Oldal: 2 / 19 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (185) összesen
Like Tree176Likes

Téma: Hirtelen online törvény?

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Betiltani nem tudják, már rég tiltva van. Ettől nem kell félni.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne számoljunk rögtön a legrosszabb verzióval.Nekik aktív játékosokra van szükségük, nem menekülő, játékot abbahagyókra. Hidd el, ha pénzről van szó még hosszútávon is képesek lehetnek értelmesen gondolkodni.
    Igen, marha okosan csinálták a nyerőautomatákra kivetett adót is.
    Több bevételt akartak, de pont az ellenkezője történt:

    "A játékadó vesszőfutása

    A kormányzat 2011-ben jelentősen megemelte a nyerőgépek játékadóját. A javaslat indokaként azt hozták fel, hogy a cél ezen eszközök visszaszorítása, illetve, hogy ez az adóemelés jelentős többletbevételhez juttathatja a költségvetést.

    Ha a szakmai szervezetek által végzett számításokra tekintünk, akkor kiemelhetjük, hogy az adóemelés az egyik célját elérte: valóban visszaszorultak az elektronikus nyerőgépek – és ez nem is baj. Probléma viszont, hogy így a költségvetés adóbevételei is csökkentek."

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, marha okosan csinálták a nyerőautomatákra kivetett adót is.
    Több bevételt akartak, de pont az ellenkezője történt:

    "A játékadó vesszőfutása

    A kormányzat 2011-ben jelentősen megemelte a nyerőgépek játékadóját. A javaslat indokaként azt hozták fel, hogy a cél ezen eszközök visszaszorítása, illetve, hogy ez az adóemelés jelentős többletbevételhez juttathatja a költségvetést.

    Ha a szakmai szervezetek által végzett számításokra tekintünk, akkor kiemelhetjük, hogy az adóemelés az egyik célját elérte: valóban visszaszorultak az elektronikus nyerőgépek – és ez nem is baj. Probléma viszont, hogy így a költségvetés adóbevételei is csökkentek."

    Ennyire nem látsz a sorok között? DEHOGY akartak több bevételt. Mindössze el akarták lehetetleníteni a nyerőgépeseket vagyis h ne érje meg nekik fenntartani a gépeket. A maradékot, amely így már sokkal kisebb felzúdulást kelt, meg betiltják. 1000%, hogy az volt a hosszútávú cél, hogy az állami pénz nem folyjon maffiózók kezébe.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ahhahahahah.
    A chipsadóval meg egészségesebb embereket akartak.
    Jézusom.
    naggeri, L.T., Krono and 4 others like this.

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhahahahah.
    A chipsadóval meg egészségesebb embereket akartak.
    Jézusom.
    A kettőt még össze sem lehet hasonlítani.Az egyiknek az a célja, hogy megszűnjön a nyerőgép, a másiknak pedig az, hogy valóban növekedjen az állam bevétele. Ahahahahah.

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Amúgy meg nem vágom, hogy miért egymásnak ugrunk. Ez egy olyan 48 óra lesz, ahol sokunk sorsa eldőlhet. Várjuk meg az első hivatalos infókat és utána szabdaljuk szét egymást max.
    Kispagat likes this.

  7. #17
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit közelebb vagyok a tűzhöz, mint te bármikor is leszel.
    A 23 hozzászólásodból 10 ebben a topikban van. Csak nehogy kiderüljön, hogy valamelyik minisztériumból fórumozol az adófizetők drága pénzén ahelyett, hogy a közjóléten dolgoznál!
    fejes1988, L.T., Krono and 1 others like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit közelebb vagyok a tűzhöz, mint te bármikor is leszel. Azért akarják, hogy több pénz maradjon b+ a szegényeknél,hogy azok, miután a nyerőgépen elbukták a pénzüket ne a lányod torkának szegezett késsel jussanak újabb összegekhez. Ha én 12 vagyok, akkor te max egy kéjes gondolat a szüleid fejében.
    Ez a szöveg. De valójában semmi nem támasztja alá ezt az elképzelést, hogy a szegények elbukják a pénzüket a nyerőgépen. De ha így lenne, akkor sem gátolja meg őket semmi sem abban, hogy eligyák vagy elfájerezzék. A nyerőgépek betiltásának sem társadalmi haszna, sem gazdasági haszna sincs. Pontosan ilyen a segélymaximalizálás. A költségvetés jelentéktelen részéről van szó, de így lehet burkoltan ******ozni, mintha valóban ez lenne a probléma. A valóságban a munkát megtagadók aránya 1% alatt van, tehát a munkanélküliek 99%-át szopatják meg ezzel, meg azzal, hogy 3 hónapig van munkanélküli. Ezek nem megoldások, hanem szavazatszerző akciók a Jobbikos szavazótáborra célozva.

    Nagyságrendekkel nagyobb összeg az a pénz, amit azért folyik el, mert nem az IMF hitelt vesszük fel. Az igazi megoldás az lenne, ha befektetőbarát környezetet teremtenének, de ehelyett a FIDESZ közeli haverok helyzetét javítják. Hogy is hívják a Tropicana kaszinó tulajdonosát? Megvan? És csak ott lehet majd legálisan játszani, de érdekes...

    A jelenlegi egy kidolgozott rendszer, amely kb 30 milliárdot hozott a költségvetésnek. Szerinted racionális lehet, hogy ezt felcserélik az online szerencsejáték megadóztatására, ami teljesen esetleges mind szolgáltatói, mind felhasználói oldalon, hiszen nincs meg a szabályozás, és a ps és ftp miatt könnyen lehet, hogy a kvázi monopol internetes pókerpiacról a kisebb szolgáltatók nem kérnek majd Magyarországon licencet. Tehát ez az intézkedés egy baromság, ha már, akkor először talán online piac adóztatása, és ha az működik valamelyest, és látszik, hogy mennyi pénz jön be, akkor tiltanám be a nyerőgépeket, ha tényleg a költségvetés helyzete a fontos. De szerintem csak Mr. Andrew Vajna szekerét tolják.

    Emiatt nem vagyok optimista az új jogszabály kapcsán, remélem, nem lesz igazam.
    jabyga, cursor 10, pszibu and 1 others like this.

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Amit te belinkeltél az nem a mély szegény, munkával nem rendelkező réteg. A nyerőgépekbe viszont azok tolják be a pénzt, akik nem tesznek semmit a segélyért, ezért értékét sem érzik. Külön kéne tudni választani a két fogalmat. Bumbanas: miután volt a PA-s támadás, új nicket csináltam és biztonsági okokból leírtam, hogy nem mondom meg ki vagyok. Így is olyan boldog voltam, hogy elbuktam mind az 500 hozzászólásom... Ha érdekel keress rá a fórum topicok között.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    el is hiszed amiket írsz?
    Nem azt hiszi el, hanem a kampányszövegeket, meg a szépen kicicomázott nyilatkozatokat, mellébeszéléseket.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 2 / 19 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •