Oldal: 26 / 86 ElsőElső ... 1624252627283676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #251
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Lehet hogy teli vannak fehérjével,de azt is nézd meg mennyi zsír van bennük.
    Yiirsh likes this.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  2. #252
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy tápanyagtáblázatot, ami elég korrektnek tűnik, de nem értek hozzá, szal...

    Nagyon sok élélmiszer kalória, fehérje, szénhidrát, zsír, rost táblázata csoportosítva.

    1. Kérdésem, h valósak-e szerintetek a táblázatban szereplő értékek (elsősorban a fehérje)?
    2. Ha igen, akkor feltűnően nagy a sajtok, pl sima trappista fehérjetartalma, konkrétan üti az összes húst. Mennyire érdemes ezeket fogyasztani pl edzés után (beépülés, stb)?

    Köszi!
    Ez nagyban függ attól,h mit szeretnél. (fogyni vagy izmot felépíteni)
    Akárki akármit mond, de a 2 együtt nem megy...
    Itt minden kérdésre választ kapsz: Shop.Builder Webáruház

  3. #253
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    És az olyan egyszálbelek mint én, nekik mennyire jó a sajt, edzés után?

  4. #254
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Isten őrizz,h megbántsalak és a teljes tudatlanságodon alapuló véleményedet akár egy szemernyit is befolyásoljam.
    DE! Szvsz halvány fingod sincs a konditermi edzésről, az ehhez kapcsolódó életformáról, a kitartásról...stb..stb...és még azt hiszem sorolhatnám...
    A "lótúrót sem érő felszedett izmokról" és a "felpumpálásról" már nem is beszélve...

    Olyan konditermi edzések vannak amiről szerintem halvány elképzelésed sincs és ha csak végignéznél egyet ebből, már akkor is a töködet is elhagynád. Pl. egy HST teljes testedzésen alapuló 8 hetes edzésciklust... és még sorolhatnám, de semmi értelme. Vagy egy magas ismétlésszámú edzést, ami nem a kis súlyok használatát jelenti. Vagy a vetkőző sorozatokkal végrehajtott edzés... stb.

    Nagyon jó edzések vannak, amit linkeltél az is valóban jó, a trx is jó...stb, de ettől még amihez nem értesz nem kell(ene) ennyi ökörséget összehordani.

    Az ízületeket szétkúrod nagyjából mindenhol, még akkor is ha nem vagy profi, de a testépítésben lehet és van olyan edzésmódszer, amivel kíméled az ízületeket, pl. a fociban hogyan oldod ezt meg?
    Semmi szükség személyeskedésre, a gondolat nem az én fejemből pattant ki, olvasd csak el a cikket.

    Amit R1per2 ír az igaz viszont a konditerembe járok szvsz 80%-a nem végzi ezeket a gyakorlatokat, inkább géppel helyettesíti(irányított mozdulat).
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  5. #255
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy tápanyagtáblázatot, ami elég korrektnek tűnik, de nem értek hozzá, szal...

    Nagyon sok élélmiszer kalória, fehérje, szénhidrát, zsír, rost táblázata csoportosítva.

    1. Kérdésem, h valósak-e szerintetek a táblázatban szereplő értékek (elsősorban a fehérje)?
    2. Ha igen, akkor feltűnően nagy a sajtok, pl sima trappista fehérjetartalma, konkrétan üti az összes húst. Mennyire érdemes ezeket fogyasztani pl edzés után (beépülés, stb)?

    Köszi!
    Hy!


    A számok nagyjából valósak amit írnak, másik oldalhoz képest kis eltérések vannak, nem tudom melyik lehet a pontosabb.
    Sajtok semmiképpen nem jók a zsírtartalmuk miatt. Ráadásul ez telített zsír!

    Mit edzel? Ha akarsz enni táplálék kiegészítőt akkor edzés után gyorsan felszívódó tejsavó fehérjét egyél. Az beépül egyből.
    Yiirsh and balu999 like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #256
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az olyan egyszálbelek mint én, nekik mennyire jó a sajt, edzés után?
    semennyire! A zsír nem jó senkinek!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #257
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy tápanyagtáblázatot, ami elég korrektnek tűnik, de nem értek hozzá, szal...

    Nagyon sok élélmiszer kalória, fehérje, szénhidrát, zsír, rost táblázata csoportosítva.

    1. Kérdésem, h valósak-e szerintetek a táblázatban szereplő értékek (elsősorban a fehérje)?
    2. Ha igen, akkor feltűnően nagy a sajtok, pl sima trappista fehérjetartalma, konkrétan üti az összes húst. Mennyire érdemes ezeket fogyasztani pl edzés után (beépülés, stb)?

    Köszi!
    Tényleg vannak eltérések, de nem számottevő.

  8. #258
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    .............

  9. #259
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi szükség személyeskedésre, a gondolat nem az én fejemből pattant ki, olvasd csak el a cikket.

    Amit R1per2 ír az igaz viszont a konditerembe járok szvsz 80%-a nem végzi ezeket a gyakorlatokat, inkább géppel helyettesíti(irányított mozdulat).



    Ok. Rendben...
    Nagyjából 90%-os biztonsággal állítom, h vagy életedben nem voltál még konditermi edzésen, vagy kb. voltál párszor de feladtad.
    Nem személyeskedem, inkább általánosítok.

    Egyébként kérlek ne keverjünk össze egy testépítő sportolót egy strandizmokra áhítozó paprikajancsival, de hívhatom őket pláza******öknek is.
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2012. 09. 17. 22:04
    balu999 likes this.

  10. #260
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hy!


    A számok nagyjából valósak amit írnak, másik oldalhoz képest kis eltérések vannak, nem tudom melyik lehet a pontosabb.
    Sajtok semmiképpen nem jók a zsírtartalmuk miatt. Ráadásul ez telített zsír!

    Mit edzel? Ha akarsz enni táplálék kiegészítőt akkor edzés után gyorsan felszívódó tejsavó fehérjét egyél. Az beépül egyből.
    Hello!
    Ha már így szóba kerültek a kiegészítők, akkor rákérdeznék azokra is. Én most éppen egy diétás időszakot kezdenék el, egy diétás étrenddel, heti 3 súlyzós+aerob(de inkább kardió, bár azt talán inkább csak a nem súlyzós napokon csinálnám) edzéssel kombinálva. Szerinted milyen kiegészítőkre lenne szükségem? Protein(ez tudom hogy kell ez alap), Szőlőcukor vagy Vitargo(ez nem csak inkább tömegnöveléskor kellene majd?), BCAA(ez a kardió miatt gondolom kellene?), Glutamine(ez diétában is ajánlott ha jól tudom), L-Carntine(ez meg elősegíti a zsírégetési folyamatok beindítását, ugye tehát diétában az aerob vagy kardio edzéshez jól jönne?).
    Szóval ezek tényleg mind szükségesek(bár nem is jól kérdezem mert tudom hogy azok, de úgy értem hogy tényleg nélkülözhetetlenek) akkor is ha a célom azért nem a komolyabb testépítés inkább csak egy a mostanitól egy kicsit jobb kinézet?
    Utoljára módosítva: Pepe05 által: 2012. 09. 17. 23:57

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •