Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Brandon Cantu a Mixed Max vereség miatt balhézik

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Brandon Cantu a Mixed Max vereség miatt balhézik


  2. #2
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Ha igazán profi lenne Cantu, nem bírálná a másik játékát, továbbá tudna alkalmazkodni minden körülmények között az ellenfeléhez. Egy kicsit gyerekes ez a viselkedés egy 2xes karkötőstől...

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Tény, hogy nem bírja elviselni a vereséget, és rinyál, mint egy..., de mégis arra szavaztam, hogy ha a heads-up vasárnap van, akkor legyen az lejátszva vasárnap. Ha én lettem volna Cantu helyében, akkor azt mondtam volna hogy a HU vasárnap van, ha nem leszel itt, akkor köszi a karkötőt.
    paradiso, Coix and Krono like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Nagyot nevettem a "oké Phil" beszóláson...szerintem top 10es sértegetés

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Én se értem az ellenfelet hogy hogyan gondolta. HU a karkötőért? Áááá leszarom ink egy day 1-en elindulok.
    Játszák le a HU-t és lateregeljen. Egyébként meg az vesse rá az első követ aki jól tud feldolgozni egy karkötő bubblet

  6. #6
    Lelkes újonc Ballage87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    pokerben ez az egyik legfrusztrálóbb dolog amikor HU-ban valami totál vak ellen játszol, viszed a potok nagyját majd időnként egy flippel vagy mákkal mindig kiegyenlít az ellenfél aztán megver
    én megértem cantut
    bár ez ellen nem lehet mit csinálni, jobb játékos marad attól még h bukta a HU-t, ilyen a poker
    minden alkalommal, mikor eldobsz flop előtt egy 9es párt, Isten megöl egy kiscicát

  7. #7
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Ballage87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pokerben ez az egyik legfrusztrálóbb dolog amikor HU-ban valami totál vak ellen játszol, viszed a potok nagyját majd időnként egy flippel vagy mákkal mindig kiegyenlít az ellenfél aztán megver
    én megértem cantut
    bár ez ellen nem lehet mit csinálni, jobb játékos marad attól még h bukta a HU-t, ilyen a poker
    Milyen totál vakról beszélsz? Több mint 2M$ nyert már tornákon Aguiar...
    Cantu totál gyerekesen viselkedik, nem utólag kéne balhéznia, hanem rögtön megmondani, hogy ez így neki nem jó, és nem tartja fairnek.
    Szóval tényleg nem teljesen fair a dolog, de már késő bánat

    A szervezés meg röhejes...látszik franciák...
    danfiu and forzadani3 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #8
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    abszolút megértem Cantu-t...én régen nyíregyen mikor sulis voltam, koliba szerveztünk póker-bajnokságot...2 kiló volt a belépő...valami 20 fő körül lehetett...2 napos event, második nap már csak 3-an voltunk este 21:00-ra, nálam a zsetonok legalább 2/3-ada...de ugyebár takarodó van úgyhogy számolás, pakolás, zuhanyzás kaja, és miután a tanárok ellenőrzése lement, 22:30-kor folyt köv. fáradt is voltam addigra, álmos is már, teljesen kizökkentem az egész ritmusból, és meg is szereztem hősiesen a 3.dik helyet ... mélységesen csalódott voltam akkor ... és én is balhéztam kicsit ... bár utólag ... aminek már sok értelme nem volt ... bár halasztással következő hét lett volna, mert csütörtök este volt ez, pénteken meg ugye go home ááá a régi szép idők

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha én lettem volna Cantu helyében, akkor azt mondtam volna hogy a HU vasárnap van, ha nem leszel itt, akkor köszi a karkötőt.
    Ennyi.

    Mindenesetre ****a szervezés lehetett, ha a cikkben szereplő problémákkal kellett szembesülniük a játékosoknak.

  10. #10
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 01.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Számomra a 6 órás heads-up is vicces. Mindketten vártak a sült galambra.
    --Repertoár

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •