Oldal: 86 / 88 ElsőElső ... 36768485868788 UtolsóUtolsó
Eredmény: 851 - 860 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #851
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    Azért grat,megjött.

  2. #852
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mar elnezest, de ajanlott egy fogadast, amit elbukott. Ket feltetel volt, egyiket se teljesitette. Termeszetesen jo probalkozas volt a reszerol es marha sok energiat beleolt, kar erte, de ha ennyire magabiztos volt (amirol az oddsok arulkodnak, amiket kert) akkor szerintem kudarcnak fogja megelni es nem sikernek. Nem fogja az boldogitani, hogy majdnem sikerult.
    Nyero jatekosok nem igy gondolkodnak.

    Természetesen lehet, hogy Ő kudarcnak fogja megélni. Nem is jovoktom megnyilvánulására reagáltam. Csak megint megjelentek kárörvendő hozzászólások, természetesen a java megint face up inkompetens személyektől.
    Nekem meg egyszerűen nem tetszik, hogy fogalmatlanok alkotnak kritikus véleményt. Az ilyen témákhoz egyébként nem ártana valamiféle szűrő sem.

  3. #853
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 28.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Szerintem az egy korrekt gesztus, ha elismerik valakinek a teljesítményét, függetlenül attól, hogy adott esetben sikerre vitte-e a küldetését.

    Te nem szoktál kezet fogni az ellenféllel mondjuk egy győztes kosármeccs után, hogy "Köszi, jó meccs volt" vagy ilyesmi?
    pszibu likes this.

  4. #854
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen lehet, hogy Ő kudarcnak fogja megélni. Nem is jovoktom megnyilvánulására reagáltam. Csak megint megjelentek kárörvendő hozzászólások, természetesen a java megint face up inkompetens személyektől.
    Nekem meg egyszerűen nem tetszik, hogy fogalmatlanok alkotnak kritikus véleményt. Az ilyen témákhoz egyébként nem ártana valamiféle szűrő sem.
    nem szuro, hanem moderatorokat kell kijelolni a kozossegbol, mert ez igy huzos
    az meg hogy egy ket troll mit ir, azt kar vitatni. latod hogy ezert regelt be hogy ezt beirja, tudod hogy par ora utan max torolve lesz akkor minek

    Idézet nyul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az egy korrekt gesztus, ha elismerik valakinek a teljesítményét, függetlenül attól, hogy adott esetben sikerre vitte-e a küldetését.

    Te nem szoktál kezet fogni az ellenféllel mondjuk egy győztes kosármeccs után, hogy "Köszi, jó meccs volt" vagy ilyesmi?
    kezet a vesztes szokott nyujtani, ha nyujt elfogadom a gratulaciot. ezert ez teljesen mas szitu. de nem is azt irtam hogy nem elismerheto a teljesitmenye, olvasd el megegyszer

  5. #855
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 06.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Ok igy az egesz vegenel en is leirnam a velemenyem.

    Ez az egesz tullihegett minden reszletbe belekotos szemelyeskedes nem az en vilagom - eppen ezert maradtam ki ebbol eddig is. Nem ertettem miert volt az problema hogy nem volt hang vagy hogy 1x 2x nem indult be a webcam. Nyilvan nem ismertuk Jovoktomot szemelyesen de helyette ismerjuk jol Mrj-t es Zoleee-t akikben maximalisan megbizunk es alatamasztottak, hogy Jovoktom megbizhato. Ez nekem pont eleg is volt pedig nem 50$-t raktam az egeszre.

    Jovoktom le a kalappal a topikkal kapcsolatos alazatossagod miatt. En nem birtam volna ilyen hidegverrel kezelni az egesz kukacoskodast.
    Ami a challenge-t illeti szerintem tul konnyelmuen es meggondolatlanul altal hozza az egeszhez es ez ellenszenves volt. Semmi terv. Semmi mentalis felkeszules. Kis tapasztalat. Egy viszonylag nagy fogadasnal ezeknek nem lehet helye. Tulertekelted a kepessegeidet es nem ereztem, hogy megvolna a jatek iranti alazatod ami szerintem barkinek a poker karrierjeben kulcsfontossagu, nem hogy egy ilyen meretu fogadas kozben. Vegulis ezek miatt a dolgok miatt gondolkodtam hogy fogadjak ellened, az utolso lokest pedig mrj adta meg amikor az oriasi Hyper HU tapasztalataval es tudasaval, fogadott ellened.

    Ezeket nem azert irtam le, hogy bantsalak hanem mert azt akarom, hogy tanulj a hibaidbol. Kompetens jatekosnak tartalak es ugy erzem hogy van amikben meg hasonlitunk is.
    Sokra fogod vinni ha az egodat a szoban kivul hagyod mindig amikor leulsz jatszani. Easy game.

    Zoleee a penz megjott, Kosz.
    Ahogy valami nagy tozsdes mondta egyszer: "Find big edges and bet big. Thats how you become a millionaire."
    Utoljára módosítva: Mr.Pi által: 2012. 10. 01. 20:55 Oka: helyesiras/ezaz
    Zoleee and 641stone like this.

  6. #856
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Megjött a pénz, köszi.
    Jovoktom-nak sok sikert a jövőben!

  7. #857
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Az offtopic, csupán egymás ellen irányuló hozzászólások törlésre kerültek.

    Kérünk benneteket (bele értve a Pro Team tagokat is), hogy az egymást megillető tisztelettel írjatok egymásnak a fórumon.
    ferkocse likes this.

  8. #858
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Én is gratulálok.

    Nem hiszem, hogy 2-3-nál több magyar van akik ugyanilyen vagy jobb ROI-t tudnának produkálni egy hónap alatt ekkora mennyiségű Hyperben. De lehet, hogy a 2-3 is sok.

    Egyelőre egy ember van aki ezt megtudta csinálni. Úgyhogy elismerésem!

    Ha 2 órán belül akarom futni a maratont de csak 2óra 1 perc-re sikerül teljesíteni az akkor is világrekord még ha nem is kapok érte prémiumot ami mondjuk a 2 órán belüliért járt volna (ez csak példa volt).

    A lényeg, hogy én nem tudok hasonló Hyperes kihívásról úgyhogy az én ismereteim szerint simán mehetne a rekordok könyvébe.
    Utoljára módosítva: mooncreator által: 2012. 10. 02. 07:20
    Zoleee and Jani50465540645 like this.

  9. #859
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Én is gratlálok.

    Iszonyat mennyiség és short tapasztalat nélkül tudtál csinálni kb 0.25% ROIt olyan limiteken ahova a legtöbben több száz játékóra után jutnak csak el, a többség meg soha. Biztos vagyok benne ha picit összepofozod a játékod, akkor tisztességesen meg fogod verni ezeket a szinteket, és nagy mennyiség esetén egy esetleges SNE statusszal már elég durván lehet +olni.

    Nem értem azokat akik ezt a challenge-t valami elképesztő kudarcnak értékelik. A mennyiség megvolt, a profit elmaradt valszeg azért mert nem játszott elég jól. Ezen lehet változtatni, de ezzel a játéktudással is ilyen játékmennyiség mellett az a kb 5K amit megkeresett az asztaloknál sztem akkora pénz amit a legtöbben elcserélnének a havi bevételükre.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  10. #860
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Zoleee, mikor küldöd a többieknek a pénzt?

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •