Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree13Likes

Téma: NL50 - JT sqz call

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet stickstackstoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    :O honnan tudod, hogy mit mukkolt? azt hittem, azt ongémen nem lehet látni...
    hand history..
    prosi83, LifeNitz and benkatt like this.

  2. #12
    Lelkes újonc stickstackstoke avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    anemjóját! köszi!

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ennyi infó után inkább dobnék pre.

    nem betelném a turnt, pozban több mindennel callolhatsz floppon, amit turn dobsz, floatokat, húzóidat sokszor beteled, (floatolt bd fd, QTs) s amúgy is elég nagy erőt mutatna a turn betje, szal siman checkelhet erős lappal itt, J sem biztos h callol 3at, illetve erős J betel is
    gyengébb J elvétve lesz, pocket pár sem sok és az ellen river is betelhetsz, a 6 out ellen meg nem szörnyű a check. ha fd-t kapott s nem cbetel azzal is cr-elhet, meg airrel is szal azok ellen sem kell betelni sztem.

    river magason ha betel akkor fold, ha csak nem tudom h képes ilyen blöffre illetve sejtem h sok sc van a 3bet rangeében, amikkel így blöffölhet.
    alacsonyon nem hiszem h betelne blöffből.

  4. #14
    Lelkes újonc stickstackstoke avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hand history..
    biztos borzasztó ember vagyok, de se a txt fájlban, se a PT-ben nem találom. tudna valaki segíteni, hogy konkrétan hol van? köszi!

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    A kliensben van replayer vagy mi.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Pre foldolnám de ha már igy alakult riveren betenném AI . Lehet ismeri a számot i'm a herooooo busted X re tesz és A magasal is tud kalolni .


    Egy dolog viszont biztos ! Nem tudod pluszosra meg csinálni ezt a callt sztem kb sehogy nagyon specifikus ellenfél kell hozzá a fiú meg nem az ....

  7. #17
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    check turn

  8. #18
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre foldolnám de ha már igy alakult riveren betenném AI . Lehet ismeri a számot i'm a herooooo busted X re tesz és A magasal is tud kalolni .
    Túl sok busted x nincs a rangeünkben, lg QT vel elég borzasztó lenne callolni pre imo. T8s még esetleg.
    + ha busted x v egyéb airrel floatoltunk, akkor inkább betelnünk kellene a turnt, ergo itt a xbackkel SD képességet mutatunk. Már leírták előttem, ő a floatjainktól vár betet, ezért ch-elt turnön, és minden blank riveren betelne, de a J nem ilyen.
    Én nem tenném AI, mert elég face up a lapunk, viszont ha már az előadás címe úgyis "Itt a Jack, hol a Jack?", aki erre jegyet akar venni, az fél potért is ugyan úgy vesz, mint 10$-ért (de fölötte már egyáltalán nem biztos).
    Macko1, prosi83 and erikkke like this.
    "Akár hiszed, hogy képes vagy rá, akár nem, mindenképpen igazad van."
    (Henry Ford)

    "Man is free at the moment he wishes to be."
    (Voltaire)

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    turn-t mindenképpen betelném

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Preflop alapból dobnám.

    Floppon megadnék 80% cbet miatt. Amúgy ha jó playa a preflop akcióból vagy 2x slowplayelt AA, KK-ra, vagy közepes-kicsi kézbepárra setminingre, vagy közepes SC-re tesz. Mással nem igen adnál meg. Ebből az követezik, hogy a flop terülése után némileg faceup lettél, legnagyobb valószínűséggel egy J vagy annál kisebb párod van. Én ebből indulnék ki a követlező lépés megtervezésekor.

    Törnön nekem elsőre potkontroll jutott eszembe. Hozzád képest az ellen vagy jelentősen hátul, vagy eléggé elől van, azaz neki sincs sok esélye hogy behozzon, de neked se sok, ha hátul vagy. Így teljesen logikus részéről a kivárás. Ha te emelsz törnön, csak eldobatod az amúgy gyenge lapját ha hátul van, vagy növeled a pot méretét, ha elől van. Semelyik nem jó döntés. Ezen kívül a TP közepes kísérődben alapból is inkább látok két utca értéket, mint hármat.

    Riveren is csak akkor kapsz további értéket (most leszámítva a mázlit, ha bejön riverre J vagy T) ha J-nál kisebb párja, legtöbbször kézbepárja van. Ha magas lap jön, főleg A vagy K, és hív, akkor dobnék. Ha alacsony lapot hív, a fene tudja. Blöff nemigen lehet. Ha kivár és alacsony lap jött: hívnék.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •