Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás 3. tanulót keresnénk coach-ra (kb NL 20-100 között)

    A coach (nem én vagyok természetesen):

    A konkurens oldalon aktív, 200 és 600 (Ongame) között játszik, érdeklődés esetén tud mutatni PTR gráfot (lehet HM-t is)

    A tanulás feltételezem skype/joinme/teamviewer használatával történne, videókészítése, visszanézés, egymás játékának elemzése, hibákra való rávilágítás, stb.

    20$/h lenne, ketten már vagyunk (én is tanuló lennék)

    Jelentkezni/érdeklődni itt a topicban, ha esetleg törlődik (?) akkor PM.

    Köszi

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Engem lehet érdekelne de ez egy kicsit összetett!

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Mi összetett?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Engem lehet érdekelne bár nl10-en játszok.Írhatnál arról h hogyan gondolja az oktatást.Egyszerre 3 emberrel?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Nekem is érdekes lehet!

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Írtam privit!
    Na szóval érdekelne, de én 180sngzek és folyamatában váltanék cgre, de mindenképp oké a dolog ezért írtam priviben!

  7. #7
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Sztem group coachingnak max. úgy van értelme, hogyha egy szinten vannak a studentek kb. NL20-ra, meg NL100-ra mások a student leakjei, így másra is kell fókuszálni.

    Habár még nem vettem részt group coachingon.

    Volt már valakinek tapasztalata vele?

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Annyi lenne a kérés, hogy az jelentkezzen aki ezen a két limiten belül van.
    (Meg kellett valahol húzni a határokat, és bár tág lett, és lehet nem ugyanazok lesznek a leakjei egy 100as playának mint egy 20asnak, de lehet hogy egy 20asnak célja hogy 9-10bb/100at hozzon az 5-6bb/100 helyett, a 100asnak meg hogy ne legyen BE, és még se lesznek olyan nagyok a különbségek közöttük)
    Tehát aki 10re keresne coachingot, vagy SNG-ről váltana, az kérem most ne írjon. Idáig vagyunk úgy hogy Stars 25, Bwin 30-50.
    Kérném akit érdekel és a címben szereplő limitek között tolja valahol és érdekli írjon __még egy__ PM-et.

    Köszi

    (és bocsi ha kiközösítősre sikerült, egyáltalán nem ez volt a cél)
    Utoljára módosítva: S70B56 által: 2012. 09. 21. 16:19

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyetértek West kollegával. Én már vettem részt csoportos oktatásba SNG-kra, ami azért más volt. Nagyjából annak van csoportosan értelme, amikor kezdőket oktatnak így. ha mondjuk mindegyik tag most keóstolgatja a cash gamet. De így, vegyesen nem sok értelmét látom. Amit írtál S70B56, azzal sem értek egyet. Ha egy NL10 playa elkezdi alkalmazni, amiket az NL100 playa sessionjében látnak, az nem lesz jó, mert neki meg lesznek olyan hiányosságai még, amik miatt nem léphet meg olyan postflop szitukat stb.

    Ezért röviden a lényeg sztem az, hogy a személyre szabott coachingért adnék csak ki pénzt, ha CG-ről van szó, ennek így kevés a haszna szvsz.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Azért van annak értelme, hogy csoportosan kezdőket oktatnak, mert többé kevésbé ugyanolyan szinten állnak. Azért íródott így ki, hogy többé, kevésbé ugyanolyan v hasonló limiten (tehát kb azonos szinten) játszó játékosok legyenek.
    Az pedig, hogy NL 10 playa vs NL 100 playa erős sarkításnak érzem (nem is beszélve arról hogy leírtam ez most nem NL 10 re lenne kócs). Továbbá, azaz oktatás minőségét is erősen kifogásolhatóvá tenné, ha arról lenne szó hogy (a tegyük fel 20as playának) nesze itt egy új line, seggeld be és nyerjél vele, ahelyett hogy ez és ez a line azért lehet ez és ez ellen az ellenfél ellen jó, mert...és innentől kezdve nem úgy szeparálódik az oktatás hogy mivel te 20on vagy ezért neked x/c x/r, és mivel te 100on ezért neked x/c x/c x/r (most a hasamra ütöttem) a jó.
    Remélem sikerült többé kevésbé érthetően érvelnem.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •