Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree12Likes
  • 1 Post By Romsy
  • 3 Post By redoubtable
  • 8 Post By Romsy

Téma: Segítség! 50$ indulás

  1. #1
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás Segítség! 50$ indulás

    A ti véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, azzal kapcsolatban, hogy mivel építsem a befizetésem (PokerStars 50$)? Micro cg? vagy Sng-k? Ti merre indulnátok? Hosszú távon cashezni szeretnék csak nagyon limiten, amihez kéne építeni egy szép rollt.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    0.01/0.02 no limit holdem, vagy .25/.5 plo
    love likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    szatelitezd be magad a hétvégi 5Ks WCOOP-re.
    Ru5ty, csako92 and Wasserstein like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szerintem ha cashezni akarsz, akkor cash gamekkel építs bankrollt. a sng egész más világ. ja és olvasd el a Harrington cash game-es könyveit. NL2-től NL30-ig elég könnyű nyerni, menni fog, nyugi. Ja és ne blöffölj fisheket, azzal sok pénzt spórolsz meg :P NL2-re rakj be 50-100$-t abból tudsz építkezni, van aki kevesebb buyin-es bankrollt alkalmaz, de hidd el, jó ha 2$-os full buyinnel van mögötted egy 50-100$ ami 25-50 db buyin-nek felel meg. a szintlépést meg a bankroll management részben olvashatod el. nem szólom le a sng-kat, de ha cashezni akarsz jobb ha a kezdetektől cash game stratégiát szokod meg. sok sikert!

  5. #5
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy .25/.5 plo
    miért írsz ilyeneket, amikor 1/2-re is be lehet ülni belőle?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért írsz ilyeneket, amikor 1/2-re is be lehet ülni belőle?
    50-en 83-szor lehet limpelni ennyi pénzből, annyi alatt meg kijön a tudás.

  7. #7
    Újonc pumeszko avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem az induló poszthoz tartozik, de talán hasonul annyira a témához, hogy ne szennyezzem a fórumot új témával.
    Én is kezdő SH CG játékos vagyok NL4-en, olvastam a témában már több stratégiai cikket és a Harrington könyvet is. Több helyen látom, hogy micro limiten elég könnyű nyerni, ha csak a fat value-t keresem. Ezzel van problémám, mivel 10K handenként +- 2-5 BB/100 környékén vagyok folyamatosan és úgy érzem nem haladok előre. Elég sok olyan tapasztalatom van, hogy ha nagy a pot és jó lapom van, akkor a másiknak mégjobb, ha kicsi a pot, akkor meg simán viszem, és ennek összességében 0 felé közelít az összesített értéke.

    A kérdésem igazából az, hogy kezdő játékosként mennyi leosztás alatt tud kiküszöbölődni a variancia, tehát mennyi leosztás után lehetek már biztos abban, hogy nem bad-beat sorozatom van, hanem egyszerűen nem elég jó a játékom? Kb mekkora BB/100 reális ezeken a szinteken, ami irányt tud mutatni a játékom szempontjából?

  8. #8
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet pumeszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kezdő játékosként mennyi leosztás alatt tud kiküszöbölődni a variancia, tehát mennyi leosztás után lehetek már biztos abban, hogy nem bad-beat sorozatom van, hanem egyszerűen nem elég jó a játékom?
    Ezt így nehéz megmondani. A főbb statisztikák kb 20K hand alatt beállnak, abból azért látszik 1-2 dolog, ill elemezd a hand-jeid, mert abból is lejön hogy hol játszottál sz@rul, és hol nem.

    Idézet pumeszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb mekkora BB/100 reális ezeken a szinteken, ami irányt tud mutatni a játékom szempontjából?
    Én annó 8-10 bb/100-at hoztam NL4/NL5-ön. Ez kb reális is, habár szerintem 10-12bb/100 is kihozható a limitből.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •