Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Érkezik az új PokerStars kliens

  1. #11
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Teljesen átlátható és elég nagy betűkkel tüntetik fel az információkat. Úgy látom elég sokan szeretnek megragadni a jól megszokott kis világukba
    Nem nyafogni kell, hanem megkeresni, hogy milyen előnyei vannak. Nem feltétlen csak a kliensre vontkozóan....
    G1ant, Theci85 and FeketeS like this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  2. #12
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Konkrétan egy okádék. Remélem megmarad a mostani "black"lobby theme is mint választható lobby.

  3. #13
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    csömör.. nemtudom ezt minek kell fejleszteni. mert ez igy jó ahogy van. én is reménykedem h megmarad választhatóként

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    eleddig messze a legjobb kliense volt a ps-nek, erre be akarnak vezetni egy ien gagyi "szart"... a jositen áldja mar meg őket... minek valtoztatni azon ami jo?!... nem is értem.. aki az eddigi lobbyban nem tudott eligazodni az majd itt holt biztos h el fog tudni mi... istenem...!! én is csak reménykedem, h lehet majd hasznalni mellette a regit is ugyanugy....

  5. #15
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Nem értem miért gondolják azt a kezdő játékosokról, hogy komplett idióták, akik képtelenek kezelni egy szűrőt.
    Mindenki volt kezdő, és valóban, lehet kellett hozzá 2 perc, hogy rájöjjünk mi hogyan működik. És most megint el fog venni 2 percet az életünkből az új felület megtanulása.

    Fejlesszenek, csinosítgassák a klienst, csak számomra már nagyon unalmas ez a "buta új játékos" magyarázat.
    Aki eddig nem boldogult el vele annak úgyis mindegy.

    Korábban volt már olyan újításuk, ami a regeknek kedvezőtlen volt, remélem most nem ez lesz. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az egyszerre regisztrálható asztalok számának maximalizásával mekkora növekedést értek el.

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem értem ezt a nagy hőbörgést, a mostani kliens az kb. win 3.1 dizájn, más szóval egy hányadék. nem is értem, hogy mi tartott ennyi ideig. (végre megszerezték a fulltilt dizájnerét? ez már nem egy 2 filléres szoftver benyomását kelti.

    a funkcionalitást tekintve pedig az első képen jól látható, hogy háromféle nézet közül lehet választani: a középső nekem eléggé úgy tűnik, hogy a jelenleg használt részletes lista nézet lesz. magyarul nem átalakították a régi felületet, hanem kibővítették, így akinek az új nem szimpatikus, az használhatja azt, amit már megszokott. (egyébként fulltilten is lehetett választani classic módot)

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Mindent "meg kell" újítani, függetlenül attól, hogy tökéletes e vagy nem. Én sem szeretem az újításokat, de ezzel együtt kell élni. Pl ez a fórum teljesen jó volt régen is, de megújították és megszoktuk, és így van ez minden weboldallal, vagy póker klienssel. A rádiók is váltogatják a szignálokat, vagy a TV csatorák a logókat, és még hosszan lehetne sorolni a "felesleges" újításokat.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (egyébként fulltilten is lehetett választani classic módot)
    Nem lehetett! Vagyis volt olyan opció, hogy classic, de az már nem a régi lobby volt.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    pszibu, ha neked a PS szoftvere 2 filléres, soha ne próbálj ki más termet.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Elég ócska. Megint majmoltak valamit másoktól. Borikát viszont cinyűlném...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •