Oldal: 5 / 19 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (185) összesen
Like Tree176Likes

Téma: Hirtelen online törvény?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a jegyrendszer nem játszható ki könnyen, mert meg van annak ma már a technikai feltétele, hogy nem érje meg az eladónak alkoholt adni jegyért cserébe.
    Nem is túl bonyolult. Megveszi a lisztet, eladja és vesz piát. Remélem most nem borítottam fel az egész rendszert, mert eddig erre nem gondolt senki
    L.T., JuhaAasz, Kispagat and 2 others like this.

  2. #42
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ha nem lesz nyerőgép, több kisfröccs fog fogyni! ennyi! itt van ebben a BIZNICCC

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen is a sok keveredés (családon belül) oylan génállomány jött össze, amely már nem teljesen emberi ....
    Wow, most hagytam abba.
    and217 likes this.

  4. #44
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is túl bonyolult. Megveszi a lisztet, eladja és vesz piát. Remélem most nem borítottam fel az egész rendszert, mert eddig erre nem gondolt senki
    Most ez komoly? Ne már! Ilyet szerintem soha senki nem csinálna ma Magyarországon, hiszen a zemberek napról napra jobban élnek. Nem lehetsz ilyen pesszimista károgó!
    fejes1988 and NitroHUN like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Minek offoljátok szét a topikot ilyen baromságokkal? Szerintem fontosabb dolgokról kellene beszélnünk..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nem hinném, hogy a szabályozás esetleges. Ugyanis jó eséllyel pontosan felmérték milyen forgalmat bonyolíthatnak le a magyar és külföldi szolgáltatók ergo a 30 milliárdos összegnek a többszörösére is nyugodtan számíthatnak.


    Politizálást szerintem hagyjuk és fókuszáljunk a lényegre.

    A 30 milliárd pótlása esélytelen. Nekem van némi adatom, amiből nagyságrendileg megtudom becsülni a magyar online piac méretét.

    Nem fogom részletekben kifejteni, de maradjunk abban, hogyha az onlinepóker termeknek az éves nyereségük után kell mondjuk adózni 20%-ot. Akkor nem milliárdokról, hanem párszáz (400-800) millió forintról beszélünk éves szinten.

    Ez az amire online pókerből számolhatnak. A kaszinóról nincs fogalmam de kétlem, hogy sokkal nagyobb lenne, de azon a terméken jóval nagyobb a realizált profit. Számoljunk 1,5 milliárdal. Sportfogadáson a termeknek a forgalom után kb 5% hasznuk van. Nem ismerem a sportfogadás piacát annyira, de annyi rálátásom van, hogy kijelenthessem 20% nyereség utáni adó esetén itt is 2-4 millárdról beszélünk max.

    Szóval max 5 milliárd az amit pótolni tudnak. Szóval kb ennyire járhattak utána a dolgoknak...

    Politizálást meg hagyjuk. Meg azt is, mi, miért nem jó. Inkább írjatok pár javaslatot, hátha olvassák a topikot az Úrak



    mario1212, dr.drogba, bnas and 1 others like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Olyat írjunk, hogy kijöjjön belőle a 30 milliárd/év?

  8. #48
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ez amúgy tuti vonatkozik ránk is? Pókert sehol nem említ, csak online szerencsejátékot. Amúgy fun, hogy a cikk közepén megy a partypoker fastforwardjának a reklámja

    Amit szeretnék kérni állambácsitól, ha mindenáron adóztatni akarnak minket:

    1, ne szerencsejátéknak hívják, mert nem 63 éves Lajos bácsi vagyok, aki a melós pénzének a felét kommersz piára, a másikat meg cseresznyés gépre költi. Legyen készség alapú játék, vagy valami hasonló a hivatalos elnevezése.

    2, Vagy a termeket adóztassák meg (ha meg tudnak állapodni a termekkel abban, hogy az adó hány százalékával emelhetik a raket...ha az egésszel a játékosokat sújtják, akkor elég nehéz lesz nyerőnek lenni), vagy cashoutok után úgy adózzunk mint egy rendes munkahelyen, de a depositokat le lehessen írni. Vagy legyen úgy mint a forexnél, meg ha jól tudom egyéb netes tőzsdei kereskedelemnél, ahol azt hiszem 16%-ot kell leadózni a nyereségből (nem élek ilyesmikkel, csak ezt hallottam, szóval ha hülyeség akkor, sry, nem személyes tapasztalat ).

    3, a törvény létrehozásánál állítsanak fel egy szakértői testületet, ahol néhány terem magyarországi képviselőjét is meghívják (nem tudom melyik teremnek van ilyen, de a PS-es, Partys, Ongame networkös, meg ipokeres arcot érdemes lenne), illetve néhány elismert magyar online pókerjátékost. Még lehet, hogy érdemes lenne a nagyobb magyar pókeres oldalak képviselőit is meginvitálni, mert elég jól átlátják a játékosok érdekeit.

    Ha nem, hanem csak gyorsba összedobnak valami törvényt, amit teljesen fogalmatlanok készítenek elő, akkor megsúgom, hogy a magyar online pókeresek többsége meg fogja kerülni a dolgot valamilyen úton, és nem lesz bevétel
    zeoos77, kriispirolls and don pro like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #49
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Beleolvastam ebbe a topicba és pont ugyanaz folyik, mint tavaly ilyenkor a másik adózósba. Senki nem tud semmit és mindenfélét vizionál, amit lassan annyira elhitet magával, hogy tényként kezdi emlegetni.

    Személy szerint kétlem, hogy teljesen kitiltanák a játékgépeket. Túl nagy bevételt termel. Ráadásul elég sokan üzemeltetnék tovább feketén, amivel az állam csak rosszul járna.
    Politikus persze mondhatja, hogy védeni kell a kisembert, mert jól hangzik, de az ilyen szövegek kb. annyira reálisak, mint a "levisszük a gáz árát."
    Koszka9999 and Fedayn72 like this.

  10. #50
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Politizálást meg hagyjuk. Meg azt is, mi, miért nem jó. Inkább írjatok pár javaslatot, hátha olvassák a topikot az Úrak

    Pont ebből a témából irom a szakdogámat.

Oldal: 5 / 19 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •