Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree4Likes
  • 1 Post By zulusierra
  • 3 Post By qweewq

Téma: Befektetőt keresek

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás Befektetőt keresek

    Sziasztok akadémiások!


    Nem vagyok egy fórumozó típus, egy ismerősöm ajánlására regisztráltam erre az oldalra. Mondtam neki, hogy stakert keresnék és azt ajánlotta próbáljam meg itt.
    24 éves egyetemista vagyok és hetente három-négy szabadnapom van a pókerre.
    2 éve játszom élőben, kaszinókban és kissebb pókeres helyeken. Idén kezdtem el online is játszani és amelett, hogy megtetszett úgy érzem elég jól is megy.
    Abszolút plusszban vagyok online, de mivel nincs más bevételi forrásom ezért ebből kell pénzt kivennem. 4-5 dolláros ABI-el játszok MTT versenyeket Pokerstarson és ilyen tétre keresnék stakert is, tehát mondjuk 2.20-8.80dolláros téttel bezárólag.
    Valaki ha foglalkozik ilyesmivel itt vagy érdekelné ilyesfajta közös munka akkor az kérem írjon itt vagy emailbe: holder24@gmail.hu és annak küldök grafot is.

    Az ismerősöm mondta, hogy első hozzászólásnak majd kikezdenek meg ilyenek, de tényleg nem vagyok egy fórumozó típus és még talán valami referencia is akad.

    Köszönöm, hogy elolvastad.

    Üdv

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nem kötekedni akarok, de ilyen helyesírással milyen egyetemre jársz?
    Tényleg érdekel.
    (Ha nem írtad volna, akkor nem kérdezek rá)

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Szabad bölcsészet szakon vagyok.
    Utoljára módosítva: Freddie által: 2012. 09. 20. 12:22

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Engem is nagyon tud zavarni a rossz helyesírás, a szerkezet nélküli, odahányt szöveg.
    De itt hirtelen csak egy vesszőhibát látok és még az is lehet hogy azt ő tudja jól.
    Talán a fogalmazásba lehet belekötni itt-ott, de ilyen szintű fogalmazási hibákat a saját hozzászólásaimban is fel szoktam fedezni, pedig nem tartom magam egy iskolázatlan ostoba marhának.
    Szóval nem értem erre most mi szükség van.

    Szerk: nem értem HOGY erre most mi szükség van.
    Na, erről beszélek.
    Csoszogi33 likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    OFF:
    kissebb - kisebb
    amelett amellett
    plusszban - pluszban

    ON:

    Így nagyon nehezen találsz befektetőt!
    Szerintem "ez" nem így szokott működni (tapasztalat).

    Ritka az, amikor a befektetők böngészik az oldal és ha találnak valakit írnak nekik , hogy mutasd mit tudsz...beszélj magadról...még..még...stb..
    Ha én befektetnék emberekbe biztos, hogy nem ÉN kezdeném kérdezgetni őket MINDENRŐL!

    Amit TE írtál nagyon gyengusz...osztályozva kettes!

    Szerintem:

    Írd le konkrétan MIT akarsz!
    Milyen versenyeket akarsz játszani? Az hogy 2.20-8.80 kevés! Milyen verseny badugi? Rebuy? meddig? Turbó meddig , ha igen, csak NL?
    Játszik-e a MTT SNG?
    Mennyi időre gondoltad?
    Milyen visszafizetéssel?
    Mennyi BI?
    Mit vállalsz? Heti-havi játékmennyiség!


    Ne keljen keresgetni ki vagy!
    Mond meg!
    Tedd be a grafodat vagy legalább a linket OPR-re!

    Hidd el, hogy így kelendőbb leszel, mint így titkolózva!
    Nem bántásból írtam, segíteni akarok!

    Üdv! GL!

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hozzászólásokat és teljesen igaz az utolsó, hogy kevés az infó amit leírtam.
    Mivel még most csinálok ilyet először ezért nem voltam tisztába mindennel.
    Próbáltam linket kirakni, de nem rakja be valamiért.
    Azért így is volt aki rámírt és érdeklődött, ha nem kapok visszajelzést akkor újra próbálkozok egy kibővített és jobban kifejtett bejegyzéssel.
    Mégegyszer köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Az átlag helyesírási színvonalat fordulatból veri Ne bántsátok. Freddie: azt tanácsolom, kaparj össze valami terjedelmes hand history-t (50k+ hand), mert anélkül nem nagyon sztékelnek majd, (itt teszem hozzá, hogy nem érdekel a helyesírás, tudnék úgy írni ahogy kőő,de sz@rok rá, mielőtt kijavítana valaki :P) Szóval kb. ennyi. Azért 50ezer handet mondok, mert az már mutat egyfajta összképet a játékodról. Minden jót!

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az átlag helyesírási színvonalat fordulatból veri Ne bántsátok. Freddie: azt tanácsolom, kaparj össze valami terjedelmes hand history-t (50k+ hand), mert anélkül nem nagyon sztékelnek majd, (itt teszem hozzá, hogy nem érdekel a helyesírás, tudnék úgy írni ahogy kőő,de sz@rok rá, mielőtt kijavítana valaki :P) Szóval kb. ennyi. Azért 50ezer handet mondok, mert az már mutat egyfajta összképet a játékodról. Minden jót!
    Köszönöm az ötletet, írtam mailt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •