru a helyzet, a mogotted levo jatekosokat neznem, de meg ha mindenki uberfeszes, akkor sem izolalnek ezzel a lappal, kicsit lightosnak tunik.1 embert all day long, de 2nel mar hatereset, foleg h UTG ss.Jah es limpelni nem limpelnek vele, ha mondjuk BTN lag.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 07. 04. 03:01

  8. #58
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    köszi a válaszod .

    1) és ha már így alakult inkább betolod, vagy jobb a xc?

    3) és ha BU feszes, akkor limp?

  9. #59
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet nyehehe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a válaszod .

    1) és ha már így alakult inkább betolod, vagy jobb a xc?

    3) és ha BU feszes, akkor limp?
    1, Nalam pot/call

    3,Semmi esetre sem limp, eleg trashy gappy handunk van es multiway konnyen leszunk dominalva vs bigger flushes.HU potra jo lenne ip, de igy nem

  10. #60
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás elmélkedés

    Sziasztok!

    Jó rég írtam már, hát őszinte leszek: nem fejlesztettem a játékom idén, sőt már inkább november óta, csak RBből elvoltam, ugye PLO50 és 100on egy jó deallel már azért lehet kis rbet is összeszedni, szóval sajnos beértem ennyivel, nem is játszottam sokat, nem is tanultam, csak szépen BE játékosként elvoltam a RB-ből.

    Microgamingen módosult a rakevisszafizetés, ami jelentősen érintett, mivel saját statisztikák szerint PLO100on 10,85/100 PLO50en pedig 15,76/100 a rake, és a fentieket figyelembe véve ez eléggé érzékenyen érintett.

    Sajnos már a játékot sem élvez(t)em annyira, többször volt olyan, hogy elaludtam session közben, ami hát nem éppen a megfelelő játékot, és hozzáállást jelenti.

    Most ongamen játszom, viszont ugye az essence miatt itt sem olyan jó a RB, valamint egy ismerősöm azt mondta, hogy PSen jobb a játékosállomány PLO50-200ig, játszott ongamen, és ugye PLO100al már SN is elérhető, szóval eléggé elgondolkozott, miért szívok egy olyan teremben, ahol még csak a HUDokat sem tudom rendesen elrendezni. Ipokeren gondolkoztam még, de most ott ugye megint megy a széthúzás, szóval a végén még a kisebb rb ellenére is visszatérek Microgamingre.

    Idén már elég necces, főleg, hogy a rollom és a tudásom se elég stabil szerintem a PLO100hoz, ahol főleg egy jó kis rakeback támogatás segíthetne... viszont jövőre már könnyebben elképzelhető, hogy nekiállok.

    Ugye PLO100 fölött már kevésbé számít a rb, sokkal inkább a játék, szóval nem akarok BE lenni.
    Nem tudom, mekkora bb/100at lehetne megcélozni, sajnos kezd azért egyre keményebb lenni a játék.


    Érdekelne a véleményetek, tapasztalotok játékosmezőny, rake(back) témában, újra aktív akarok lenni, valószínű, megint befizetek DCre vagy ahova megéri, QuickPro-n is gondolkodom, de leginkább külön coachon. Szóval fogok újra handeket posztolni és más handjeit is nézni, elemezni.
    danfiu likes this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •