Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree4Likes
  • 1 Post By crazy3317
  • 3 Post By SötétEgér

Téma: NL50 AA 4bet potban

  1. #1
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás NL50 AA 4bet potban

    25/21-es reg (3.9k hand)
    BBvsMP 3bet: 12% (85)
    Fold to 4bet: 69% (29)
    Agg. freq.: 43, 41, 26
    WTSD: 19%


    Pre talán kicsit mehetett volna nagyobb 4bet, mivel semi-deep. Flopon nem akartam eldobatni azt a néhány AK kombót (TT+ AK rangere tettem), egy turn bet után is be tud kerülni riveren overpárok ellen, és úgy gondoltam úgy könnyebben, ha átadom neki az irányítást, ezért csak calloltam turnön. Ezen a flushy rivee adjuk? Lineról vélemény?



    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    TirX01 (UTG) ($72.16) 144bb
    CO ($50.77) 102bb
    BTN ($49.75) 100bb
    SB ($49.50) 99bb
    BB ($76.81) 154bb

    Pre-Flop: ($0.75, 5 players) TirX01 is UTG
    TirX01 raises to $1.50, 3 folds, BB raises to $5.50, TirX01 raises to $12, BB calls $6.50

    Flop: ($24.25, 2 players)
    BB checks, TirX01 checks

    Turn: ($24.25, 2 players)
    BB bets $12.50, TirX01 calls $12.50

    River: ($49.25, 2 players)
    BB goes all-in $52.31, $47.66 to TirX01 ($47.66)?
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2012. 09. 16. 21:10

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    KK szinte biztos, hogy betolja pre, QQ ha nem meri bevállalni, akkor sem biztos, hogy riveren betolja, mivel 0 value van benne és ezt talán felismeri - sosem fogsz rosszabbal callolni. AKs ugye lehet, amiből itt az AhKh-tól kell tartani, ezt simán játszhatja így. TT szerintem már dob pre (ha egyáltalán 3betel vele), viszont JJ megint nagyon benne lehet a range-ben.
    ha jól tudom ez a 26% nem számít túl magas river afq-nak, tehát nem sokszor tud itt AhKx-el blöffölni.
    mindezek miatt én ezt fájó szívvel elengedném.
    Cream likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Floppon vbetelnék mindenképp 18körül,hogy turnön betudjam tolni.
    Igy viszont már dobnám a river AF és wtsd miatt is.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    sztem vbetelnék 8-12 körül floppon, hátha megőrül rá illetve value is van benne sztem. csak akkor nem betelnék, ha amúgy nagyon feszes vagyok, keveset 4betelek és így köbö KK+ adok elő ha cbetelek. De túl nagyot biztosan nem cbetelnék, nem sűrűn fog blöffre tenni úgy. ha lapja van, többnyire úgy is bemegy 2-3 utcán kis cbettel is.

    a value range-éből nem versz semmit riveren sztem, (KK, QQ lehet nála, de nem hiszem h ezekkel pushol) azt pedig talán sejted ennyi hand után h blöfföl e így.

    az a bajom nekem egyébként h a range-ed elég gyengének tűnik és inkább az ilyen pre blöffbefordított AJ, meg Jx illetve a floppon cbackelt turnre fd-t kapó Ax-es, (talán Kxs) nek tűnik. Na most ezek ellen semmi értelme pusholni semmivel, mert az Jx nem callolja, a flöss meg ugye megveri a szettet is. ezért szerintem a blöff felé tolódik a vonala, de egyáltalán nem biztos h ő ezt itt végig gondolja és simán pushol any szettel.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    NL50en ezt a flopot szvsz cbetelni kéne, mert a range nagyjából pont az lesz amit Te is gondolsz, egy 12$-18$os cbetre akár meg is őrülhet, de callolhat is és akkor sima push a turn szerintem.
    Nem nagyon tudnám megválaszolni a kérdésedet,h így adjuk e a riveren, mert nálam ez bent van a turnön legkésőbb...
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2012. 09. 16. 23:03

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL50en ezt a flopot szvsz cbetelni kéne, mert a range nagyjából pont az lesz amit Te is gondolsz, egy 12$-18$os cbetre akár meg is őrülhet, de callolhat is és akkor sima push a turn szerintem.
    Nem nagyon tudnám megválaszolni a kérdésedet,h így adjuk e a riveren, mert nálam ez bent van a turnön legkésőbb...
    +11

    Ez bizony TT-JJ, vagy flöss.

    Slow play you pay...
    BMWE46, kohagyma and proxxi like this.

  7. #7
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    pláne azért is cbetelnék mert 150bb deep-ek vagytok ami jobban megbolondítja a helyzetet...

    ahogy írtad is pre mehetne nagyobb 4bet is és így a flop cbet után csak turnon kell döntést hoznunk

    bizonyos helyzetben KK se feltétlen stackelödik sztem pre, QQ-JJ-TT-se de semi deepen any pair-el callolhat,amit inkább kizárnék oop azok az sc-k

    ha így alakult a parti akkor fold
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 09. 17. 09:30
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Én is betelném a floppot balance miatt valueból.Riveren pedig blöfföt ad elő sztm...nincs sok olyan lap amivel így valuebetelne, és te ezt tudod róla sztm (mivel reg) így használhat ilyen size-t valuból is.És mivel a rangének nagy százaléka odaért, én el tudnám engedni.
    Utoljára módosítva: roliii által: 2012. 09. 17. 09:46

  9. #9
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Sztm nem rossz a fl ch ezen a száraz cuccon,viszont trn r mindenképp,s bár lehet barbárnak tűnik én rátolnám az egészet,elég bluffynek hat,tehet minket vm FD-ra,kombóra,AJ-ra és callozhat OP-val(sztm lehet nála KK és 1db AA is,nem feltétlenűl fog pre 5b ai menni) vagy 2overes kombóval..blablabla.Mellesleg nem látok értelmesebb sizet a turnön,mint a pusht.
    Különben meg azért sem rossz line a fl ch,mert pl. ha nem sok infod van a 4b c rangeről(vagyis van és az ***** szűk,de ez nem azt jelenti,h csak párok,sőt!AQ+,ATs+,KQs és 99+ mondjuk),akkor sztm a legtöbbször amúgy is feladnád a flopon,így valszeg több értéket nyersz belőle.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    flegmán eldobnám riveren

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •