Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Zárolták a számlám. Segítség kéne!!!

  1. #11
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    AmatŐr buta hiba volt. Már csak abban reménykedem hogy legalább a pénzem visszakapom. ***** szar lenne nulláról indítani mikor nagy nehezen felküzdöttem magam nl30 ról nl200 ig...(bő 2év). Viszont volt egy pár 200$ os versenyjegyem is amiket satokon nyertem a GSOP-re. Nem lesz könnyű meccs a supportal. Remélem azért holnap már válaszolnak valamit.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beültünk egy HU asztalhoz nl100 ra és szép lassan pár leosztás alatt elbukta nekem a 300$árt.
    Flopnézés volt? Rake-t szedtek le? Ennyire nyilvánvalóan csináltátok?

    Ha 200on tolod, miért nem mentetek 200ra? Úgy nem lett volna annyira feltűnő, mert ott nem 3 BI lett volna

  3. #13
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Természetesen remélem megoldódik az ügyed, de amúgy jó látni,h valamennyire azért próbálnak figyelni a termek. Starson is időnként felbukkan a chat ablakban egy captcha, még nem mertem kipróbálni,h nem válaszolok rá. :-)

  4. #14
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Remélem megoldódik a gondod, nem szabad ennyi pénzt számlán tárolni.
    Ha 200on tolod (4? 6? asztalon) akkor elég ha 3k van fent a depo és a cashout is többnyire ingyenes és csak pár kattintást igényel.
    L.T. likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    3K szerintem kevés 200ra 6-8asztalon is játszom néha és ha deepebb a játék van hogy 20BI is játékban van...
    utólag extra hülye voltam mert ha nl400as asztalra ülünk akkor 3/4BI átjátszása már tuti nem tűnt volna fel senkinek. Egyébként ma kaptam levelet hogy aktuális részlegük kivizsgálja az ügyet...

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Én azért nem tudok Bwinen játszani, mert teljesen ismeretlen okból zárolták pár éve a számlámat, úgy hogy pénzem is maradt fent, és csak annyit írtak, hogy az általános szerződési feltételekben benne van, hogy bárkit bármilyen indok nélkül kizárhatnak. Ezt csak azért írtam le, hogy példával szolgáljak másoknak, hogy ilyen megtörténhet.
    Ebből amit leírtál, annyit gondolok, hogy a legjobb, és remélhetőleg a legvalószínűbb eset az, hogy visszakapod a pénzed, de ki leszel zárva.

  7. #17
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Az a baj az ilyennel, hogy sérti a szabályzatot és itt kb. vége is a történetnek. Tőlük függ, hogy visszakapod-e. Volt már ilyen mással is, akik nem csak egyszer, hanem többször csúnyán összejátszottak és ezzel megkárosítottak másokat. Kérdés, hogy mennyire szigorúan szankcionálják ezt. Sőt akár azt is mondhatják, hogy tudatos pénzmosásról van szó, ami még súlyosabb vád. Első körben azt próbáld elérni, hogy kifizessenek. Hétvége lévén lehet lassabban válaszolnak. Szerintem visszakapod a pénzt, csak nem játszhatsz többet náluk.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj az ilyennel, hogy sérti a szabályzatot és itt kb. vége is a történetnek. Tőlük függ, hogy visszakapod-e. Volt már ilyen mással is, akik nem csak egyszer, hanem többször csúnyán összejátszottak és ezzel megkárosítottak másokat. Kérdés, hogy mennyire szigorúan szankcionálják ezt. Sőt akár azt is mondhatják, hogy tudatos pénzmosásról van szó, ami még súlyosabb vád. Első körben azt próbáld elérni, hogy kifizessenek. Hétvége lévén lehet lassabban válaszolnak. Szerintem visszakapod a pénzt, csak nem játszhatsz többet náluk.
    Azért ez nem igazán reális. Itt nem károsodott senki, és pénzmosásról sem lehet beszélni, mivel 300$-t játszott át a srác, és gondolom eddig nem igazán HU-oztak egymással.

  9. #19
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem igazán reális. Itt nem károsodott senki, és pénzmosásról sem lehet beszélni, mivel 300$-t játszott át a srác, és gondolom eddig nem igazán HU-oztak egymással.

    Majd most szépen megnézik, hogy 6max vagy fr asztalon játszottak-e együtt. Mint írtam, szerintem is valószínű, hogy visszakapja a pénzét.

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Nagyon rossz hírt kell közölnöm. Az nem biztos, hogy elfogod veszíteni a teljes összeget az viszont igen, hogy a 300 mellett büntetésre biztosan számíthatsz. A másik probléma általában az idő. Egy ilyen vizsgálat 1-2 hónapig is eltarthat, mert nem csak ezt a leosztásmenetet vizsgálják meg, hanem az összeset, amelyet eddig játszottál! Ez kivétel nélkül minden esetben így van! Teljesen mindegy, hogy szerinted nem volt csalás, 100%-osan jogellenesen cselekedtél és kimerítetted a pénzmosás fogalmát. Ilyet tilos csinálni nem csak Ongame-en, hanem bárhol. Az Ongame szoftvere míg flash alapú volt, addig nem jelzett ilyen szituknál, de pár éve a java már úgy lett megírva, hogy azonnal bejelez. Kiváltképp a Bwin-é. Szóval most pár hét cidri következik (het) és sajnos nem lennék meglepve, ha nem csak a $300-t buknád.

    Update: ajjaj...most láttam, hogy az ismerősöd már csinált ilyet... na azt is fel fogják göngyölíteni és utána már az a történet sem állja meg a helyét, hogy ő és te jóhiszeműen cselekedtetek, hiszen legalábbis az ismerősöd biztosan tudatosan vétett a szabályok ellen és szerintem ezzel a te érvelésed is gyengült. Egy dologban bízhatsz...sok raket termelsz és a Bwin (nem support, mert ez nem az ő ügyük, hanem a menedzsment jóindulatában).

    Hogy mindezt honnan tudom? 40 dollár adósságot adtam így meg iPoker termében (HU-ban, úgy hogy senkit nem károsítottunk és még raket is fizettünk) és mégis a teljes rollom, $900 bánta pár éve. EGY DOLGOT VISZONT TEHETSZ! PA-ról vagy bekötve? Szerintem a PA jó viszonyban van a bwinnel és tudnak segíteni a közvetítésben. Az az iPoker terem, amelyen velem történt nem volt sehová sem bekötve. Szóval ennyivel kedvezőbb helyzetben lehetsz.
    Utoljára módosítva: tedisreal által: 2012. 10. 06. 13:23

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •