Oldal: 141 / 185 ElsőElső ... 4191131139140141142143151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.401 - 1.410 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1401
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az új twitter aloldalon nem nagyon működik nálam a user-re szűrés chorme alatt
    Megnéztük és nálunk minden böngészőben tökéletesen fut. Sőt még mobilról is leteszteltem.

    Nyomj egy pár F5-öt és szerintem jó lesz. Lehet még nem frissült a háttérben egy két dolog neked.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  2. #1402
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Szerk: No néhány f5 után tényleg megoldódott A fölső sávot nem tudta rendesen betölteni

  3. #1403
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Kb. 1 hete volt az indexen hír, hogy hazánkban tartózkodik a jungleman nicknevű srác, és itt is szándékozik letelepedni. Egy időre. Most én azt hittem, hogy ez itt egy főhír lesz, és foglalkozunk vele, de még csak az általános hírek közt se véltem felfedezni. Nem kéne ilyenkor foglalkozni vele? Mittudomén meghívni magyar headsuposokkal csatázni, persze nem óriási összegekben, inkább funolás, bemutató jelleggel, esetleg interjú, ilyesmi.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #1404
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. 1 hete volt az indexen hír, hogy hazánkban tartózkodik a jungleman nicknevű srác, és itt is szándékozik letelepedni. Egy időre. Most én azt hittem, hogy ez itt egy főhír lesz, és foglalkozunk vele, de még csak az általános hírek közt se véltem felfedezni. Nem kéne ilyenkor foglalkozni vele? Mittudomén meghívni magyar headsuposokkal csatázni, persze nem óriási összegekben, inkább funolás, bemutató jelleggel, esetleg interjú, ilyesmi.

    Mi hoztuk le először és főhír volt az akadémián is >>
    ( az index is ránk hivatkozott:-))

    A hozzátartozó fórumtopikban mindent megtalálsz. >>



    Többek közt írtam neki és az alábbit írta vissza:

    Thanks for your offer . Unfortunately, I am not in Budapest right now (in Bucharest), but I do appreciate your generosity and would be interested in meeting you next time I am Budapest

    ~Dan


    Szóval jelenleg nem itt tartozkódik, de ha itt lesz igyekszünk vele készíteni interjút.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #1405
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Oké oké. Csak furcsa volt, hogy nincs a hír kiemelt helyen.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #1406
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    GoodGame eddig milyen néven fórumozott és mennyire kell tőle félni?

  7. #1407
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GoodGame eddig milyen néven fórumozott és mennyire kell tőle félni?
    GoodGame support és szerkesztői jellegű feladatokat lát el az oldalon, és egyáltalán nem kell félni tőle.

  8. #1408
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    akkor segítsen a problémámban, hisz elküldtem az emailt az általa megadott címre.

  9. #1409
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor segítsen a problémámban, hisz elküldtem az emailt az általa megadott címre.
    A felelős kolléga hamarosan válaszolni fog. Köszönjük a türelmed!

  10. #1410
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GoodGame eddig milyen néven fórumozott és mennyire kell tőle félni?
    nem harapok

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •