Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Zárolták a számlám. Segítség kéne!!!

  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Meg akartam nézni neked mennyi ideig tartott a vizsgálat, de már kitöröltem azt a mintegy 30 levelet, amelyet a teremmel váltottam. (Valószínűleg nem akartam rá emlékezni). Azonban arra emlékszem, hogy pár éve június elején történt és augusztus közepén kaptam a döntést, hogy elveszik a benn lévő pénzem és sosem játszhatom náluk többet.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Starson is időnként felbukkan a chat ablakban egy captcha, még nem mertem kipróbálni,h nem válaszolok rá. :-)
    A topik témában off, ellenben csak egy érdekesség, hogy nekem is volt már többször ilyen (pontosan háromszor) PS-en, nyomtam egy ESC -et és ha jól emlékszem utána egy jó ideig nem volt újra semmi. Bár pontosan nem emlékszem, legközelebb mikor ugrott fel ( az is lehet, hogy fél órán belül újra) .

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    3-4 éve bwinen páran ismerősök mindig így rendeztük adósságunkat,vagy így adtunk kölcsön egymásnak.Aztán kb. félévig nem csináltuk,majd egyikünk megint így akarta rendezni a dolgát,de akkor már 1-2 órán belül zárolták az acc.jainkat.Nagyon LOL volt az egész eljárás,újra igazolnunk kellett nekik mindent,ráadásul faxon kellett küldenünk az iratokat.1hónapig tartott az egész.Végül kitiltottak mindkettőnket végleg.A pénzünket viszont megkaptuk.

  4. #24
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Nem nyuljak le a br-od, a sok karogo veszmadar anelkul frocsog, hogy tisztaba lenne barmifele terms and conditionnel. Hogy vegleges a ban az mas kerdes..
    JociBalboa and ferkocse like this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •