Oldal: 406 / 594 ElsőElső ... 306356396404405406407408416456506 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.051 - 4.060 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #4051
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG F1oba (253k) 42bb
    UTG+1 stackamania (95k) 16bb
    MP1 goldenboy880 (111k) 18bb
    MP2 1MTM91 (105k) 18bb
    CO daLuaonE (166k) 28bb
    BTN Lisyonok (50k) 8bb
    SB Pay_da_Pip3r (179k) 30bb
    BB badamkaaa (311k) 52bb

    Blinds: 3k/6k Ante 750

    Pre-Flop: (16k, 8 players) badamkaaa is BB
    6 folds, Lisyonok goes all-in 50k, Pay_da_Pip3r calls 47k

    Final Pot: 112k

    Btn nem lényeg valszeg, az SB 20/18 értelmesnek tűnő játékos. Rá kéne tolni, vagy többször lesz monster, mint ahányszor nem?

  2. #4052
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Én ezt eltudnám engedni. 30BB-ből csak callol 8at, ez itt nagyon a range teteje lesz. Az aljával pushol valszeg(például egy 88-99,ATs-el tuti pushol, mert nem fog 8BB-t betenni, és dobni). Ha 50BB-je lenne, akkor már inkább rátolnám, mert az 50BB-ből ss pusht flatelő range már sokkal gyengyébb tapasztalatom szerint, meg ott van bőven FE, amit itt szine soha nemlesz.
    De függ a mi imidzsünktől is, hogy ő hogy lát minket.

  3. #4053
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt eltudnám engedni. 30BB-ből csak callol 8at, ez itt nagyon a range teteje lesz. Az aljával pushol valszeg(például egy 88-99,ATs-el tuti pushol, mert nem fog 8BB-t betenni, és dobni). Ha 50BB-je lenne, akkor már inkább rátolnám, mert az 50BB-ből ss pusht flatelő range már sokkal gyengyébb tapasztalatom szerint, meg ott van bőven FE, amit itt szine soha nemlesz.
    De függ a mi imidzsünktől is, hogy ő hogy lát minket.
    Én is így gondolkodtam, főleg, hogy top X stackem volt, agro voltam, úgy voltam vele, hogy biztos akciót vár tőlem vmi monsterrel (főleg, hogy nem fish volt). Mégis bírt mutatni egy KJo-t

  4. #4054
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Az a baj, ilyen szituban szerintem 2 féle gondolkodásmód a jellemző.
    Az egyik a monsterel pushol, mert úgy érzi face up a csak call, és a range aljával pedig callol ami még +EV-s SS ellen, és dobja pushodra, mert te ritkán fogsz rápusholni, hiszen "bűzlik" a szitu.
    A másik gondolkodásmód, hogy a monsterekkel csak callol, és callolja a pushodat is, a range aljával meg pushol,hogy eszedbe se jusson lightan rátenni.
    Szerintem ezeket a szitukat pl fontos note-olni, mert elég jó képet kapsz az ellenfél gondolkodásmódjáról, és később jobban döntesz hasonló szitukban.
    Attól függetlenül, hogy itt KJ-t mutatott, így ismeretlenül szerintem nem baj a dobás, mindig mindent úgyse lehet jól csinálni
    Amúgy meg tetszik az ellenféltől a call. Aggro imidzse van, antés szakaszban a 8BB-s btn push range ellen bőven elől van,van blokkere a te push ranged ellen, meg alapból nagyon nagy erőt sejtet a játéka, és ha te itt ráteszed viszonylag nyugodtan dobhat, mert eléggé hátul lesz ellened.

  5. #4055
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | J9o - $2/$4 No Limit Holdem

    54$ SH deepstack.

    A helyi sheriff, a HJ emelo elkepesztoen agro pre es post is 39/30/13 (~100), viszonylag jol kepben van a bet/raise sizingot, a stackmeretek fontossagat illetoen, es a BTN/SB/BB statjait/stackjeit figyelembe veve kozel any2val emelhet. Rolam kialakult kepe 25/21 (+-2% lehet), es ezuttal 3betel kb. 3-4. alkalommal IP. Laptartomanyat alapvetoen olyan lapokra tettem amikkel nem merte betenni (velemenyem szerint hibasan) es csak callozta oop a 5betet: SCONokra (max 1 gappel), alacsony PPkre, esetleg suited broadwayekre valamint nagyon sok esetben monsterekre KK+.

    Kerdes: allin menne-e vki turnon J-vel (aki igen, allin menne-e valaha J nelkul)

    aki nem, az ezen a konkret kb. legrosszabb riveren (talan J utan) callozna-e az allint

  6. #4056
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    butaság volt e.
    weaktight | Hand | 55 - No Limit Holdem Tournament


    a miértje:

    bár 130fo MTT (amiert ide rakom mert foasztal) alacsony tét, tehat sok a gyenge jatekos.

    bar emberunk 18/13 at jatszik, amiota foasztalon vagyunk kb 30% ban pushol, tehat a cel egyertelmuen az volt hogy vele keruljek ossze.

  7. #4057
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet devilke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    butaság volt e.
    weaktight | Hand | 55 - No Limit Holdem Tournament


    a miértje:

    bár 130fo MTT (amiert ide rakom mert foasztal) alacsony tét, tehat sok a gyenge jatekos.

    bar emberunk 18/13 at jatszik, amiota foasztalon vagyunk kb 30% ban pushol, tehat a cel egyertelmuen az volt hogy vele keruljek ossze.
    Insta fold. Teljesen mind1 ebben a szituban, hogy hányszor pusholt. Legtöbbször flip lesz és mivel nagyon szűk stackek vannak, nagy az esély egy 3way allinre, főleg gyenge játékosok között, akiknek semmit nem változtat a range-én, hogy 2-en allin vannak.

  8. #4058
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás kovetkezo hasonlo

    weaktight | Hand | A4o - No Limit Holdem Tournament

    MTT foasztal, elso 6 hely fizet.


    az elozo handben egyebkent bejott amire szamitottam, tehat mindenki dobott, a srac pedig k3-al allinezett.

  9. #4059
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | 57o - No Limit Holdem Tournament

    auerhell 70/3 at jatszik igazi calling station. a 3. resztvevorol nincs info

  10. #4060
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    első push a második x raise all in
    Koszka9999 and Slynzor like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •