Oldal: 11 / 19 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (185) összesen
Like Tree176Likes

Téma: Hirtelen online törvény?

  1. #101
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Nekem is megvolt a duplázgatós rulett stratégia 17-18évesen, egy hét alatt 5-10.000ből 200.000
    A következő héten bele is buktam.
    Nem is játszottam azóta.

  2. #102
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 13.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    30 Milliárd online szerencsejátékból Magyarországon? Az érdekes lesz... Az egész Full Tilltért és az amerikai piacra való visszatérésért plussz az online poker jó hírnevéért kb. 150 Milliárdot fizetett a Stars. Ha komolyan gondolta aki írta, akkor lassan megválthatjuk a repjegyünket.

  3. #103
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet blackdonii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30 Milliárd online szerencsejátékból Magyarországon? Az érdekes lesz... Az egész Full Tilltért és az amerikai piacra való visszatérésért plussz az online poker jó hírnevéért kb. 150 Milliárdot fizetett a Stars. Ha komolyan gondolta aki írta, akkor lassan megválthatjuk a repjegyünket.
    Valaki nyithatna egy ilyen fikcionális topikot.
    Én kíváncsi lennék,ki hova menne..

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég durva, hogy ma eldöntik nem lehetnek nyerőgépek, holnap meg eldöntik az online szabályozást...
    Na ezt hívják úgy, hogy banánköztársaság.... Nem véletlen, hogy EU-s összejöveteleken fintorogva kerülik Orbánt, minhta büdös lenne.
    zeoos77 and Guguska like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  5. #105
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    baszki! én is így váltam függővé vagy jó 3 hónapig csak néztük az embereket, ahogy játszanak meg ahogy duplázgatnak, (nem sima piros-fekete duplázós gépen, annál bonyolultabbon) majd jött a "napi mák" 1000-ből 30 kiló, már lájkoltam is a témát hálistennek a mínuszos időkbe észhez tértem ...
    soha nem voltam gépes, egyszer beledobtam 15k-t nem adta (szerencsére) aztán annyi volt, viszont egyik legjobb barátom eléggé az, meg néztem párszor ahogy tolja, de én halál jókat röhögtem a stratégiákon
    Ő a kockás gépre specializálódott ( ) és volt olyan hogy kitiltották egy helyről mert annyit nyert, ugye nyilván más meg nemnagyon aztán a tulajnak nem tetszett a rendszer.
    Igazából ő szinte mindig duplázott, és próbálta végigütni kb ez volt a stratégia alapja.
    -Ezt piros, piros, feketével adja...most épp nem...
    dempat15 likes this.

  6. #106
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Hozzászólások
    30

  7. #107
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Portfolió cikk

    "...A magánnyugdíjpénztári vagyonokat már államosították, visszavették a nagy energiacég irányítását, megint összerúgták a port az IMF-fel és az EU-val, ráadásul a mobilfrekvenciák megtendereztetésén is az állami cég lett végül a befutó.
    A félreértések elkerülése végett tisztázzuk, az ARGENTIN gazdaságpolitikai lépések részvénypiaci hatásait vizsgáljuk...."
    zeoos77 and Krono like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  8. #108
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240
    Holdenper likes this.

  9. #109
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Itt lehet a kutya elásva.Neki nem jött be a póker


    ORBAN VIKTOR Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    Holdenper, Krono, bnas and 1 others like this.

  10. #110
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak azért örülök, hogy korábban egy ilyen "vitában", lett volna még néhány Hiszékeny úr, most pedig úgy néz ki már csak tedisreal tartozik a hívők közé.
    Engem nem nagyon lepne meg, ha a gyors betiltás után mondjuk fél évvel, lenne egy kormányközeli vállalkozó akinek aztán mégis lehetne valahogy nyerőgépet üzemeltetnie, valamiért viszont csak neki!
    Majd a nemzeti dohányboltokban lehet csak gépeket futtatni, az lesz a jó világ...
    A fish aki fejlődni akar

Oldal: 11 / 19 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •