Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree14Likes

Téma: A Póker Akadémia profi atish81 nyerte a Hotter $16,50 tornát

  1. #11
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dealt kötöttek.
    Még mindig nem értem... milyen deal az, ahol a második több pénzt kap, mint az első

    Egyébként gratula!
    Romsy likes this.

  2. #12
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig nem értem... milyen deal az, ahol a második több pénzt kap, mint az első

    Egyébként gratula!
    Olyan, amit a verseny befejezése előtt kötnek.
    danfiu, dfecco23, jabyga and 3 others like this.

  3. #13
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Nice!
    Utoljára módosítva: zeoos77 által: 2012. 10. 01. 15:39

  4. #14
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet paradiso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, nagy dolog ez! Akkorát nyert megint, hogy ezeket a számokat én már nem is ismerem.
    Kár, hogy kb annyit fog írni kb két hét múlva a blogjában, h "öröm és bódottság", majd berak 73 db youtube videót xy és z filmekről.
    Vki amúgy is homályosítson fel, hogy miben is áll a PA PRO státusz. Szusza az életében nem szeretett írni, sőt rühellte. Most is gondolom. Atish régebben írt, de már csak egy vázlatos cspv.hu a blogja. Neomorfnak sincs szakmai blogja. A videók terén APTOKtól eltekintve minden képzeletet, várakozást alulmúlnak a PRO-k.

    De még 1x gratulálok Atishnak az újabb kiemelkedő teljesítményéhez. Ügyes. Talán pont ezért kellene írnia, videót csinálnia mondjuk. Nem véletlen lett PRO tag. 180 fős sng-kban igen igen otthon van. Nehéz lenne ezt a tudást valahogy bemutatni?
    köszi!
    Gondolom úgy kérték fel, hogy Pro Team tag legyen (aminek szerintem sincs ilyen formában semmi értelme), amit elfogadott, kötelezettség nélkül, nem pedig ő jelentkezett, innentől kezdve nem lehet rajta semmit számon kérni.

    A blogjában mindenki azt ír amit akar, semmilyen szabályzat nincs arra, hogy csak pókeres témájú lehet. Volt itt már "Nagy fogyás blog is". (tudom, fail, szerintem is)

    Azt nem értem, hogy ha most nyert 12K -t akkor miért is kéne pont most videót meg cikkeket csinálnia? Miért lenne jó neki? Te csinálnál a helyében? Én biztos nem. Tele van egyre jobb regulárokkal a PS, 180 -on is, MTT -n is vannak, miért rontaná a saját bizniszét azzal, hogy a lehetséges konkurenciát erősíti? A pókert pénzre játsszák, nem arra a pár "nice vid", meg "grat", meg "még sok ilyet" komment miatt amit a videó alá kapna, meg egy kis díjazást a PA -tól, ami igazából hosszútávon bukta neki, ha megnézik a regek a játékát videón. (és tuti, hogy megnézik)

    Egyébként pedig vállal coachot, ott az óradíjáért átadja a tudást és azt magyaráz el privátban a játékról amit akarsz.

    Ja igen, és grat neki valóban!
    Maxxxika likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig nem értem... milyen deal az, ahol a második több pénzt kap, mint az első

    Egyébként gratula!
    Valószínűleg a deal pillanatában nem ez volt még az aktuális állás, ennyire egyszerű.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    nagyonnagy grat

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg a deal pillanatában nem ez volt még az aktuális állás, ennyire egyszerű.
    Szerintem nem érzitek az iróniát....
    zeoos77 likes this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Ha attól fél, hogy az elemző videója után bármiféle értelemben is konkurenciája lennék, akkor megígérhetem, hogy ezek után is ostoba leszek, és továbbra is úgy nézek fel a játékára, mint hangya a katedrálisra! (Hamár így előjött - mert előhoztam - akkor engem jobban érdekelne egy nagy MTT korai szakasza, mint a végjáték. Tudniillik, a korai szakaszt könnyebb elérnem, mint egy FT-t...)
    Köszönöm, maradok, és ámulok.
    zeoos77 likes this.

  9. #19
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet paradiso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha attól fél, hogy az elemző videója után bármiféle értelemben is konkurenciája lennék, akkor megígérhetem, hogy ezek után is ostoba leszek, és továbbra is úgy nézek fel a játékára, mint hangya a katedrálisra! (Hamár így előjött - mert előhoztam - akkor engem jobban érdekelne egy nagy MTT korai szakasza, mint a végjáték. Tudniillik, a korai szakaszt könnyebb elérnem, mint egy FT-t...)
    Köszönöm, maradok, és ámulok.
    Nem csak rólad van szó, hanem sokan vannak/vagyunk, akik összekerülnek vele 180 -as SNG -n, és nem hinném, hogy akkora binisz lenne neki, hogy az ellenfeleinek magyarázza el, hogy mikor mit és hogyan csinál az asztaloknál. Egyénként rockett videóját se fejezete be már isten tudja mióta (éve is van már talán), szóval egyébként sincs rá esély, hogy bármi új megjelenjen tőle, ha még ezt az egy régi projektet se fejezte be.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az hogy lehet, hogy a 2. helyezett többet nyert, mint az első?
    Gondolom az adott zsetonállások alapján osztották szét a pénzt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •