Oldal: 34 / 86 ElsőElső ... 2432333435364484 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #331
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Nem rád értettem. Ismeretséggel minden megoldható

  2. #332
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem rád értettem. Ismeretséggel minden megoldható
    Én nagyon sok mindent tudok venni. Tényleg A-Z ig mindenre megvan az ismerős, de gyógyszert tuti nem vennék fekete piacon. Tudnék venni amúgy akár mit, de 100% ra tudom, hogy gagyi amit vennék! Most hasra ütés szerűen mondom, hogy szerintem a gyógyszeripar az kb az 5-10 legnagyobb iparág közt van, nem véletlenül épül rá komoly feketepiac is!

    Nem tudom mennyibe kerülnek ezek a szteroidok amiket ismerősök tudnak. De hallottam olyanokat, hogy élsportolók szteroidja 1K$-500K$ ig terjednek. Nem hiszem, hogy mezei konditermi bohócok, (én is) ilyen kiadásokat megengedhetnének maguknak!

    Elit sportolóknak ezeket a szteroidokat, komoly orvosi csapatok, vegyészek állítják össze. Esetenként személyre szabottan. Vérnyomás, testsúly, vércsoport, kor.... rengeteg mindent figyelembe véve.

    4-5-8KG + izomtömegért vagy 10-15% erőnövekedésért nem kockáztatnám meg a vesémet, vagy a májamat! Inkább szenvednék 2 évvel tovább!!
    chivasr911, NovaTerra and Yiirsh like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #333
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    1 kúra (minőségi cucc)200.000-ből kijön Xd 1naptári évben 1-2 kúra elég bőven. Aki ennél többet és bután csinál,évekig tolja ész nélkül, na az fog tönkremenni.

  4. #334
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341
    redoubtable likes this.

  5. #335
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Mindenki azt szed és azt csinál a konditeremben amit akar. Szerintem túl kéne lépni azon, hogy megmondjuk bárkinek, hogy mi a helyes.
    Aki naponta 2 doboz cigit szív, annak sem fogjuk elkezdeni elmagyarázni, hogy megdöglesz tőle, ráadásul olyan büdös vagy, hogy hányni tudnék ha 5 méteres körzetemben vagy (meggyőződésem, h egy alap hozzáértéssel összeállított szteroid kúra, a nyomába sem lép mellékhatásokat tekintve pl. a dohányzásnak).

    Nagyom szép és csodálatos dolog a naturál testépítés, de azért ne legyünk álszentek és ennyire naivok.
    balu999 likes this.

  6. #336
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó anyag...

  7. #337
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te aki PRO pokeres vagy hogy tudol játszani olyan ember ellen aki ellen edge-n van? Elnyered a pénzét jó eséllyel az edge miatt és mégsem köpöd magad szembe úgy gondolom. "Mekkora ****** vagyok hogy lehúztam 1 verebet, pfejjjj"
    nem hangoztatom hogy jó pokeres vagyok, sem azt hogy pro, de hogy sose csaltam és nem is fogok az is biztos. az meg hogy lerántok egy-két fisht... most gondolj bele: nálad a nuts... nem valuebetelsz? foci: üres kapu, inkább elrúgod a picsába? mindezeket nem kell a csalásokkal egy lapon említeni. mindenki ismeri a szó jelentését. aki szándékosan csal, az tényleg nem fog szégyenkezni magában, de akkor döntse el: kamuemberként él és szarrá csalja mások munkáját, vagy odateszi becsületesen magát és vállalja hogy néha el fog bukni. mert szerintem az utóbbi férfiasabb megoldás. én utóbbit választom, az élet bármelyik területén.

  8. #338
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    természetesen nem zavar ha mások csalnak, amíg nem ellenem ennyi.

  9. #339
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem hangoztatom hogy jó pokeres vagyok, sem azt hogy pro, de hogy sose csaltam és nem is fogok az is biztos. az meg hogy lerántok egy-két fisht... most gondolj bele: nálad a nuts... nem valuebetelsz? foci: üres kapu, inkább elrúgod a picsába? mindezeket nem kell a csalásokkal egy lapon említeni. mindenki ismeri a szó jelentését. aki szándékosan csal, az tényleg nem fog szégyenkezni magában, de akkor döntse el: kamuemberként él és szarrá csalja mások munkáját, vagy odateszi becsületesen magát és vállalja hogy néha el fog bukni. mert szerintem az utóbbi férfiasabb megoldás. én utóbbit választom, az élet bármelyik területén.
    Sok fogalmad nincs az élsportról szvsz... Gondolom nem is vagy nagyon több 20nál, idővel majd kinősz a naivitásból

  10. #340
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    BMWE ezen a fórumon csak neked van fogalmad az élsportról, kitartásról. A többiek mind 20-on aluliak.
    Utoljára módosítva: csicsi által: 2012. 09. 24. 05:16
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •