Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Van valakinek élő CG tapasztalata Bécsben?

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Naturalwest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam volna, hogy ennyi hsz jön, kösz szépen mindenkinek, hasznosakat írtatok.

    Limit €1/2 a terv egyelőre, ha tetszik a dolog és jó action van, akkor majd talán legközelebb magasabban.

    Eléggé tetszik, hogy netellerrel is lehetne rebuyolgatni, majd rájuk írok, hogy ez mindegyiknél így van-e, és mennyi a fee.

    Mondjuk azt annyira nem értem, hogy miért jó, ha van nagyobb rendezvénysorozat éppen Bécsben?! Mint pl. Vienna poker festival okt. 9-től 24-ig. Gondolom ezek inkább jobb játékosokat vonzanak, és kevésbé a fisheket, szóval magasabb színvonalat feltételezek ilyenkor.

    dfecco23: kösz, beszéltem is rockett-el, ellátott hasznos tippekkel.
    Nem ertem,milyen fee-re gondolsz. Ez olyan mint barmelyik masik vasarlas, azaz nincs plusz koltseg,kiveve ha dollaros a szamlad, akkor a szokasos atvaltasi jutalek van csak.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Naturalwest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Limit €1/2 a terv egyelőre, ha tetszik a dolog és jó action van, akkor majd talán legközelebb magasabban.
    Ha itt fix limit holdemre gondoltál akkor azt tudnám tanácsolni hogy ne tedd. Számolj utánna hogy egy kiemelkedő BB/100-zal is milyen gyengus órabéred lesz. Még rengeteg grinddal se fogod visszanyerni az utazás és szállás költségeit.

  3. #23
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Montesinoban ha benn a pénztárnál veszel le pénzt, akkor 5% a fee ha jól emlékszem...
    fejes1988 and Naturalwest like this.

  4. #24
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Limit holdem 1/2 sosem volt még, ritkán szokott lenni 3/6 Limit holdem, öregurakkal

  5. #25
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha itt fix limit holdemre gondoltál akkor azt tudnám tanácsolni hogy ne tedd. Számolj utánna hogy egy kiemelkedő BB/100-zal is milyen gyengus órabéred lesz. Még rengeteg grinddal se fogod visszanyerni az utazás és szállás költségeit.
    thx a javaslatot. no limit-et játszok, csak fogalmazásból más jöhetett le. nem is tudom hogy kell fix limitet játszani, életembe nem toltam még

    daPEPEhu: kösz

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •