Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Lowball: 2-7 triple draw

  1. #11
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Andada+1, pre amúgy kb. mindig megkapod az oddsot, hogy megadd a 3-betet ilyen limites játékban...

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Annyiban igazad van, hogy nagyon kevésszer lesz jó slowplay, de azt kijelenteni, hogy soha az nagyon meredek. Játssz gondolkozva, ne csak random klikkelgess...
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Ne haragudj, de továbbra sem értek veled egyet!Egyébként nincs bent 14 dollár (csak mikor mindenki megadta). A kérdéses szituációban 10 dollár van bent, amiből 2 a tiéd, de igazából nem is fontos ez. Ráadásul már elvesztetted azt a lehetőséget, hogy nutsra húzz! Az meg neked miért jó, hogy engeded a többieket javulni ingyen?Lényeg a lényeg a 2,6,7 nem elég erős ahhoz, hogy megadd vele a 3betet!Ja és akkor abba bele sem megyek, hogy ekkora létszámú játéknál hány out lehet szabadon kint....Jó most feljött, de ez hosszú távon nagyon nem nyereséges....

  4. #14
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    ahogy te sem lehetsz az
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    ójaj hát kérlek szépen szerinted melyik utánam jövő játékos fog dobni? másik nem is 267em volt hanem 236om így meg aztán rendes pénzégetés az egész Következő állításoddal magadnak mondasz ellen hagyom javulni a többieket->igen ez volt a célom, hogy kifizessék a lapomat csak az volt a baj, hgoy mivel 5en voltunk a partyban és nekem már megvolt a lapom kicsi volt az esély h megcsinálják Lapom ereje teljesen el van rejtve, lehetne nálam akár 876 is, láthatod 86 blufbe is fordult ellenem riveren, plusz fishy 2őt cserélt riveren... Ezek is azt támasztják alá, hogy jó volt itt a slowplay. Ha ilyen szitukban dobálsz 3betre akkor fogsz pénzt égetni magasabb limiteken, mert olyan kiszámítható lesz a játékod, hogy 5perc alatt szétkapnak a jobb játékosok...
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    De most komolyen azt mondjátok, hogy a 2,6,7 elbírja a 3 betet, ekkora akció és játékosszám mellett?

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Lowball eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De most komolyen azt mondjátok, hogy a 2,6,7 elbírja a 3 betet, ekkora akció és játékosszám mellett?
    De most komolyan azt mondod h nem? Akkor szerinted milyen range "bírja el" itt a 3betet?
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Abban lehet igazad, hogy itt 876al elég nehéz helyzetekbe keverhetem magam, de mint mondtam, nem 267 volt nálam, hanem 236
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Megnéztem megint a megjátszott handedet, és nincs mit finomítani hülyét csináltam magamból, mert nagyon elnéztem!2,3,7 volt nálad! Én meg abban a tudatban voltam, hogy 2,6,7 volt! Úgyhogy sajnálom, valóban orbitális hülyeség 3 betre ezt a kezet eldobni! De azt fenntartom, ha 2,6,7 lett volna nálad azt el kellene dobni!

  10. #20
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    de amúgy még mindig 2 3 6
    dfecco23 and pszibu like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •