Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (91) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Szolnoki Pókertábor - kérdések, válaszok

  1. #31
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért, mert az itt elérhető oktatóanyagok, elemzőfórumok, megrendezett találkozók nincsenek korlátozva azokra akik ide termelik a jutalékot.

    Ingyenebéd márpedig nincs, te is tudod, valahogy meg kell fizetni azt, amit ad az oldal. A reklám a legjobb mód erre.
    ez szerintem nem oldja fel a következtetés kérdésességét

    de mindegy igazából offtopic
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #32
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ingyenebéd márpedig nincs
    Az oldal tele van reklámokkal, nézd meg a főoldalt hány olyan felhívás van amiből pénze lesz a PA-nak és mennyi az egyéb infó (szomorú az arány). Az azért már egy szint, hogy olyan cikknek álcázott fizetett hirdetés is belefér amiről tudják hogy gáz... Ne mesélje már be nekem ezt senki hogy ez normális.

  3. #33
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Inkább az a gáz h az oldal is maga leszólja a hírdetést. én biztos mérges lennék, ha fizetnék vmi szrért és a vállkozó ezt utólag becsmérelné, a hírdetést nézők előtt... bármennyire igaza is van. Azért fizetek, hogy hírdessen s istenítsen!
    amúgy valóban szr a hírdetés, s nem túl vonzó, de ez az én véleményem.
    Lompesz, nowout and mmm like this.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Üdv mindenkinek, kedves hsz-k, és építő jellegű kritikusok. 1. észrevételem: milyen kevesen méltatjátok a szándékot! De nem értem miért? Pedig a 2009-es Póker Tábor óta, nem nagyon láttunk táborra való felhívást! Én, nem mert azonnal jelentkeztem volna! Kedves fórumtársak, ez vezérel a tábor szervezésében! Tedisreal, oh is he? Nagyon kíváncsi lennék mi van a túlzott elvárásod mögött! Nem találgatok, kérdezek? Eddig a hozzászólók közül még kevésnek jutott eszébe, hogy engem is megkérdezzen!  Pedig feltehetően tudnék válaszolni, még annak ellenére is, hogy én csak egy ártatlan kis porszem vagyok. De az én szándékom nemes, még ha a reklám nem is nyerte el a tetszésedet! Nem vagyok marketing guru, de gondolom Te sem a Wolf Gábor vagy!  De tudjátok mit, vele is értékeltetem a szöveget, ezzel párhuzamosan 50usd jutalmat ajánlok annak aki a legtöbb szavazatú reklámszöveget megírja! Tedisreal-t felkérem a zsüri elnökének, de neki egyben kötelező indulni a megmérettetésen! Akkor stopper indul! Zárás 24órán belül, és remélem Zoleee-ék gyorsan lecserélik a nyertes szövegre!  Zsüriben mindenki részt vehet! Akkor hajrá vér profik! 

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Mik vannak

  6. #36
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet Lompesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek, kedves hsz-k, és építő jellegű kritikusok. 1. észrevételem: milyen kevesen méltatjátok a szándékot! De nem értem miért? Pedig a 2009-es Póker Tábor óta, nem nagyon láttunk táborra való felhívást! Én, nem mert azonnal jelentkeztem volna! Kedves fórumtársak, ez vezérel a tábor szervezésében! Tedisreal, oh is he? Nagyon kíváncsi lennék mi van a túlzott elvárásod mögött! Nem találgatok, kérdezek? Eddig a hozzászólók közül még kevésnek jutott eszébe, hogy engem is megkérdezzen!  Pedig feltehetően tudnék válaszolni, még annak ellenére is, hogy én csak egy ártatlan kis porszem vagyok. De az én szándékom nemes, még ha a reklám nem is nyerte el a tetszésedet! Nem vagyok marketing guru, de gondolom Te sem a Wolf Gábor vagy!  De tudjátok mit, vele is értékeltetem a szöveget, ezzel párhuzamosan 50usd jutalmat ajánlok annak aki a legtöbb szavazatú reklámszöveget megírja! Tedisreal-t felkérem a zsüri elnökének, de neki egyben kötelező indulni a megmérettetésen! Akkor stopper indul! Zárás 24órán belül, és remélem Zoleee-ék gyorsan lecserélik a nyertes szövegre!  Zsüriben mindenki részt vehet! Akkor hajrá vér profik! 
    Szia!

    Lehet nickbol nem tudod ki vagyok de ha picit gondolkozol akkor rajossz(ha nem akkor annyit segitek,hogy par versenyen amin reszt vettel en voltam a tournament direktor).
    Orulok,hogy reagaltal vegre a sok hozzaszolasra es sajnos azt kell,hogy mondjam volt alapja.
    Bar en lehet jobban tisztaban vagyok mint barki itt a hatterkorulmenyekkel.
    Mivel eleg regi tagja vagyok az PA-nak es szinte mindent latok es olvasok ami tortenik itt.
    Szerintem a legjobb lenne,ha a tabort jobban atgondolva picit elhalasztva es konkret programokkal es eloadokkal prezentalnatok.
    Ha gondolod amiben tudok en segitek bar kulfoldon elek de jovoheten leszek otthon par napot. Beszeld meg Zoliekkal es sok sikert addig is.
    Udv B. Laca
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  7. #37
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ingyensör, k*rvák, és dánfiú megtanítja a rungood titkát.

    Ennyi elég, és özönlenek az emberek (ofc ingyensör és k*rvák beépítve a tábor díjába)
    fejes1988 and Wasserstein like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #38
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Most akkor Lompesz a szervező?
    Lompesz and BLaci77 like this.

  9. #39
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ingyensör, k*rvák, és dánfiú megtanítja a rungood titkát.

    Ennyi elég, és özönlenek az emberek (ofc ingyensör és k*rvák beépítve a tábor díjába)
    Áh, tuti fekete mágia az, pénzért nem, csak vérért meg lélekért tanítja. Egyébként sem Dániában volt, hanem Haitin, csak milyen hülyén nézne ki, hogy Haitifiú.
    ista likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akkor Lompesz a szervező?
    Ugy nez ki :-D:-D:-D
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •