Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree12Likes

Téma: NL100 44 BvB megfelelő line kiválasztása

  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL100 44 BvB megfelelő line kiválasztása

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($99.50) 100bb
    CO ($124.45) 124bb
    BTN ($101.93) 102bb
    Hero (SB) ($197.50) 198bb
    BB ($161.69) 162bb

    Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is SB
    3 folds, Hero raises to $3, BB calls $2

    Flop: ($6, 2 players)
    Hero bets $4, BB calls $4

    Turn: ($14, 2 players)
    Hero ($190.5)?

    BB 23/19, 12%ban 3betel ilyen szituácóban.
    51% ftoflopcbet, 33%ftoturncbet.
    Turn bet vs missed 73%, river afq 28%.
    50% wwsf, 24% wtsd, 5k hand.

    A kérdés az hogy melyik linet választanátok. Forduljunk bluffbe, tehát beteljünk turnon és a legtöbb riveren is vagy catcheljünk legtöbbször két utcát? Indokolt válaszokat kérek hogy melyik line miért éri meg jobban, közös dinamika csak néhány 3bet, egyelőre semmi read nincs egyikünknél sem a másikról, új vagyok a limiten.
    Zsoltika01 likes this.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Mit lát ő rólad, milyen steal százalékkal játszol sb-ről illetve mennyire vagy barrel happy?
    Biztos vagy abban, hogy valueból már nem tudsz betelni?
    Milyen range-el 3betel szerinted itt téged, ergó mennyit callolsz, 4betelsz oop 3betre, fog e ő itt AJ-AQ,KQ 3betelni ellened valueból? SC-kkel 3betel szerinted v callol inkább poziban?

    Jó lenne sejteni h köbö milyen range-el van bent, a 3betelési szokásai ismerete sokat segíthetne.
    Ha inkább több pocket van a range-ében akkor a cc nem tűnik jónak annyira mert easy valuebetje van egy 88-al. Akkor azt mérlegelném h mennyire fog 3 utcára dobni nekem és tolnám valszeg.
    Ezen a boardon valszeg floatol azért elég sokat airral is, de annyira a cc nem tetszik egy AQ ellen sem, mert nem fog elégszer betelni szerintem, csak ingyen lapot adsz. De ha sc-kel is floatol akkor már jobb lehet. De kérdés h a turn cc után fog e riveren blöffölni tovább, vagy rájön a tervedre.

    Nekem amúgy eszembe jutott egy turn cc, river c/r is, ha tud dobni akkor ez jó lehet, mert turn siman floatoltatjuk meg valuebeteltetjük riveren meg játszhatunk így drill+-al. de ezen még elmélkedem.

  3. #3
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Mint mondtam új vagyok a limiten, átlagos playernek láthat eddig. Nem fog messzemenő következtetéseket levonni 100 hand infóból.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    tudom h új vagy, de gondoltam az 5k hand talán közös vmennyire.
    szerintem a std-bbet választanám és betelnék tovább, rengeteg gyengébb lehet nála amit turn dob, s riveren is tudsz dobatni majd jobbakat, csak nem gondol mániáknak.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    az a baj h rengetegszer fordul elő ilyen vagy hasonló szitu és ezt mindig végighívni öngyilkosság. bár lehet tényleg jó

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    BvB calling rangenek melyik részét dobja ezen a flopon?
    Sima ch/c 2x-er nálam, ha útközben odaér ez van.

    Szerk.:
    Azért 2x, mert a közepes SD képes lapokkal xbackeli a rivert ezért ott a bet range nagyobbik része air.

  7. #7
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Misivel értek egyet, ha van szituáció amikor a legnagyobb %ban tudunk aireket blöfföltetni 2 utcán akkor ez az.

  8. #8
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    5K hand után mi van a river cbetekkel,mennyit dob(biztosan arról is van info)?Anélkül én ezt nem folytatnám turnön,keveset dob és kb J-A lesz jó kártya neked a 3.töltetre riveren(talán még egy 9-en mernék akciózni,de inkább nem),ami azért nem túl jó(33-34%).
    Számolj egy EV-t trn/riv barellre,h jól jössz e ki belőle,de sztm nem,a lapod fejlődésképtelen.
    Flop cb,trn give up.
    Bluffcatch nem tetszik,borzalmasan sok kártya cseszheti el a lapod erejét,rengeteg over lehet nála floatként,ráadásul betelhet olyan kezekkel,mint az 55,77,88,99 a turnön,mondjuk egy alacsony riveren,sanszos,h 77-99 már csak ch-el,így az mondjuk kizárhatod a riveren,amikor nyit,de hosszútávon ***** sokba fog kerülni ezt megfejteni.
    Atomfloater ellen jó lehet Béla által javasolt turn c/riv chr,de ehhez meg a river agressziója a kérdéses,de egy floater általában ezt kétszer lövi,az tuti.
    Utoljára módosítva: KisMuck által: 2012. 10. 03. 15:23

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem tetszk de ha nem thin vbetel, akkor talán lehet a két cc, mer tényleg airral lesz tele a range-e. egyébként mit gondoltok, A, Kmagassal betel itt turnon? mert szerintem ritkábban, ellenben az ulyen lyuksor, random Jmagas floatjait ütni fogja. szal magas rivereknek lehet jobban örünék.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 10. 03. 17:34

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nem túl jó ötlet a két xc ezzel a lappal, nem jó buli minden közepes potot elveszteni (közepes sd-vel beteli a turnt, rivert checkeli) és a nagy potokban (bet turn, bet river) polarizált range ellen játszani, ami ellen ha épp hátrányban vagy, akkor van 5%-od, előnyből meg jóval kisebb az edge (~80-85).

    a flop cbet, turn x line-nal az a másik, hogy flopon minden floatnak legalább 30%-a van és turn xc tervvel mindig realizálni fogja ezt az equityt.

    és ismeretlen ellenfél ellen sem úgy kéne elkezdeni az ismerkedést, hogy "nincs infóm, de feltételezem itt floatol".
    cake, R1per2, Arsen and 2 others like this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •