Oldal: 59 / 246 ElsőElső ... 949575859606169109159 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #581
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    We have received a request to reset the password to the Hold’em Manager request associated with the email address : krisz76127@citromail.hu. If you did not request this reset, please notify us.

    You can change this to a custom password by going to {resetPasswordLink} page and entering a new password.

    ** Sometimes antivirus software modifies the link above. If you can't reach the webpage, copy and paste the link into your web browser.

    If you have any other problems or questions, please feel free to contact us at anytime.

    Ezt az emailt kaptam! Akkor most mit kell csinálnom?
    Köszi

  2. #582
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet ajancsiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 5002

    Session közben újraindult a gépem, a restart után elindítottam ismét a HM2-t és a csatolt hibaüzenetet kaptam. Csak leokézni lehet és utána automatikusan bezárul a HM2. Valaki tudna segíteni, hogy mit tegyek? Windows update és tűzfalprobléma nincs, eddig sem volt, működött mindig rendesen. köszi

    Valaki tudna segíteni? Fontos lenne, köszi.

  3. #583
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 01.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Urak!

    A HM2-ben megtudom valahol, valahogy nézni, hogy az eddigi ellenfeleim hány %-ban emelnek preflop pozícióból (hu sng-t játszom)?

  4. #584
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    letöltöttem a HM 2 30 napos trial verzióját a hivatalos oldalról, de a statok nem jelennek meg sittengoban és versenyben, csak cash game-ben. Kiírja h default 2.0 HUD, és h waiting for hands, de semmi. Mi ennek az oka?

  5. #585
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás hm2 hud probléma

    szia!
    A problémán a következő: a hud működik de nem mindenkinél. Néha csak felugrik de 0 handet mutat, olyan emberről is akiről akár több K handem van. Máskor ugyanannál az embernél működik rendesen. Mi lehet a baj?

  6. #586
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet rolandinnyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    letöltöttem a HM 2 30 napos trial verzióját a hivatalos oldalról, de a statok nem jelennek meg sittengoban és versenyben, csak cash game-ben. Kiírja h default 2.0 HUD, és h waiting for hands, de semmi. Mi ennek az oka?
    Gondolom az, mint ami nekem is volt: Állítsd át a póker oldalt ANGOL nyelvűre !!

  7. #587
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Átállítottam, de semmi változás... nem értem. nálatok működik rendesen?

  8. #588
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 31.
    Hely
    XY
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    lenne egy kérdésem, HM1-ben volt lehetőség, hogy hero HUD-ját külön be lehetett állítani (nekem anno pár adat volt csak kint a saját HUD-on VPIP/PFR/STE/3bet) na most ezt a lehetőséget nem találom HM2ben, vagy ebben nem is opció?

  9. #589
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Sziasztok, egy kérdésem lenne. A hm2-ben a hand reviewnál (hand history visszanéző)
    nem lehet beállítani, h ne mindig felül legyen? Úgy értem, h ha mennek az asztalok és
    vissza szeretnék nézni egy handet, akkor a hh mindig takarja az asztalokat, mert felül van.
    köszi

    Valaki?
    Utoljára módosítva: ujra_kezdo által: 2012. 10. 10. 14:33
    Kevesebb bad beatet akarsz?? Játsz kevesebbet !!

  10. #590
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet ujra_kezdo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, egy kérdésem lenne. A hm2-ben a hand reviewnál (hand history visszanéző)
    nem lehet beállítani, h ne mindig felül legyen? Úgy értem, h ha mennek az asztalok és
    vissza szeretnék nézni egy handet, akkor a hh mindig takarja az asztalokat, mert felül van.
    köszi

    Valaki?
    Valaki?
    Kevesebb bad beatet akarsz?? Játsz kevesebbet !!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •