Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL50 AQs vs 3 barrell

  1. #11
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Lev729 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki "Easy callra" szavaz, az mire számít egy 9-es(!) pfr-től, aki ráadásul utg-ből(!) nyit, majd 5way(!!) emel végig?
    Nyugodtan filterezd ki az ilyen playákat a HMben és majd meglátod h mi az a 9% prf ilyen donkoknál
    Az minden lesz csak nem a top 9% hanem totál randomok. És ilyen betsizeokkal simán betelget neked végig rosszabb Ax-et vagy rosszabb párokat is, hogy cheap SD kerüljön valahogy.

  2. #12
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Kicsit engem is zavar az utg nyitás 9% pfr-el de símán el tudok nála képzelni Ax-et és pp-t is. Nem feltétlen kell AK-t rakni a kezébe. Ja és csak 15-öt kell megadnunk 45-ért azt is vegyük figyelembe. Szerintem is call.
    Utoljára módosítva: Cream által: 2012. 09. 19. 07:30

  3. #13
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Igen,9% ide,v oda én itt calldownon lennék,bár a trn cib ötlete is tetszik,azt any A megadja,persze sztm AT lesz kb. az alja,amivel nyit.

  4. #14
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Flop, turn call tetszik, river call. Turn raise-nek annyira nem látom értelmét, mert kb. ez ilyen elől/hátul szituáció. Ami rosszabb az ellen riveren is tudunk értéket, jobbak ellen, meg nem bukunk stacket ha nem jön a flush.

    Ha jobban van nála akkor ez van. Van olyan fish is, hogy valaki pre laza/passzív, postflop meg aggrobb, és 3barrellezhet rosszabbat.
    Roleks likes this.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem mosolyogva de én is adnám, ilyen playa nem tudja h mit kell itt valuebetelnie.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •