Oldal: 10 / 19 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (185) összesen
Like Tree176Likes

Téma: Hirtelen online törvény?

  1. #91
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet zorck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    November 26.-án lesz a Tropiban BPO,200-20K
    Ja csak az Belvárosi Póker Open..

  2. #92
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367
    OldRknight likes this.

  3. #93
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    [QUOTE=ellenseg;46805
    90+% esélyét látom, hogy olyan törvény készül majd, aminek csak a Szerencsejáték zrt. fog tudni (és akarni) megfelelni. A többiek oldalai kapnak egy bant minden internetszolgáltatótól és készen is vagyunk, a játékosok elsöprő többsége lehetetlen helyzetbe kerül, a maradék meg használja a Szjáték zrt. oldalát, amiből pár milliárd így is becsorog.[/QUOTE]

    +1 abszolút ez a helyzet. Nem a bevétel a fontos hanem a világkép amit ők elképzeltek és kialakítanak. Ja hogy nyer a haver rajta? Persze. Az őhaverjaik közt is sok az érdekember ill.az aki tényleg haver de közben él a lehetőséggel. Ahogy Gyurcsány mondta, ha nem tetszik el lehetmeni itt meg maradnak a nyugdíjasok és akik nem tudnak mernek belevàgni az ismeretlenbe.

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fognak hiányozni a nyerőgépek. Kiváncsi lennék hány családot tettek tönkre.

  5. #95
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Egyébként mindenki sír, mégis 2/3ot adtak ennek a pártnak az emberek, utcára menni meg gyávák. Ezek után nem tudom mit vár az ország.

    Görögöknél persze más a helyzet.
    fejes1988 and zeoos77 like this.

  6. #96
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Félre értés ne essék,utálom a nyerő gépeket,számomra felfoghatatlan,hogy tud valaki függővé válni,valami olyannak ami hosszútávon mindenképp minuszos.(De,tudom...Butaság,etc.)
    Viszont,ennyi erővel tiltsuk be a cigit(hány tüdőt tettek tönkre) tiltsuk be az alkoholt(hány családot tett tönkre) és a többi..
    Tényleg remélem nem érted(értitek) félre,véletlen se vagyok a játékgépek mellett,és kurvára nem fognak hiányozni,és igen rengeteg ember tettek tönkre.
    De sajnos aki hülye,és buta az ezentúl majd máshol veri el,más függőség rabja lesz stb..
    Mindent lehet ésszel és ész nélkül csinálni.
    mario1212 and JuhaAasz like this.

  7. #97
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fognak hiányozni a nyerőgépek. Kiváncsi lennék hány családot tettek tönkre.
    ahogy az alkohol, drog, stb.. aki szenvedélybeteg annak mindegy. ne értsd félre, nekem sem hiányozna egy gép sem, de sajnos ez akarva akaratlanul összefügg a mi ügyünkkel. Ha ahhoz hogy minket ne szivassanak az kell hogy maradjon a csillogóvillogó, akkor maradjon. Inkább hallgatom hetente a haverok "gépes stratégiáit" minthogy no more onlinepoker, + sportfogadás.
    OldRknight and Mediolanum like this.

  8. #98
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Mediolanum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félre értés ne essék,utálom a nyerő gépeket,számomra felfoghatatlan,hogy tud valaki függővé válni,valami olyannak ami hosszútávon mindenképp minuszos.(De,tudom...Butaság,etc.)
    Viszont,ennyi erővel tiltsuk be a cigit(hány tüdőt tettek tönkre) tiltsuk be az alkoholt(hány családot tett tönkre) és a többi..
    Tényleg remélem nem érted(értitek) félre,véletlen se vagyok a játékgépek mellett,és kurvára nem fognak hiányozni,és igen rengeteg ember tettek tönkre.
    De sajnos aki hülye,és buta az ezentúl majd máshol veri el,más függőség rabja lesz stb..
    Mindent lehet ésszel és ész nélkül csinálni.
    pontosan.
    Mediolanum likes this.

  9. #99
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "gépes stratégiáit"
    baszki! én is így váltam függővé vagy jó 3 hónapig csak néztük az embereket, ahogy játszanak meg ahogy duplázgatnak, (nem sima piros-fekete duplázós gépen, annál bonyolultabbon) majd jött a "napi mák" 1000-ből 30 kiló, már lájkoltam is a témát hálistennek a mínuszos időkbe észhez tértem ...
    naggeri and Mediolanum like this.

  10. #100
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    jó az nektek, hogy teljesen felidegesítitek magatokat valamin, ami még meg sem történt? nyugi!

    képzeljétek azt, hogy KK-val vagytok allin AA ellen...

    ma még örülhetünk, mert van esélyünk mákolni!

Oldal: 10 / 19 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •