Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (55) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Phil Hellmuth a WSOPE 2012 főversenyének bajnoka

  1. #21
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szórakozásból néztem, a játék mellett a Hellmuth Show-ra is kíváncsi voltam. Azt egy szóval sem mondtam h probirs vagy a tóth richárd nem értenének a pókerhez, hanem h unalmasak. Értem én h el kell magyarázni a tudatlan nézőnek h mi az a limp, de ne már akkor, mikor Hellmuth bukik (egyébként megérdemelten) egy nagy kasszát és éppen hisztizik
    BPO-t vagy mit közvetített régebben Ricsi (meg a többi pókerarc is), ott nem volt unalmas...mondjuk lehet többet ivott előtte
    Wasserstein likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #22
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Szerintem egyáltalán nem volt unalmas, én nagyon élveztem, és csak azért maradtam fent még másfél órát, hogy őket hallgathassam. Elég szomorú, hogy a legjobb magyar profik partimagyarázatai unalmasak valakinek. Ahelyett, hogy azon gondolkoztál volna, hogy milyen unalmas, inkább figyeltél volna, és talán még rád is ragad valami. Nagyon korrekten, érthetően magyarázták el, hogyan mérik fel a szitukban az emberek laptartományait, és az esetek többségében bele is találtak
    Pablitofelezer likes this.

  3. #23
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Respekt!!!

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egyáltalán nem volt unalmas, én nagyon élveztem, és csak azért maradtam fent még másfél órát, hogy őket hallgathassam. Elég szomorú, hogy a legjobb magyar profik partimagyarázatai unalmasak valakinek. Ahelyett, hogy azon gondolkoztál volna, hogy milyen unalmas, inkább figyeltél volna, és talán még rád is ragad valami. Nagyon korrekten, érthetően magyarázták el, hogyan mérik fel a szitukban az emberek laptartományait, és az esetek többségében bele is találtak
    Egyszer nézz meg egy NFL-közvetítést, ahol Faragó Ricsi a Kovács Sanyival közvetít.
    Azonnal tudni fogod mire gondolt Wasserstein.

    PH megérdemelten nyert, a francia csávó olyan nit volt és olyan moveokat művelt, hogy nem is igazán értem hogy jutott el 3 handed játékig a döntő asztalon.
    Wasserstein likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Én például levettem a hangot. Semmi bajom velük tisztelem őket és az eredményeiket,de sajna 80%-ban nem a zajló játékról beszéltek.Engem pedig a játék érdekelt.A legszebb az volt mikor 1 komolyabb kassza behúzása után a nézőket kérdezték meg a játék folyamatáról.Mert pont másról beszéltek és így lemaradtak róla.
    Szívesen hallgattam volna őket más körülmények között mert mind a ketten hihetetlen mód ráéreznek a játék dinamikájára,na és a nagyon nagy a rutinjuk.

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Tudja valaki esetleg, hogy neten meglehet e nézni a közvetítést? Vagy esetleg a közeljövőben felkerül e valahova?

  7. #27
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajna 80%-ban nem a zajló játékról beszéltek.
    Itt Svajcban sajna nem volt alkalmam magyar kozvetitessel nezni, pedig probirsre kivancsi lettem volna.
    Ugy emlekszem talan a BPO-n volt mar kozvetitoallasban Toth Ricsi, es akkor is ugyanugy minden masrol beszelt, (foleg sajat tapasztalatairol, meg elmenyeirol) csak nem a versenyen tortentekrol.
    Akkor is tortent olyan, hogy valami komoly akcio alakult ki es fogalma sem volt mi tortent az asztalon...

  8. #28
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer nézz meg egy NFL-közvetítést, ahol Faragó Ricsi a Kovács Sanyival közvetít.
    Azonnal tudni fogod mire gondolt Wasserstein.
    3 éve nézek NFL-t
    Az egy teljesen más jellegű kommentár, mivel szélesebb közönségnek szól. Hajnalban valószínűleg már nem produkálnak akkora nézettségeket az Eurosporton, főleg nem pókerrel. Kívülállóként még megértem, hogy valakinek nem ez jön be, na de olyannak, aki itt van a PA-n, tehát valamennyire vágja a dolgokat...

  9. #29
    Lelkes újonc miténtudom avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 21.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    ööö most hol vannak azok a hangok akik tavaly azzal jöttek nekem, hogy "ne játsz úgy mint phil hellmuth" ?

    azóta nemtudom hányszor ért wsop hu-ba (3+ egész biztos) és ezt be is húzta.

    hosszú évek óta stabil nyerő mtt-ken szóval szerintem inkább neki hiszek
    "Komoly versenyjátékos vagyok, hiszen a ROIm végtelen"

  10. #30
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Szép volt fater!
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •